HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen PFDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910111213141516WePuWp
1   Damcombinatie Fryslân  8767666..8............81676
2   Huizum  0636..78..76..........81278
3   Damcombinatie Fryslân 2  12..657..58....8......81274
4   Oerterp  25..3548......8......881170
5   DCH Heerenveen  12254....7..7....6....8980
6   Team 16  2..334..6..55..8......8975
7   Huizum 2  2114......746..8......8878
8   Damcombinatie Fryslân 3  20..0..2..6........7558866
9   Dokkum/Rinsumageest  ....3..1..12....8..5688853
10   Huizum 3  010....34......87..5..8771
11   Troch Tinken Sterk  ..2....132......4..5788754
12   DCH Heerenveen 2  ......0........00444548648
13   Lemmer  ....0....00....1..45368552
14   Ontspanning  ........2....13..343668548
15   DCT Twijzelerheide  ..............323135248348
16   De Toer  ......0......30..042248253

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal
 Ronde 8
vr 28-12-2018     Damcombinatie Fryslân  -   Huizum 3  
8
-
0
 Gerlof Kolk (1376) - Marten Martens (1000) 2-0
 Gabriël Heerema (1395) - Jan T. Terpstra (944) 2-0
 Taeke Kooistra (1242) - Bram Scholma (887) 2-0
 Hans Zondervan (1200) - Jilles van Kesteren (910) 2-0
   Huizum  -   Oerterp  
3
-
5
 Jan Adema (1225) - Jan van Dijk (1426) 0-2
 Erwin Heslinga (1271) - Sipke Doller (1185) 2-0
 Anne Piet Kooistra (1238) - Hendrik Veenstra (1202) 1-1
 Anton Schotanus (1269) - Dennie van Dijk (1097) 0-2
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Huizum 2  
7
-
1
 Bastiaan Hollander (1317) - Piet Bouma (1194) 2-0
 Jan Algra (1298) - Sietse Nagel (1138) 2-0
 Bernard Post (1143) - Jan Bosselaar (1073) 1-1
 Jappie de Vries (1198) - Reinout Sloot (1068) 2-0
   Team 16  -   DCH Heerenveen  
4
-
4
 Danny Staal (1328) - Johan Teake Dekker (1341) 0-2
 René Wijpkema (1230) - Henk Hosper (1119) 2-0
 Gerrit Reitsma (1011) - Aize Plantinga (1076) 1-1
 Marten Walinga  - Anne Dekker (1056) 1-1
   De Toer  -   Damcombinatie Fryslân 3  
3
-
5
 Jelle Stobbe (969) - Bert Oegema (1050) 2-0
 Joeri Beke  - Geoffrey de la Fonteyne (981) 1-1
 Tjerk Hiemstra  - Harm Terpstra (925) 0-2
 Jelte Mulder  - Theo Wolthers (831) 0-2
   DCH Heerenveen 2  -   Troch Tinken Sterk  
4
-
4
 Martin Boersbroek (1020) - Rein van der Wal (1073) 2-0
 Marten Zijlstra (974) - Ate Oosterhof (946) 1-1
 Wim Berenpas  - Karel de Bruin (935) 1-1
 Geert Rozenberg (844) - Pieter Dijkstra (837) 0-2
   Ontspanning  -   Dokkum/Rinsumageest  
3
-
5
 Jelte Veld (1059) - Dirk Albert Zijlstra (1100) 1-1
 Hylke Dykstra (1001) - Piet Pieters (1033) 0-2
 Jorrit Brolsma (782) - Tjalling Oegema (1025) 2-0
 Henk Dykstra (847) - Bouwe Ringnalda (959) 0-2
   DCT Twijzelerheide  -   Lemmer  
5
-
3
 Douwe Douma (1005) - Hans Poepjes (1002) 1-1
 Hans van Dijk (981) - Iepie Poepjes-Koopman (971) 2-0
 Piet Wiersma (850) - Bouke van der Werff (959) 0-2
 Eelke Steringa (765) - Jan Visser (702) 0-2