HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Macodou N`Diaye GMI 2346   Alg   9 4 5 0 13 96
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   9 4 5 0 13 93
3   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   9 4 5 0 13 92
4   Ron Heusdens GMI 2330   Alg   9 4 5 0 13 91
5   Guntis Valneris GMI 2399   Alg   9 4 5 0 13 90
6   Anton van Berkel MI 2277   Alg   9 4 5 0 13 90
7   Wouter Sipma GMI 2351   Alg   9 4 4 1 12 94
8   Bart Terwel  2236   Alg   9 3 6 0 12 94
9   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   9 3 6 0 12 94
10   Berke Yigittürk  2061   Alg   9 3 6 0 12 92
11   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   9 4 4 1 12 91
12   Wei Zhou GMI 2227   Alg   9 3 6 0 12 89
13   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   9 4 4 1 12 87
14   Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   9 4 4 1 12 87
15   Yifu Du  2132   Alg   9 5 2 2 12 85
16   Jie Cui  1911   Alg   9 5 2 2 12 76
17   Aliona Bolshakova  2061   Alg   9 4 4 1 12 76
18   Marcel Monteba MF 2214   Alg   9 3 5 1 11 93
19   Jitse Slump MI 2293   Alg   9 3 5 1 11 91
20   Jasper Daems  2188   Alg   9 3 5 1 11 91
21   Ton Burgerhout  2115   Alg   9 3 5 1 11 90
22   Bart de Vos  2101   Alg   9 3 5 1 11 90
23   Anastase Leclerc  2127   Alg   9 4 3 2 11 87
24   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   9 3 5 1 11 85
25   Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   9 2 7 0 11 84
26   Hans Tangelder  2034   Alg   9 3 5 1 11 83
27   Maarten Wichgers  2095   Alg   9 3 5 1 11 83
28   Erik Hoogendoorn  2124   Alg   9 4 3 2 11 82
29   Thomas Wielaard  2149   Alg   9 3 5 1 11 82
30   Christian Niami MI 2268   Alg   9 4 3 2 11 82
31   Prokopiy Govorov  2041   Alg   9 3 5 1 11 81
32   Francois Paul  2049   Alg   9 3 5 1 11 81
33   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   9 4 3 2 11 80
34   Kees Romijn MF 2150   Alg   9 3 5 1 11 79
35   Krijn ter Braake MF 2179   Alg   9 3 5 1 11 79
36   Yoann Lebon  2028   Alg   9 5 1 3 11 78
37   Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   9 4 3 2 11 78
38   Steven den Hollander MF 2164   Alg   9 2 7 0 11 74
39   Marianna Fedorova  1908   Alg   9 3 5 1 11 72
40   Anton Schotanus MF 2137   Alg   9 3 4 2 10 89
41   Maikel Palmans  2199   Alg   9 4 2 3 10 88
42   Jan van der Star  2130   Alg   9 4 2 3 10 85
43   Aleksei Bolshakov  2046   Alg   9 4 2 3 10 85
44   Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   9 2 6 1 10 85
45   Ruud de Kooter  2040   Alg   9 3 4 2 10 83
46   Edwin de Jager MF 2132   Alg   9 3 4 2 10 81
47   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   9 3 4 2 10 76
48   Raphaël Martens MF 2022   Alg   9 4 2 3 10 76
49   Iwan Fung  1976   Alg   9 2 6 1 10 76
50   Oleksandr Malafeievskyi MF 2126   Alg   9 3 4 2 10 75
51   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   9 3 4 2 10 74
52   Soelinder Jagram  2011   Alg   9 4 2 3 10 73
53   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   9 2 6 1 10 71
54   Pertap Malahé  2060   Alg   9 4 2 3 10 70
55   Harry Clasquin MF 2102   Alg   9 2 5 2 9 85
56   Marc de Meulenaere MF 2125   Alg   9 2 5 2 9 84
57   Tiny Mous  2051   Alg   9 3 3 3 9 80
58   Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   9 3 3 3 9 79
59   Chris Piens  2067   Alg   9 3 3 3 9 79
60   Waldo Aliar MF 2158   Alg   9 2 5 2 9 78
61   Bé Eggens  2098   Alg   9 3 3 3 9 78
62   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   9 2 5 2 9 77
63   Hans de Knikker  2039   Alg   9 1 7 1 9 77
64   Ruud Kloosterman  2092   Alg   9 1 7 1 9 76
