HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bashkortostan Open 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2388   Alg   7 5 2 0 12 41 51
2   Alexander Shvartsman GMI 2393   Alg   7 3 4 0 10 39 51
3   Ainur Shaibakov  2177   Alg   7 2 5 0 9 44 54
4   Yuriy Anikeev MI 2350   Alg   7 3 3 1 9 42 51
5   Murodullo Amrillaev MI 2340   Alg   7 2 5 0 9 41 53
6   Vladimir Milshin GMI 2356   Alg   7 3 3 1 9 40 52
  Irik Gatiatyllin  2077   Alg   7 2 5 0 9 40 49
8   Fidan Ishmuratov  2143   Alg   7 3 3 1 9 37 46
9   Rinat Ishimbaev MI 2236   Alg   7 2 4 1 8 39 48
10   Igor Fedorov    Alg   7 3 2 2 8 37 49
11   Andrej Kalmakov GMI 2325   Alg   7 3 2 2 8 36 48
12   Alexander Bulatov GMI 2275   Alg   7 3 2 2 8 34 43
13   Rim Ishmetov MF 2169   Alg   7 3 1 3 7 39 51
  Tamara Tansykkuzhina  2206   Alg   7 2 3 2 7 39 49
15   Andrei Tolchykau MF 2195   Alg   7 0 7 0 7 37 46
16   Janis Safin  2124   Alg   7 1 5 1 7 36 46
  Maksim Milshin  2064   Alg   7 2 3 2 7 36 46
18   Nikolai Gulyaev    Alg   7 1 4 2 6 36 44
19   Ilya Tokmakov  2179   Alg   7 1 4 2 6 33 41
  Denis Mubarakshin    Alg   7 3 0 4 6 33 41
21   Konstantin Timofeev    Alg   7 2 2 3 6 32 41
22   Ildar Mursalimov    Alg   7 2 1 4 5 29 38
23   Artur Sagadeev    Alg   6 2 0 4 4 26 35
24   Zakij Yusupov    Alg   7 2 0 5 4 27 39
25   Maksim Chernousov    Alg   6 0 1 5 1 24 34
26   Rinat Kinzjagulov    Alg   7 0 1 6 1 28 36
27   Vladislav Mazur  2057   Alg   2 0 0 2 0 0 9
 Ronde 7 
 zo 01-01-2006  Rinat Kinzjagulov  - Maksim Chernousov  1-1
 Denis Mubarakshin  - Zakij Yusupov  2-0
 Konstantin Timofeev  - Ilya Tokmakov (2179) 1-1
 Alexander Bulatov (2275) - Nikolai Gulyaev  2-0
 Artur Sagadeev  - Igor Fedorov  0-2
 Maksim Milshin (2064) - Ildar Mursalimov  2-0
 Andrei Tolchykau (2195) - Janis Safin (2124) 1-1
 Fidan Ishmuratov (2143) - Tamara Tansykkuzhina (2206) 2-0
 Rinat Ishimbaev (2236) - Andrej Kalmakov (2325) 1-1
 Yuriy Anikeev (2350) - Rim Ishmetov (2169) 2-0
 Irik Gatiatyllin (2077) - Murodullo Amrillaev (2340) 1-1
 Alexander Shvartsman (2393) - Ainur Shaibakov (2177) 1-1
 Alexander Getmanski (2388) - Vladimir Milshin (2356) 2-0