HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2330   Alg   2 2 0 0 4 2 4
2   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   2 2 0 0 4 2 4
3   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   2 2 0 0 4 2 4
4   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   2 2 0 0 4 2 4
5   Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   2 2 0 0 4 2 4
6   Berke Yiğittürk  2061   Alg   2 2 0 0 4 2 4
7   Macodou N`Diaye GMI 2346   Alg   2 2 0 0 4 2 4
8   Jasper Daems  2188   Alg   2 2 0 0 4 2 4
9   Wouter Sipma GMI 2351   Alg   2 2 0 0 4 2 3
10   Jitse Slump MI 2293   Alg   2 2 0 0 4 2 3
11   Maikel Palmans  2199   Alg   2 2 0 0 4 2 3
12   Bart Terwel  2236   Alg   2 2 0 0 4 2 2
13   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   2 1 1 0 3 3 5
14   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   2 1 1 0 3 3 5
15   Anton van Berkel MI 2277   Alg   2 1 1 0 3 3 5
16   Marcel Monteba MF 2214   Alg   2 1 1 0 3 3 5
17   Thomas Wielaard  2149   Alg   2 1 1 0 3 3 5
18   Guntis Valneris GMI 2399   Alg   2 1 1 0 3 3 5
19   Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   2 1 1 0 3 3 5
20   Kees Romijn MF 2150   Alg   2 1 1 0 3 3 5
21   Harry Clasquin MF 2102   Alg   2 1 1 0 3 3 4
22   Francois Paul  2049   Alg   2 1 1 0 3 3 4
23   Steven den Hollander MF 2164   Alg   2 1 1 0 3 3 4
24   Krijn ter Braake MF 2179   Alg   2 1 1 0 3 3 4
25   Aliona Bolshakova  2061   Alg   2 1 1 0 3 3 4
26   Maarten Wichgers  2095   Alg   2 1 1 0 3 3 4
27   Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   2 1 1 0 3 3 4
28   Wei Zhou GMI 2227   Alg   2 1 1 0 3 3 4
29   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   2 1 1 0 3 3 3
30   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   2 1 1 0 3 3 3
31   Anton Schotanus MF 2137   Alg   2 1 1 0 3 3 3
32   Ton Burgerhout  2115   Alg   2 1 1 0 3 3 3
33   Ruud de Kooter  2040   Alg   2 1 1 0 3 3 3
34   Fabian Snijder  2049   Alg   2 1 1 0 3 3 3
35   Aleksei Bolshakov  2046   Alg   2 1 1 0 3 3 3
36   Tiny Mous  2051   Alg   2 1 1 0 3 3 3
37   Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   2 1 1 0 3 2 4
38   Prokopiy Govorov  2041   Alg   2 1 1 0 3 2 3
39   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   2 1 1 0 3 2 3
40   Jan van der Star  2130   Alg   2 1 1 0 3 2 3
41   Bé Eggens  2098   Alg   2 1 1 0 3 1 2
42   Piotr Paluch MF 2082   Alg   2 1 1 0 3 1 2
43   Waldo Aliar MF 2158   Alg   2 1 1 0 3 1 2
44   Chris Piens  2067   Alg   2 1 1 0 3 1 2
45   Anthony Alavoine  2063   Alg   2 1 1 0 3 1 2
46   Ruud Kloosterman  2092   Alg   2 1 1 0 3 1 2
47   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   2 1 0 1 2 4 6
48   Mehmet Yöney  2124   Alg   2 1 0 1 2 4 5
49   Micha van Tol  2127   Alg   2 1 0 1 2 4 5
50   Douwe Hokwerda  2099   Alg   2 1 0 1 2 4 5
51   Jaap van Hal  1998   Alg   2 1 0 1 2 4 4
52   Matthijs Broek  1819   Alg   2 1 0 1 2 4 4
53   Raphaël Martens MF 2022   Alg   2 1 0 1 2 4 4
54   Yifu Du  2132   Alg   2 1 0 1 2 4 4
55   Pertap Malahé  2060   Alg   2 1 0 1 2 4 4
56   Jiayang Wang  1996   Alg   2 1 0 1 2 4 4
57   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   2 1 0 1 2 4 4
58   Erik Hoogendoorn  2124   Alg   2 1 0 1 2 4 4
59   Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   2 1 0 1 2 4 4
60   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   2 1 0 1 2 4 4
61   Soelinder Jagram  2011   Alg   2 1 0 1 2 4 4
62   Jan Ongolesono  2020   Alg   2 1 0 1 2 4 4
63   Bas Baksoellah  1954   Alg   2 1 0 1 2 4 4
64   Hein van Dee  1961   Alg   2 1 0 1 2 4 4
65   Anastase Leclerc  2127   Alg   2 1 0 1 2 4 4
