HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   3 2 1 0 5 9 13
  Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   3 2 1 0 5 9 12
  Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   3 2 1 0 5 9 12
  Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   3 2 1 0 5 9 11
  Jasper Daems  2188   Alg   3 2 1 0 5 9 11
6   Jitse Slump MI 2293   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Ron Heusdens GMI 2330   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Wouter Sipma GMI 2351   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   3 2 1 0 5 8 10
  Maikel Palmans  2199   Alg   3 2 1 0 5 8 10
  Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   3 2 1 0 5 8 10
  Bart Terwel  2236   Alg   3 2 1 0 5 8 9
  Maarten Wichgers  2095   Alg   3 2 1 0 5 8 9
16   Wei Zhou GMI 2227   Alg   3 2 1 0 5 7 10
  Anton van Berkel MI 2277   Alg   3 2 1 0 5 7 10
  Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   3 2 1 0 5 7 9
  Guntis Valneris GMI 2399   Alg   3 2 1 0 5 7 9
20   Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   3 2 1 0 5 6 8
21   Harry Clasquin MF 2102   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Ton Burgerhout  2115   Alg   3 1 2 0 4 9 10
  Anton Schotanus MF 2137   Alg   3 1 2 0 4 9 10
  Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   3 1 2 0 4 9 9
25   Marcel Monteba MF 2214   Alg   3 1 2 0 4 8 11
  Alena Bolshakova  2061   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Krijn ter Braake MF 2179   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Francois Paul  2049   Alg   3 1 2 0 4 8 9
  Steven den Hollander MF 2164   Alg   3 1 2 0 4 8 9
  Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   3 1 2 0 4 8 8
31   Thomas Wielaard  2149   Alg   3 1 2 0 4 7 10
  Kees Romijn MF 2150   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Arian Konstantinov  2025   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Waldo Aliar MF 2158   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   3 2 0 1 4 7 9
  Anthony Alavoine  2063   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Raphaël Martens MF 2022   Alg   3 2 0 1 4 7 8
  Yifu Du  2132   Alg   3 2 0 1 4 7 8
  Bas Baksoellah  1954   Alg   3 2 0 1 4 7 7
  Erik Hoogendoorn  2124   Alg   3 2 0 1 4 7 7
  Hans Tangelder  2034   Alg   3 2 0 1 4 7 7
  Jiayang Wang  1996   Alg   3 2 0 1 4 7 7
44   Bé Eggens  2098   Alg   3 1 2 0 4 6 8
  Edwin de Jager MF 2132   Alg   3 1 2 0 4 6 8
  Violetta Bolshakova    Alg   3 1 2 0 4 6 8
  Chris Piens  2067   Alg   3 1 2 0 4 6 7
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   3 1 2 0 4 6 7
49   Bart de Vos  2101   Alg   3 1 2 0 4 4 6
  Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   3 2 0 1 4 4 6
51   Ruud de Kooter  2040   Alg   3 1 1 1 3 10 12
52   Prokopiy Govorov  2041   Alg   3 1 1 1 3 9 12
  Fabian Snijder  2049   Alg   3 1 1 1 3 9 11
  Tiny Mous  2051   Alg   3 1 1 1 3 9 10
  Aleksei Bolshakov  2046   Alg   3 1 1 1 3 9 9
56   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   3 1 1 1 3 8 11
  Anastase Leclerc  2127   Alg   3 1 1 1 3 8 10
  Jan van der Star  2130   Alg   3 1 1 1 3 8 10
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   3 1 1 1 3 8 10
  Matthijs Broek  1819   Alg   3 1 1 1 3 8 10
  Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Mehmet Yöney  2124   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Jan Ongolesono  2020   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Vasilii Kupriianov  1988   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Micha van Tol  2127   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Jaap van Hal  1998   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Pertap Malahé  2060   Alg   3 1 1 1 3 8 8
