HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Otevrene MCR Nevidomych a Slabozrakych Tsjechie 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ivan Fidik    Alg   7 5 2 0 12 44 55
2   Hryhorii Saienko  1858   Alg   7 5 1 1 11 46 58
3   Liudmyla Guslieva    Alg   7 4 3 0 11 43 55
4   Ema Radonova  1900   Alg   7 4 2 1 10 44 56
5   Krzysztof Pichlak    Alg   7 5 0 2 10 40 52
6   Jenni Vochalova    Alg   7 4 1 2 9 40 50
7   Michal Novotny    Alg   7 4 1 2 9 38 49
8   Denis Cerny  1900   Alg   7 4 0 3 8 45 56
9   Karel Novotny    Alg   7 4 0 3 8 40 51
10   Stanislaw Rokicki    Alg   7 4 0 3 8 39 51
11   Denisa Holanova    Alg   7 4 0 3 8 35 44
12   Leos Chvojka    Alg   7 4 0 3 8 33 43
13   Ondrej Sikora    Alg   7 3 1 3 7 41 52
14   Miroslav Pavlik    Alg   7 3 1 3 7 40 51
15   Helena Skramlikova    Alg   7 3 1 3 7 37 46
16   Matej Chotesovsky    Alg   7 3 1 3 7 36 47
17   Krystina Jirouskova    Alg   7 3 1 3 7 32 41
18   Sabina Dankova    Alg   7 3 1 3 7 29 36
19   Veronika Golkova    Alg   7 2 3 2 7 29 36
20   Vera Zerzanova    Alg   7 2 2 3 6 37 47
21   Vendula Golkova    Alg   7 3 0 4 6 36 46
22   Tomas Vybiral    Alg   7 3 0 4 6 34 42
23   Eduard Broz    Alg   7 2 2 3 6 28 36
24   Daniel Lzicar    Alg   7 2 2 3 6 26 36
25   Simon Schwarz    Alg   7 2 1 4 5 29 37
26   Kristina Sikorova    Alg   7 2 1 4 5 28 40
27   Frantisek Holis    Alg   7 2 0 5 4 34 46
28   Leontyna Stribna    Alg   7 1 1 5 3 32 41
29   Katerina Kubincova    Alg   7 1 0 6 2 30 38
30   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 26 33
 Ronde 7 
 zo 11-11-2018  Vera Zerzanova  - Leos Chvojka  0-2Partij
 Helena Skramlikova  - Jenni Vochalova  0-2Partij
 Michal Novotny  - Matej Chotesovsky  2-0Partij
 Ondrej Sikora  - Hryhorii Saienko (1858) 0-2Partij
 Ema Radonova (1900) - Ivan Fidik  1-1Partij
 Katerina Kubincova  - Kristina Sikorova  0-2
 Leontyna Stribna  - Vendula Golkova  0-2
 Frantisek Holis  - Sabina Dankova  0-2
 Eduard Broz  - Daniel Lzicar  1-1
 Denisa Holanova  - Tomas Vybiral  2-0
 Veronika Golkova  - Krystina Jirouskova  1-1
 Stanislaw Rokicki  - Miroslav Pavlik  2-0
 Krzysztof Pichlak  - Karel Novotny  2-0
 Liudmyla Guslieva  - Denis Cerny (1900) 2-0