65   Jan Ongolesono  2020   Alg   9 2 5 2 9 76
66   Anthony Alavoine  2063   Alg   9 2 5 2 9 76
67   Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   9 3 3 3 9 75
68   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   9 3 3 3 9 75
69   Mehmet Yöney  2124   Alg   9 3 3 3 9 74
70   Johan Pronk  1900   Alg   9 3 3 3 9 74
71   Jaap van Hal  1998   Alg   9 2 5 2 9 73
72   Douwe Hokwerda  2099   Alg   9 4 1 4 9 73
73   Henk Meester  1961   Alg   9 3 3 3 9 69
74   Bonne Douma  2015   Alg   9 2 5 2 9 68
75   Hein van Dee  1961   Alg   9 4 1 4 9 68
76   Gerrit Reitsma  1915   Alg   9 3 3 3 9 68
77   Arian Konstantinov  2025   Alg   9 2 4 3 8 83
78   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   9 3 2 4 8 80
79   Piet Rozenboom  1937   Alg   9 1 6 2 8 79
80   Fabian Snijder  2049   Alg   9 2 4 3 8 74
81   Denis Karataev  1906   Alg   9 4 0 5 8 74
82   Peter van der Stap MF 2190   Alg   9 1 6 2 8 74
83   Micha van Tol  2127   Alg   9 3 2 4 8 71
84   Yurui Liu  2022   Alg   9 0 8 1 8 71
  Martin Nederlof  1952   Alg   9 2 4 3 8 71
86   Piotr Paluch MF 2082   Alg   9 3 2 4 8 70
87   Lucien Farzan  1992   Alg   9 3 2 4 8 69
88   Ronald Wisse  1833   Alg   9 2 4 3 8 69
89   Albina Bolshakova  1965   Alg   9 3 2 4 8 68
90   Dylan Jongeneel  1917   Alg   9 2 4 3 8 66
91   Jos de Wild  1933   Alg   9 3 2 4 8 66
92   Boudewijn van der Veen  1975   Alg   9 3 2 4 8 65
93   Harold Jagram  1951   Alg   9 1 6 2 8 63
94   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   9 2 4 3 8 62
95   Jiayang Wang  1996   Alg   9 2 3 4 7 83
96   Violetta Bolshakova    Alg   9 1 5 3 7 74
97   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   9 2 3 4 7 73
98   Anthony Keijzer  1932   Alg   9 2 3 4 7 71
99   Bas Baksoellah  1954   Alg   9 2 3 4 7 70
100   Frans Teijn  1961   Alg   9 1 5 3 7 70
101   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   9 2 3 4 7 69
102   Remco Korteland  1942   Alg   9 0 7 2 7 67
103   Matthijs Broek  1819   Alg   9 1 5 3 7 67
104   Joop Briedé  1884   Alg   9 1 5 3 7 66
105   Leo Mous  1896   Alg   9 1 5 3 7 65
106   Hein van Winkel  1957   Alg   9 3 1 5 7 64
107   Marlon Mangroe    Alg   9 2 3 4 7 64
108   Jan T. Terpstra  1916   Alg   9 2 3 4 7 64
109   Hans Loots  1886   Alg   9 2 3 4 7 61
110   Robert van Diggele  1874   Alg   9 2 3 4 7 59
111   Jan Kerkhofs  1939   Alg   9 3 1 5 7 59
112   Aital Vinokurov    Alg   9 3 1 5 7 56
113   Kees Osté  1812   Alg   9 2 3 4 7 56
114   Gerard Peroti  1905   Alg   9 3 1 5 7 55
115   Arie van Diggele  1879   Alg   9 2 2 5 6 66
116   Wim van Schie  1958   Alg   9 0 6 3 6 64
117   Oedebhaan Dihal  1877   Alg   9 2 2 5 6 63
118   Wynton Meijer  1900   Alg   9 3 0 6 6 63
119   Pascal Stil  1901   Alg   9 1 4 4 6 60
120   Sandaara Tarskaia    Alg   9 3 0 6 6 53
121   Nerin Bisseswar  1825   Alg   9 1 3 5 5 65
122   John Moens    Alg   9 1 3 5 5 62
123   Stan van der Meer    Alg   9 0 5 4 5 60
124   Ton Oosthoek  1906   Alg   9 1 3 5 5 60
125   Erick Atherley  1786   Alg   9 1 2 6 4 57
126   René Runhaar  1853   Alg   9 2 0 7 4 53
127   Clinton Mangoenkarso    Alg   9 0 2 7 2 51
128   Piet Hofstee  1903   Alg   9 1 0 8 2 50
 Ronde 9 
 za 20-07-2019  Martijn van IJzendoorn (2378) - Alexander Getmanski (2351) 0-2Partij  
 Alexander Georgiev (2418) - Ron Heusdens (2330) 1-1Partij
 Marcel Monteba (2214) - Guntis Valneris (2399) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2376) - Bart Terwel (2236) 1-1Partij  
 Berke Yigittürk (2061) - Wouter Sipma (2351) 1-1Partij
 Jitse Slump (2293) - Macodou N`Diaye (2346) 0-2Partij  
