HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   4 3 1 0 7 15 18
2   Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   4 3 1 0 7 14 18
3   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   4 2 2 0 6 17 22
  Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Anton van Berkel MI 2277   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Guntis Valneris GMI 2399   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Ron Heusdens GMI 2330   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Jitse Slump MI 2293   Alg   4 2 2 0 6 17 20
  Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   4 2 2 0 6 17 20
  Wei Zhou GMI 2227   Alg   4 2 2 0 6 17 20
11   Jasper Daems  2188   Alg   4 2 2 0 6 16 20
  Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   4 2 2 0 6 16 20
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Bart Terwel  2236   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Maarten Wichgers  2095   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Wouter Sipma GMI 2351   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   4 2 2 0 6 16 18
19   Ton Burgerhout  2115   Alg   4 2 2 0 6 15 18
  Harry Clasquin MF 2102   Alg   4 2 2 0 6 15 17
21   Anton Schotanus MF 2137   Alg   4 2 2 0 6 14 17
22   Bé Eggens  2098   Alg   4 2 2 0 6 13 17
  Marcel Monteba MF 2214   Alg   4 2 2 0 6 13 17
  Krijn ter Braake MF 2179   Alg   4 2 2 0 6 13 15
  Erik Hoogendoorn  2124   Alg   4 3 0 1 6 13 13
26   Bart de Vos  2101   Alg   4 2 2 0 6 12 15
27   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   4 1 3 0 5 18 19
28   Maikel Palmans  2199   Alg   4 2 1 1 5 17 20
  Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   4 2 1 1 5 17 19
30   Arian Konstantinov  2025   Alg   4 1 3 0 5 16 20
31   Waldo Aliar MF 2158   Alg   4 1 3 0 5 15 18
  Steven den Hollander MF 2164   Alg   4 1 3 0 5 15 17
  Kees Romijn MF 2150   Alg   4 1 3 0 5 15 17
  Ruud de Kooter  2040   Alg   4 2 1 1 5 15 17
  Bas Baksoellah  1954   Alg   4 2 1 1 5 15 16
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   4 1 3 0 5 15 16
37   Thomas Wielaard  2149   Alg   4 1 3 0 5 14 18
  Jan van der Star  2130   Alg   4 2 1 1 5 14 17
  Anastase Leclerc  2127   Alg   4 2 1 1 5 14 17
  Hans Tangelder  2034   Alg   4 2 1 1 5 14 15
  Jiayang Wang  1996   Alg   4 2 1 1 5 14 14
  Aleksei Bolshakov  2046   Alg   4 2 1 1 5 14 14
43   Tiny Mous  2051   Alg   4 2 1 1 5 13 16
  Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   4 2 1 1 5 13 16
  Edwin de Jager MF 2132   Alg   4 1 3 0 5 13 16
  Jie Cui  1911   Alg   4 2 1 1 5 13 16
  Prokopiy Govorov  2041   Alg   4 2 1 1 5 13 16
  Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   4 2 1 1 5 13 14
49   Anthony Alavoine  2063   Alg   4 1 3 0 5 12 14
  Chris Piens  2067   Alg   4 1 3 0 5 12 14
51   Peter van der Stap MF 2190   Alg   4 1 3 0 5 11 14
52   Lucien Farzan  1992   Alg   4 2 1 1 5 10 11
53   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   4 1 2 1 4 17 20
  Anthony Keijzer  1932   Alg   4 2 0 2 4 17 19
  Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   4 1 2 1 4 17 19
  Alena Bolshakova  2061   Alg   4 1 2 1 4 17 19
57   Yifu Du  2132   Alg   4 2 0 2 4 16 19
  Fabian Snijder  2049   Alg   4 1 2 1 4 16 18
  Francois Paul  2049   Alg   4 1 2 1 4 16 17
60   Violetta Bolshakova    Alg   4 1 2 1 4 15 19
  Vasilii Kupriianov  1988   Alg   4 1 2 1 4 15 18
  Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   4 1 2 1 4 15 17
  Soelinder Jagram  2011   Alg   4 2 0 2 4 15 17
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   4 2 0 2 4 15 17
  Christian Niami MI 2268   Alg   4 1 2 1 4 15 17
