HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bashkortostan Open 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2388   Alg   8 6 2 0 14 53 64
2   Ainur Shaibakov  2177   Alg   8 3 5 0 11 57 68
3   Alexander Shvartsman GMI 2393   Alg   8 3 5 0 11 56 70
4   Vladimir Milshin GMI 2356   Alg   8 3 4 1 10 58 72
5   Yuriy Anikeev MI 2350   Alg   8 3 4 1 10 57 68
6   Murodullo Amrillaev MI 2340   Alg   8 2 6 0 10 55 69
7   Rinat Ishimbaev MI 2236   Alg   8 3 4 1 10 51 61
8   Irik Gatiatyllin  2077   Alg   8 2 5 1 9 57 71
9   Fidan Ishmuratov  2143   Alg   8 3 3 2 9 54 65
10   Tamara Tansykkuzhina  2206   Alg   8 3 3 2 9 52 63
11   Andrej Kalmakov GMI 2325   Alg   8 3 3 2 9 49 63
  Andrei Tolchykau MF 2195   Alg   8 1 7 0 9 49 58
13   Maksim Milshin  2064   Alg   8 3 3 2 9 48 59
14   Alexander Bulatov GMI 2275   Alg   8 3 3 2 9 47 58
15   Igor Fedorov    Alg   8 3 2 3 8 47 61
16   Ilya Tokmakov  2179   Alg   8 2 4 2 8 46 55
17   Konstantin Timofeev    Alg   8 3 2 3 8 41 51
18   Rim Ishmetov MF 2169   Alg   8 3 1 4 7 55 69
19   Janis Safin  2124   Alg   8 1 5 2 7 50 61
20   Ildar Mursalimov    Alg   8 3 1 4 7 43 54
21   Nikolai Gulyaev    Alg   8 1 4 3 6 48 57
22   Denis Mubarakshin    Alg   8 3 0 5 6 47 57
23   Artur Sagadeev    Alg   7 2 0 5 4 35 45
24   Zakij Yusupov    Alg   8 2 0 6 4 32 46
25   Maksim Chernousov    Alg   7 1 1 5 3 32 43
26   Rinat Kinzjagulov    Alg   8 0 1 7 1 40 49
27   Vladislav Mazur  2057   Alg   2 0 0 2 0 0 10
 Ronde 8 
 zo 01-01-2006  Fidan Ishmuratov (2143) - Ainur Shaibakov (2177) 0-2Partij
 Maksim Chernousov  - Zakij Yusupov  2-0
 Ildar Mursalimov  - Nikolai Gulyaev  2-0
 Artur Sagadeev  - Konstantin Timofeev  0-2
 Ilya Tokmakov (2179) - Rinat Kinzjagulov  2-0
 Janis Safin (2124) - Maksim Milshin (2064) 0-2
 Rim Ishmetov (2169) - Andrei Tolchykau (2195) 0-2
 Alexander Bulatov (2275) - Andrej Kalmakov (2325) 1-1
 Denis Mubarakshin  - Tamara Tansykkuzhina (2206) 0-2
 Igor Fedorov  - Rinat Ishimbaev (2236) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2340) - Vladimir Milshin (2356) 1-1
 Yuriy Anikeev (2350) - Alexander Shvartsman (2393) 1-1
 Irik Gatiatyllin (2077) - Alexander Getmanski (2388) 0-2