68   Remco Korteland  1942   Alg   3 0 3 0 3 7 10
  Hans de Knikker  2039   Alg   3 0 3 0 3 7 9
  Marlon Mangroe    Alg   3 1 1 1 3 7 9
  Albina Bolshakova  1965   Alg   3 1 1 1 3 7 8
  Ronald Wisse  1833   Alg   3 1 1 1 3 7 8
  Jie Cui  1911   Alg   3 1 1 1 3 7 8
  Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   3 1 1 1 3 7 8
  Piet Rozenboom  1937   Alg   3 1 1 1 3 7 7
  Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   3 1 1 1 3 7 7
77   Peter van der Stap MF 2190   Alg   3 0 3 0 3 6 8
  Iwan Fung  1976   Alg   3 0 3 0 3 6 8
  Lucien Farzan  1992   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Bonne Douma  2015   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Piotr Paluch MF 2082   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Henk Meester  1961   Alg   3 1 1 1 3 6 7
83   Anthony Keijzer  1932   Alg   3 1 0 2 2 9 13
  Hein van Dee  1961   Alg   3 1 0 2 2 9 11
  Jos de Wild  1933   Alg   3 1 0 2 2 9 11
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   3 1 0 2 2 9 11
  Soelinder Jagram  2011   Alg   3 1 0 2 2 9 11
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   3 1 0 2 2 9 11
  Yoann Lebon  2028   Alg   3 1 0 2 2 9 10
  Kumar Sookram CMF 2135   Alg   3 1 0 2 2 9 10
91   Christian Niami MI 2268   Alg   3 0 2 1 2 8 11
  Marianna Fedorova  1908   Alg   3 0 2 1 2 8 11
  Alina Kardashevskaia  1880   Alg   3 0 2 1 2 8 10
  Jan Kerkhofs  1939   Alg   3 1 0 2 2 8 10
  Aleksandra Rozhina  1845   Alg   3 0 2 1 2 8 10
  Leo Mous  1896   Alg   3 0 2 1 2 8 10
  Martin Nederlof  1952   Alg   3 1 0 2 2 8 9
98   Johan Pronk  1900   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Yurui Liu  2022   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Frans Teijn  1961   Alg   3 0 2 1 2 7 9
101   Wim van Schie  1958   Alg   3 0 2 1 2 6 8
  Nerin Bisseswar  1825   Alg   3 0 2 1 2 6 8
  Wynton Meijer  1900   Alg   3 1 0 2 2 6 7
  René Runhaar  1853   Alg   3 1 0 2 2 6 6
105   Joop Briedé  1884   Alg   3 0 2 1 2 5 6
  Aital Vinokurov    Alg   3 1 0 2 2 5 5
  Denis Karataev  1906   Alg   3 1 0 2 2 5 5
  Hein van Winkel  1957   Alg   3 1 0 2 2 5 5
  Sandaara Tarskaia    Alg   3 1 0 2 2 5 5
110   Arie van Diggele  1879   Alg   3 0 1 2 1 8 11
111   Robert van Diggele  1874   Alg   3 0 1 2 1 7 10
  Oedebhaan Dihal  1877   Alg   3 0 1 2 1 7 10
  Boudewijn van der Veen  1978   Alg   3 0 1 2 1 7 9
  Stan van der Meer    Alg   3 0 1 2 1 7 8
  Gerrit Reitsma  1915   Alg   3 0 1 2 1 7 8
  Alexander Zwanenburg  1900   Alg   3 0 1 2 1 7 8
  Harold Jagram  1951   Alg   3 0 1 2 1 7 8
118   Ton Oosthoek  1906   Alg   3 0 1 2 1 6 9
  Pascal Stil  1901   Alg   3 0 1 2 1 6 9
  Dylan Jongeneel  1917   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Jan T. Terpstra  1916   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Gerard Peroti  1905   Alg   3 0 1 2 1 6 7
123   Erick Atherley  1786   Alg   3 0 1 2 1 5 6
124   John Moens    Alg   3 0 0 3 0 8 10
  Piet Hofstee  1903   Alg   3 0 0 3 0 8 10
126   Kees Osté  1812   Alg   3 0 0 3 0 7 9
  Hans Loots  1886   Alg   3 0 0 3 0 7 9
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   3 0 0 3 0 6 8
 Ronde 3 
 ma 15-07-2019  Viktoriya Motrichko (2172) - Jan Groenendijk (2376) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2351) - Berke Yiğittürk (2061) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2346) - Wouter Sipma (2351) 1-1Partij
