HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bashkortostan Open 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2388   Alg   6 4 2 0 10 28 37
2   Vladimir Milshin GMI 2356   Alg   6 3 3 0 9 28 36
3   Alexander Shvartsman GMI 2393   Alg   6 3 3 0 9 26 36
4   Ainur Shaibakov  2177   Alg   6 2 4 0 8 29 38
5   Murodullo Amrillaev MI 2340   Alg   6 2 4 0 8 28 38
6   Irik Gatiatyllin  2077   Alg   6 2 4 0 8 26 34
7   Yuriy Anikeev MI 2350   Alg   6 2 3 1 7 30 39
8   Andrej Kalmakov GMI 2325   Alg   6 3 1 2 7 26 36
  Rim Ishmetov MF 2169   Alg   6 3 1 2 7 26 36
  Rinat Ishimbaev MI 2236   Alg   6 2 3 1 7 26 35
  Tamara Tansykkuzhina  2206   Alg   6 2 3 1 7 26 35
12   Fidan Ishmuratov  2143   Alg   6 2 3 1 7 23 30
13   Igor Fedorov    Alg   6 2 2 2 6 27 37
14   Janis Safin  2124   Alg   6 1 4 1 6 24 33
  Andrei Tolchykau MF 2195   Alg   6 0 6 0 6 24 32
16   Nikolai Gulyaev    Alg   6 1 4 1 6 23 30
17   Alexander Bulatov GMI 2275   Alg   6 2 2 2 6 22 30
18   Maksim Milshin  2064   Alg   6 1 3 2 5 27 36
19   Ilya Tokmakov  2179   Alg   6 1 3 2 5 25 32
20   Konstantin Timofeev    Alg   6 2 1 3 5 22 31
21   Ildar Mursalimov    Alg   6 2 1 3 5 17 25
22   Artur Sagadeev    Alg   5 2 0 3 4 17 25
23   Denis Mubarakshin    Alg   6 2 0 4 4 22 29
24   Zakij Yusupov    Alg   6 2 0 4 4 19 29
25   Vladislav Mazur  2057   Alg   2 0 0 2 0 0 8
26   Maksim Chernousov    Alg   5 0 0 5 0 18 27
27   Rinat Kinzjagulov    Alg   6 0 0 6 0 20 27
 Ronde 6 
 zo 01-01-2006  Maksim Chernousov  - Ildar Mursalimov  0-2
 Zakij Yusupov  - Artur Sagadeev  0-2
 Konstantin Timofeev  - Rinat Kinzjagulov  2-0
 Denis Mubarakshin  - Alexander Bulatov (2275) 0-2
 Igor Fedorov  - Janis Safin (2124) 1-1
 Nikolai Gulyaev  - Andrei Tolchykau (2195) 1-1
 Andrej Kalmakov (2325) - Ilya Tokmakov (2179) 2-0
 Maksim Milshin (2064) - Fidan Ishmuratov (2143) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2206) - Rinat Ishimbaev (2236) 1-1
 Vladimir Milshin (2356) - Yuriy Anikeev (2350) 2-0
 Ainur Shaibakov (2177) - Irik Gatiatyllin (2077) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2340) - Alexander Shvartsman (2393) 1-1
 Rim Ishmetov (2169) - Alexander Getmanski (2388) 0-2