66   Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   2 1 0 1 2 4 4
67   Remco Korteland  1942   Alg   2 0 2 0 2 3 5
68   Arian Konstantinov  2025   Alg   2 0 2 0 2 3 5
69   Marianna Fedorova  1908   Alg   2 0 2 0 2 3 5
70   Anthony Keijzer  1932   Alg   2 1 0 1 2 3 5
71   Violetta Bolshakova    Alg   2 0 2 0 2 3 5
72   Yoann Lebon  2028   Alg   2 1 0 1 2 3 3
73   Piet Rozenboom  1937   Alg   2 1 0 1 2 3 3
74   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   2 1 0 1 2 3 3
75   Jos de Wild  1933   Alg   2 1 0 1 2 3 3
76   Martin Nederlof  1952   Alg   2 1 0 1 2 3 3
77   Hans Tangelder  2034   Alg   2 1 0 1 2 3 3
78   Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   2 1 0 1 2 3 3
79   Jan Kerkhofs  1939   Alg   2 1 0 1 2 3 3
80   Christian Niami MI 2268   Alg   2 0 2 0 2 2 4
81   Iwan Fung  1976   Alg   2 0 2 0 2 2 4
82   Edwin de Jager MF 2132   Alg   2 0 2 0 2 2 3
83   Oleksandr Malafeievskyi MF 2126   Alg   2 1 0 1 2 2 3
84   Hans de Knikker  2039   Alg   2 0 2 0 2 2 3
85   Peter van der Stap MF 2190   Alg   2 0 2 0 2 2 3
86   Bart de Vos  2101   Alg   2 0 2 0 2 2 3
87   Wynton Meijer  1900   Alg   2 1 0 1 2 2 2
88   Lucien Farzan  1992   Alg   2 0 1 1 1 4 5
89   Bonne Douma  2015   Alg   2 0 1 1 1 4 5
90   Albina Bolshakova  1965   Alg   2 0 1 1 1 4 5
91   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   2 0 1 1 1 3 6
92   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   2 0 1 1 1 3 6
93   Robert van Diggele  1874   Alg   2 0 1 1 1 3 6
94   Marlon Mangroe    Alg   2 0 1 1 1 3 6
95   Oedebhaan Dihal  1877   Alg   2 0 1 1 1 3 6
96   Ronald Wisse  1833   Alg   2 0 1 1 1 3 6
97   Frans Teijn  1961   Alg   2 0 1 1 1 3 5
98   Jie Cui  1911   Alg   2 0 1 1 1 3 5
99   Leo Mous  1896   Alg   2 0 1 1 1 3 5
100   Wim van Schie  1958   Alg   2 0 1 1 1 3 4
101   Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   2 0 1 1 1 3 4
102   Arie van Diggele  1879   Alg   2 0 1 1 1 3 4
103   Stan van der Meer    Alg   2 0 1 1 1 3 4
104   Nerin Bisseswar  1825   Alg   2 0 1 1 1 3 4
105   Harold Jagram  1951   Alg   2 0 1 1 1 3 4
106   Henk Meester  1961   Alg   2 0 1 1 1 3 4
107   Johan Pronk  1900   Alg   2 0 1 1 1 3 4
108   Yurui Liu  2022   Alg   2 0 1 1 1 2 4
109   Joop Briedé  1884   Alg   2 0 1 1 1 2 3
110   Ton Oosthoek  1906   Alg   2 0 1 1 1 2 3
111   Pascal Stil  1901   Alg   2 0 1 1 1 2 3
112   Boudewijn van der Veen  1975   Alg   2 0 0 2 0 4 6
113   Clinton Mangoenkarso    Alg   2 0 0 2 0 3 5
114   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   2 0 0 2 0 3 5
115   Aital Vinokurov    Alg   2 0 0 2 0 3 5
116   Erick Atherley  1786   Alg   2 0 0 2 0 3 5
117   Dylan Jongeneel  1917   Alg   2 0 0 2 0 3 5
118   Hans Loots  1886   Alg   2 0 0 2 0 3 5
119   John Moens    Alg   2 0 0 2 0 3 5
120   Sandaara Tarskaia    Alg   2 0 0 2 0 3 5
121   Hein van Winkel  1957   Alg   2 0 0 2 0 2 4
122   Gerard Peroti  1905   Alg   2 0 0 2 0 2 4
123   Kees Osté  1812   Alg   2 0 0 2 0 2 4
124   René Runhaar  1853   Alg   2 0 0 2 0 2 4
125   Denis Karataev  1906   Alg   2 0 0 2 0 2 4
126   Jan T. Terpstra  1916   Alg   2 0 0 2 0 2 4
127   Gerrit Reitsma  1915   Alg   2 0 0 2 0 2 4
128   Piet Hofstee  1903   Alg   2 0 0 2 0 2 4
 Ronde 2 
 ma 15-07-2019  Mari van Ballegooijen (2139) - Alexander Georgiev (2418) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2399) - Anton Schotanus (2137) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2376) - Kumar Sookram (2135) 2-0Partij
 Yifu Du (2132) - Alexander Getmanski (2351) 0-2Partij