 NDiaga Samb (2323) - Wei Zhou (2227) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2277) - Jasper Daems (2188) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (2127) - Viktoriya Motrichko (2172) 0-2Partij
 Francois Paul (2049) - Christian Niami (2268) 1-1Partij
 Hans Tangelder (2034) - Olga Baltazhy (2189) 1-1Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Steven den Hollander (2164) 1-1Partij
 Bart de Vos (2101) - Aleksandr Surkov (2150) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Yoann Lebon (2028) 1-1Partij
 Aliona Bolshakova (2061) - Edwin de Jager (2132) 2-0Partij
 Aleksei Bolshakov (2046) - Yifu Du (2132) 0-2Partij
 Ton Burgerhout (2115) - Maarten Wichgers (2095) 1-1Partij
 Jie Cui (1911) - Ruud de Kooter (2040) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2179) - Tiny Mous (2051) 2-0Partij  
 Kees Romijn (2150) - Anthony Alavoine (2063) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2154) - Vasilii Kupriianov (1988) 1-1Partij
 Erik Hoogendoorn (2124) - Johan Pronk (1900) 2-0Partij
 Chris Piens (2067) - Xiaoya Xu (1969) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Lubov Kobrina (1975) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2137) - Douwe Hokwerda (2099) 2-0Partij
 Fabian Snijder (2049) - Maikel Palmans (2199) 0-2Partij
 Jan van der Star (2130) - Peter van der Stap (2190) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Andrew Tjon A Ong (2177) 2-0Partij
 Micha van Tol (2127) - Nikolai Kychkin (2165) 0-2Partij
 Hans de Knikker (2039) - Waldo Aliar (2158) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Oleksandr Malafeievskyi (2126) 0-2Partij
 Jaap Riesenkamp (2075) - Marc de Meulenaere (2125) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2124) - Harry Clasquin (2102) 1-1Partij
 Ruud Kloosterman (2092) - Hein van Dee (1961) 1-1Partij
 Lucien Farzan (1992) - Raphaël Martens (2022) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2011) - Albina Bolshakova (1965) 2-0Partij
 Denis Karataev (1906) - Iwan Fung (1976) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1915) - Alina Kardashevskaia (1880) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Kumar Sookram (2135) 2-0Partij
 Joop Briedé (1884) - Bé Eggens (2098) 0-2Partij
 Alexander Zwanenburg (1900) - Bonne Douma (2015) 0-2Partij
 Jaap van Hal (1998) - Bas Baksoellah (1954) 2-0Partij
 Frans Teijn (1961) - Henk Meester (1961) 0-2Partij
 Jos de Wild (1933) - Martin Nederlof (1952) 1-1Partij
 Harold Jagram (1951) - Yurui Liu (2022) 1-1Partij
 Ronald Wisse (1833) - Dylan Jongeneel (1917) 1-1Partij
 Jiayang Wang (1996) - Boudewijn van der Veen (1975) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2082) - Wim van Schie (1958) 2-0Partij
 Remco Korteland (1942) - Hein van Winkel (1957) 1-1Partij
 Violetta Bolshakova  - Marlon Mangroe  1-1Partij
 Anthony Keijzer (1932) - Jan T. Terpstra (1916) 1-1Partij
 Hans Loots (1886) - Leo Mous (1896) 1-1Partij
 Robert van Diggele (1874) - Matthijs Broek (1819) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Sandaara Tarskaia  2-0Partij
 Kees Osté (1812) - Pascal Stil (1901) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Ton Oosthoek (1906) 2-0Partij
 Gerard Peroti (1905) - John Moens  2-0Partij
 Aital Vinokurov  - Nerin Bisseswar (1825) 2-0Partij
 Arie van Diggele (1879) - Erick Atherley (1786) 2-0Partij
 René Runhaar (1853) - Oedebhaan Dihal (1877) 0-2Partij
 Wynton Meijer (1900) - Piet Hofstee (1903) 2-0Partij
 Clinton Mangoenkarso  - Stan van der Meer  1-1Partij
 Jan Ongolesono (2020) - Thomas Wielaard (2149) 0-2
 Arian Konstantinov (2025) - Pertap Malahé (2060) 0-2