66   Jan Ongolesono  2020   Alg   4 1 2 1 4 14 17
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   4 1 2 1 4 14 16
  Alina Kardashevskaia  1880   Alg   4 1 2 1 4 14 16
  Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   4 2 0 2 4 14 16
  Leo Mous  1896   Alg   4 1 2 1 4 14 16
71   Iwan Fung  1976   Alg   4 0 4 0 4 13 17
  Yoann Lebon  2028   Alg   4 2 0 2 4 13 15
  Raphaël Martens MF 2022   Alg   4 2 0 2 4 13 15
  Piotr Paluch MF 2082   Alg   4 1 2 1 4 13 14
  Jaap van Hal  1998   Alg   4 1 2 1 4 13 14
76   Hans de Knikker  2039   Alg   4 0 4 0 4 12 15
  Hein van Dee  1961   Alg   4 2 0 2 4 12 14
  Frans Teijn  1961   Alg   4 1 2 1 4 12 14
  Piet Rozenboom  1937   Alg   4 1 2 1 4 12 12
80   Denis Karataev  1906   Alg   4 2 0 2 4 11 13
  Albina Bolshakova  1965   Alg   4 1 2 1 4 11 12
  Bonne Douma  2015   Alg   4 1 2 1 4 11 12
83   Hein van Winkel  1957   Alg   4 2 0 2 4 9 10
84   Marianna Fedorova  1908   Alg   4 0 3 1 3 16 19
  Mehmet Yöney  2124   Alg   4 1 1 2 3 16 17
86   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   4 1 1 2 3 15 18
  Matthijs Broek  1819   Alg   4 1 1 2 3 15 18
  Ronald Wisse  1833   Alg   4 1 1 2 3 15 17
  Pertap Malahé  2060   Alg   4 1 1 2 3 15 16
90   Henk Meester  1961   Alg   4 1 1 2 3 14 17
  Remco Korteland  1942   Alg   4 0 3 1 3 14 17
  Arie van Diggele  1879   Alg   4 1 1 2 3 14 16
  Micha van Tol  2127   Alg   4 1 1 2 3 14 15
94   Yurui Liu  2022   Alg   4 0 3 1 3 13 16
  Martin Nederlof  1952   Alg   4 1 1 2 3 13 16
  Marlon Mangroe    Alg   4 1 1 2 3 13 15
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   4 1 1 2 3 13 15
  Alexander Zwanenburg  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 14
  Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   4 1 1 2 3 13 14
100   Dylan Jongeneel  1917   Alg   4 1 1 2 3 12 13
  Robert van Diggele  1874   Alg   4 1 1 2 3 12 13
102   Gerrit Reitsma  1915   Alg   4 1 1 2 3 11 12
103   Boudewijn van der Veen  1978   Alg   4 1 1 2 3 10 11
104   Erick Atherley  1786   Alg   4 1 1 2 3 9 9
105   Johan Pronk  1900   Alg   4 0 2 2 2 14 17
  Jos de Wild  1933   Alg   4 1 0 3 2 14 16
  Kumar Sookram CMF 2135   Alg   4 1 0 3 2 14 16
  Aleksandra Rozhina  1845   Alg   4 0 2 2 2 14 16
109   Jan Kerkhofs  1939   Alg   4 1 0 3 2 13 15
110   Wim van Schie  1958   Alg   4 0 2 2 2 12 14
  Nerin Bisseswar  1825   Alg   4 0 2 2 2 12 14
  Hans Loots  1886   Alg   4 1 0 3 2 12 12
  René Runhaar  1853   Alg   4 1 0 3 2 12 12
114   Wynton Meijer  1900   Alg   4 1 0 3 2 11 14
  Joop Briedé  1884   Alg   4 0 2 2 2 11 14
116   Harold Jagram  1951   Alg   4 0 2 2 2 10 11
  Aital Vinokurov    Alg   4 1 0 3 2 10 11
  Sandaara Tarskaia    Alg   4 1 0 3 2 10 10
119   Jan T. Terpstra  1916   Alg   4 0 2 2 2 9 11
120   John Moens    Alg   4 0 1 3 1 14 15
121   Pascal Stil  1901   Alg   4 0 1 3 1 12 15
  Oedebhaan Dihal  1877   Alg   4 0 1 3 1 12 15
  Gerard Peroti  1905   Alg   4 0 1 3 1 12 15
  Ton Oosthoek  1906   Alg   4 0 1 3 1 12 15
125   Stan van der Meer    Alg   4 0 1 3 1 11 13
126   Kees Osté  1812   Alg   4 0 1 3 1 10 11
127   Piet Hofstee  1903   Alg   4 0 0 4 0 14 16
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   4 0 0 4 0 11 13
 Ronde 4 
 di 16-07-2019  Berke Yiğittürk (2061) - Olga Baltazhy (2189) 1-1Partij
 Jasper Daems (2188) - Guntis Valneris (2399) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2154) - Jitse Slump (2293) 1-1Partij
 Maikel Palmans (2199) - Alexander Georgiev (2418) 0-2Partij  
 Wei Zhou (2227) - Alexander Getmanski (2351) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2376) - Martijn van IJzendoorn (2378) 0-2Partij  