 Wouter Sipma (2351) - Micha van Tol (2127) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (2127) - Macodou N`Diaye (2346) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2330) - Marc De Meulenaere (2125) 2-0Partij  
 Erik Hoogendoorn (2124) - NDiaga Samb (2323) 0-2Partij
 Jitse Slump (2293) - Mehmet Yöney (2124) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (2115) - Anton van Berkel (2277) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Bart Terwel (2236) 0-2Partij
 Wei Zhou (2227) - Harry Clasquin (2102) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Marcel Monteba (2214) 1-1Partij
 Maikel Palmans (2199) - Douwe Hokwerda (2099) 2-0Partij
 Olga Baltazhy (2189) - Maarten Wichgers (2095) 1-1Partij
 Jaap Riesenkamp (2075) - Jasper Daems (2188) 0-2Partij
 Krijn ter Braake (2179) - Aliona Bolshakova (2061) 1-1Partij
 Berke Yiğittürk (2061) - Andrew Tjon A Ong (2177) 2-0Partij
 Viktoriya Motrichko (2172) - Pertap Malahé (2060) 2-0Partij  
 Tiny Mous (2051) - Nikolai Kychkin (2165) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2164) - Francois Paul (2049) 1-1Partij
 Fabian Snijder (2049) - Kees Romijn (2150) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2149) - Aleksei Bolshakov (2046) 1-1Partij
 Ruud de Kooter (2040) - Vitalia Doumesh (2154) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2378) - Anthony Keijzer (1932) 2-0Partij
 Christian Niami (2268) - Arian Konstantinov (2025) 1-1Partij
 Iwan Fung (1976) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Frans Teijn (1961) - Waldo Aliar (2158) 0-2Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Marlon Mangroe  2-0Partij
 Edwin de Jager (2132) - Remco Korteland (1942) 1-1Partij
 Jie Cui (1911) - Jan van der Star (2130) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Bart de Vos (2101) 1-1Partij
 Bé Eggens (2098) - Leo Mous (1896) 2-0Partij
 Ruud Kloosterman (2092) - Alina Kardashevskaia (1880) 2-0Partij  
 Oedebhaan Dihal (1877) - Piotr Paluch (2082) 0-2Partij
 Robert van Diggele (1874) - Chris Piens (2067) 0-2Partij
 Anthony Alavoine (2063) - Aleksandra Rozhina (1845) 2-0Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Ronald Wisse (1833) 2-0Partij
 Hans de Knikker (2039) - Violetta Bolshakova  1-1Partij
 Oleksandr Malafeievskyi (2126) - Yurui Liu (2022) 2-0Partij
 Hans Tangelder (2034) - John Moens  2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Yoann Lebon (2028) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - Raphaël Martens (2022) 0-2Partij
 Jan Ongolesono (2020) - Gerrit Reitsma (1915) 2-0Partij
 Ton Oosthoek (1906) - Bonne Douma (2015) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (2011) - Denis Karataev (1906) 2-0Partij
 Gerard Peroti (1905) - Jaap van Hal (1998) 0-2Partij
 Pascal Stil (1901) - Lucien Farzan (1992) 1-1Partij  
 Vasilii Kupriianov (1988) - Alexander Zwanenburg (1900) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1975) - Wynton Meijer (1900) 0-2Partij
 Johan Pronk (1900) - Lubov Kobrina (1975) 1-1Partij
 Xiaoya Xu (1969) - Hans Loots (1886) 2-0Partij
 Joop Briedé (1884) - Albina Bolshakova (1965) 1-1Partij
 Arie van Diggele (1879) - Henk Meester (1961) 1-1Partij
 Hein van Dee (1961) - René Runhaar (1853) 2-0Partij
 Nerin Bisseswar (1825) - Wim van Schie (1958) 1-1Partij
 Hein van Winkel (1957) - Matthijs Broek (1819) 0-2Partij
 Kees Osté (1812) - Bas Baksoellah (1954) 0-2Partij
 Martin Nederlof (1952) - Erick Atherley (1786) 2-0Partij
 Stan van der Meer  - Harold Jagram (1951) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Sandaara Tarskaia  2-0Partij
 Clinton Mangoenkarso  - Piet Rozenboom (1937) 0-2Partij
 Jos de Wild (1933) - Aital Vinokurov  2-0Partij
 Jiayang Wang (1996) - Piet Hofstee (1903) 2-0R