HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrei Mouchan  2068   Alg   9 4 5 0 13 79 92
2   Yury Tsimanovich  2073   Alg   9 4 5 0 13 78 91
3   Dzmitry Nemets MF 2065   Alg   9 4 5 0 13 76 89
4   Yana Yakubovich MFF 2137   Alg   9 4 4 1 12 74 87
5   Stsiapan Darashenka  2014   Alg   9 3 6 0 12 74 87
6   Nicolai Kadesnikow MF 2126   Alg   9 3 5 1 11 81 94
7   Zakhar Shybakou  1992   Alg   9 5 1 3 11 76 89
8   Yauhen Kandrachenka    Alg   9 4 3 2 11 67 80
9   Rastsislau Lysiuk  1924   Alg   9 4 2 3 10 73 86
10   Viktoriya Belaya MFF 2088   Alg   9 4 2 3 10 72 85
11   Mikita Vasko  1947   Alg   9 3 4 2 10 66 78
12   Yauhen Zhukouski  1987   Alg   9 4 2 3 10 60 71
13   Hleb Yalopau  1930   Alg   9 4 2 3 10 58 71
14   Maksim Leuchanka  1946   Alg   9 3 3 3 9 72 85
15   Ivan Kruhlik  1918   Alg   9 2 5 2 9 63 74
16   Daniil Trailau    Alg   9 2 4 3 8 61 73
17   Maksim Chernik  1912   Alg   9 2 4 3 8 60 73
18   Tsimafei Kutas  1903   Alg   9 3 2 4 8 59 70
19   Kiryl Grudzinsky  1900   Alg   9 4 0 5 8 52 63
20   Ivan Barodzich    Alg   9 3 2 4 8 48 58
21   Siarhei Astapau  1900   Alg   9 2 3 4 7 51 64
22   Dzianis Shpak    Alg   9 2 3 4 7 51 61
23   Nikalas Karo  1900   Alg   9 2 2 5 6 58 71
24   Daniil Lapchuk  1909   Alg   9 3 0 6 6 56 68
25   Ivan Kharytonchyk  1900   Alg   9 2 2 5 6 56 68
26   Sargon Tamrazau    Alg   9 2 2 5 6 52 63
27   Stanislau Loika    Alg   9 1 4 4 6 48 60
28   Raman Tsybulkin    Alg   9 1 2 6 4 48 58
 Ronde 9 
 wo 17-10-2018  Nikalas Karo (1900) - Stanislau Loika  0-2
 Daniil Lapchuk (1909) - Raman Tsybulkin  0-2
 Ivan Kharytonchyk (1900) - Siarhei Astapau (1900) 0-2
 Maksim Chernik (1912) - Tsimafei Kutas (1903) 1-1
 Daniil Trailau  - Dzianis Shpak  1-1
 Sargon Tamrazau  - Ivan Barodzich  0-2
 Yauhen Zhukouski (1987) - Kiryl Grudzinsky (1900) 2-0
 Hleb Yalopau (1930) - Ivan Kruhlik (1918) 1-1
 Rastsislau Lysiuk (1924) - Mikita Vasko (1947) 1-1
 Viktoriya Belaya (2088) - Yury Tsimanovich (2073) 0-2
 Maksim Leuchanka (1946) - Zakhar Shybakou (1992) 0-2
 Stsiapan Darashenka (2014) - Nicolai Kadesnikow (2126) 2-0
 Yauhen Kandrachenka  - Dzmitry Nemets (2065) 1-1
 Andrei Mouchan (2068) - Yana Yakubovich (2137) 1-1