 Ron Heusdens (2330) - Bart Terwel (2236) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2346) - Viktoriya Motrichko (2172) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2277) - NDiaga Samb (2323) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2351) - Maarten Wichgers (2095) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2063) - Ruud Kloosterman (2092) 1-1Partij  
 Chris Piens (2067) - Waldo Aliar (2158) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Bas Baksoellah (1954) 1-1Partij
 Krijn ter Braake (2179) - Viktoriya Belaya (2101) 2-0Partij
 Alena Bolshakova (2061) - Bé Eggens (2098) 0-2Partij
 Harry Clasquin (2102) - Violetta Bolshakova  2-0Partij
 Ton Burgerhout (2115) - Yifu Du (2132) 2-0Partij
 Edwin de Jager (2132) - Thomas Wielaard (2149) 1-1Partij
 Francois Paul (2049) - Bart de Vos (2101) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2164) - Jiayang Wang (1996) 1-1Partij
 Erik Hoogendoorn (2124) - Nikolai Kychkin (2165) 2-0Partij
 Olexandr Malafeevskyi (2126) - Mari van Ballegooijen (2139) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Raphaël Martens (2022) 2-0Partij
 Jaap Riesenkamp (2075) - Marcel Monteba (2214) 0-2Partij
 Hans Tangelder (2034) - Kees Romijn (2150) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Aleksei Bolshakov (2046) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Albina Bolshakova (1965) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1819) - Jie Cui (1911) 0-2Partij
 Bonne Douma (2015) - Hans de Knikker (2039) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2124) - Ruud de Kooter (2040) 0-2Partij
 Henk Meester (1961) - Marc De Meulenaere (2125) 0-2Partij
 Marlon Mangroe  - Lucien Farzan (1992) 0-2Partij  
 Iwan Fung (1976) - Fabian Snijder (2049) 1-1Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Micha van Tol (2127) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (2127) - Lubov Kobrina (1975) 2-0Partij
 Remco Korteland (1942) - Peter van der Stap (2190) 0-2Partij  
 Piotr Paluch (2082) - Vasilii Kupriianov (1988) 1-1Partij
 Tiny Mous (2051) - Pertap Malahé (2060) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Jan Ongolesono (2020) 1-1Partij
 Ronald Wisse (1833) - Jan van der Star (2130) 0-2Partij
 Xiaoya Xu (1969) - Jaap van Hal (1998) 1-1Partij
 Nerin Bisseswar (1825) - Soelinder Jagram (2011) 0-2Partij
 Joop Briedé (1884) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Jos de Wild (1933) - Frans Teijn (1961) 0-2Partij
 Yurui Liu (2022) - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij
 Douwe Hokwerda (2099) - Martin Nederlof (1952) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Denis Karataev (1906) 0-2Partij
 Hein van Winkel (1957) - Jan Kerkhofs (1939) 2-0Partij
 Kumar Sookram (2135) - Anthony Keijzer (1932) 0-2Partij
 Sandaara Tarskaia  - Yoann Lebon (2028) 0-2Partij
 Hein van Dee (1961) - Wynton Meijer (1900) 2-0Partij
 Leo Mous (1896) - René Runhaar (1853) 2-0Partij
 Christian Niami (2268) - Johan Pronk (1900) 2-0Partij
 Wim van Schie (1958) - Andrew Tjon A Ong (2177) 0-2Partij
 Aital Vinokurov  - Arie van Diggele (1879) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1915) - Oedebhaan Dihal (1877) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - Harold Jagram (1951) 1-1Partij  
 Pascal Stil (1901) - Dylan Jongeneel (1917) 0-2Partij
 Alexander Zwanenburg (1900) - Ton Oosthoek (1906) 2-0Partij
 Gerard Peroti (1905) - Boudewijn van der Veen (1978) 0-2Partij
 Stan van der Meer  - Robert van Diggele (1874) 0-2Partij
 Piet Hofstee (1903) - Erick Atherley (1786) 0-2Partij
 Hans Loots (1886) - Clinton Mangoenkarso  2-0Partij
 Kees Osté (1812) - John Moens  1-1Partij