 Jitse Slump (2293) - Ron Heusdens (2330) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2323) - Maikel Palmans (2199) 1-1Partij  
 Bart Terwel (2236) - Jasper Daems (2188) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2418) - Aleksandr Surkov (2150) 2-0Partij
 Jan van der Star (2130) - Guntis Valneris (2399) 0-2Partij  
 Fabian Snijder (2049) - Martijn van IJzendoorn (2378) 0-2Partij  
 Anton van Berkel (2277) - Prokopiy Govorov (2041) 2-0Partij
 Aleksei Bolshakov (2046) - Wei Zhou (2227) 0-2Partij
 Marcel Monteba (2214) - Mari van Ballegooijen (2139) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2189) - Ruud de Kooter (2040) 2-0Partij
 Waldo Aliar (2158) - Krijn ter Braake (2179) 1-1Partij  
 Nikolai Kychkin (2165) - Anton Schotanus (2137) 1-1Partij
 Bé Eggens (2098) - Steven den Hollander (2164) 1-1Partij
 Kees Romijn (2150) - Ton Burgerhout (2115) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Thomas Wielaard (2149) 1-1Partij  
 Vitalia Doumesh (2154) - Tiny Mous (2051) 2-0Partij
 Harry Clasquin (2102) - Ruud Kloosterman (2092) 1-1Partij
 Maarten Wichgers (2095) - Piotr Paluch (2082) 2-0Partij
 Chris Piens (2067) - Alena Bolshakova (2061) 1-1Partij
 Francois Paul (2049) - Anthony Alavoine (2063) 1-1Partij
 Bart de Vos (2101) - Christian Niami (2268) 2-0Partij  
 Peter van der Stap (2190) - Mehmet Yöney (2124) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2177) - Olexandr Malafeevskyi (2126) 0-2Partij
 Kumar Sookram (2135) - Hans Tangelder (2034) 0-2Partij
 Yoann Lebon (2028) - Yifu Du (2132) 0-2Partij
 Douwe Hokwerda (2099) - Edwin de Jager (2132) 0-2Partij
 Micha van Tol (2127) - Matthijs Broek (1819) 1-1Partij
 Vasilii Kupriianov (1988) - Anastase Leclerc (2127) 1-1Partij
 Marc De Meulenaere (2125) - Xiaoya Xu (1969) 1-1Partij
 Martin Nederlof (1952) - Erik Hoogendoorn (2124) 0-2Partij
 Jan Ongolesono (2020) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Jaap Riesenkamp (2075) 0-2Partij
 Pertap Malahé (2060) - Piet Rozenboom (1937) 1-1Partij
 Hans de Knikker (2039) - Iwan Fung (1976) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Soelinder Jagram (2011) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2022) - Jos de Wild (1933) 2-0Partij
 Jaap van Hal (1998) - Remco Korteland (1942) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Jiayang Wang (1996) 0-2Partij
 Violetta Bolshakova  - Hein van Dee (1961) 2-0Partij
 Bas Baksoellah (1954) - Anthony Keijzer (1932) 2-0Partij
 Wynton Meijer (1900) - Marlon Mangroe  0-2Partij
 Bonne Douma (2015) - Stan van der Meer  2-0Partij
 Lucien Farzan (1992) - Ton Oosthoek (1906) 2-0Partij
 Lubov Kobrina (1975) - Oedebhaan Dihal (1877) 2-0Partij
 Albina Bolshakova (1965) - Pascal Stil (1901) 2-0Partij  
 Frans Teijn (1961) - Johan Pronk (1900) 1-1Partij
 Henk Meester (1961) - Robert van Diggele (1874) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Wim van Schie (1958) 1-1Partij
 Harold Jagram (1951) - Ronald Wisse (1833) 0-2Partij
 Arie van Diggele (1879) - Jie Cui (1911) 0-2Partij
 Leo Mous (1896) - Nerin Bisseswar (1825) 1-1Partij
 Alina Kardashevskaia (1880) - Yurui Liu (2022) 1-1Partij
 Boudewijn van der Veen (1978) - Joop Briedé (1884) 1-1Partij
 John Moens  - Hein van Winkel (1957) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Jan T. Terpstra (1916) 1-1Partij  
 Gerrit Reitsma (1915) - Alexander Zwanenburg (1900) 1-1Partij
 Denis Karataev (1906) - Hans Loots (1886) 2-0Partij
 Piet Hofstee (1903) - Sandaara Tarskaia  0-2Partij
 René Runhaar (1853) - Clinton Mangoenkarso  2-0Partij
 Aital Vinokurov  - Kees Osté (1812) 2-0Partij
 Erick Atherley (1786) - Gerard Peroti (1905) 1-1