HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   5 3 2 0 8 28 33
2   Guntis Valneris GMI 2399   Alg   5 3 2 0 8 27 33
  Ron Heusdens GMI 2330   Alg   5 3 2 0 8 27 32
4   Jitse Slump MI 2293   Alg   5 3 2 0 8 25 30
  Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   5 3 2 0 8 25 29
6   Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   5 3 2 0 8 24 29
  Wouter Sipma GMI 2351   Alg   5 3 2 0 8 24 28
8   Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   5 2 3 0 7 29 34
9   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   5 2 3 0 7 27 33
  Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   5 2 3 0 7 27 32
  Wei Zhou GMI 2227   Alg   5 2 3 0 7 27 32
  Bart Terwel  2236   Alg   5 2 3 0 7 27 32
  Anton van Berkel MI 2277   Alg   5 2 3 0 7 27 31
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   5 2 3 0 7 27 31
  Ton Burgerhout  2115   Alg   5 2 3 0 7 27 31
16   Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   5 2 3 0 7 26 30
  Jasper Daems  2188   Alg   5 2 3 0 7 26 30
  Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   5 2 3 0 7 26 27
19   Harry Clasquin MF 2102   Alg   5 2 3 0 7 25 29
  Marcel Monteba MF 2214   Alg   5 2 3 0 7 25 29
  Anton Schotanus MF 2137   Alg   5 2 3 0 7 25 29
22   Bart de Vos  2101   Alg   5 2 3 0 7 24 29
  Maikel Palmans  2199   Alg   5 3 1 1 7 24 27
24   Jan van der Star  2130   Alg   5 3 1 1 7 23 26
  Kees Romijn MF 2150   Alg   5 2 3 0 7 23 25
26   Waldo Aliar MF 2158   Alg   5 2 3 0 7 21 25
27   Edwin de Jager MF 2132   Alg   5 2 3 0 7 19 22
28   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   5 2 2 1 6 28 31
29   Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   5 2 2 1 6 27 31
  Maarten Wichgers  2095   Alg   5 2 2 1 6 27 30
31   Bé Eggens  2098   Alg   5 2 2 1 6 26 31
  Krijn ter Braake MF 2179   Alg   5 2 2 1 6 26 29
33   Arian Konstantinov  2025   Alg   5 1 4 0 6 25 30
34   Thomas Wielaard  2149   Alg   5 1 4 0 6 24 29
  Yifu Du  2132   Alg   5 3 0 2 6 24 28
  Steven den Hollander MF 2164   Alg   5 1 4 0 6 24 27
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   5 1 4 0 6 24 27
  Jiayang Wang  1996   Alg   5 2 2 1 6 24 26
  Ruud de Kooter  2040   Alg   5 2 2 1 6 24 26
  Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   5 2 2 1 6 24 25
  Hans Tangelder  2034   Alg   5 2 2 1 6 24 25
  Aleksei Bolshakov  2046   Alg   5 2 2 1 6 24 24
43   Christian Niami MI 2268   Alg   5 2 2 1 6 23 27
  Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   5 2 2 1 6 23 27
  Prokopiy Govorov  2041   Alg   5 2 2 1 6 23 26
  Erik Hoogendoorn  2124   Alg   5 3 0 2 6 23 25
47   Anastase Leclerc  2127   Alg   5 2 2 1 6 22 26
  Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   5 2 2 1 6 22 25
  Peter van der Stap MF 2190   Alg   5 1 4 0 6 22 25
  Yoann Lebon  2028   Alg   5 3 0 2 6 22 24
  Francois Paul  2049   Alg   5 2 2 1 6 22 24
52   Iwan Fung  1976   Alg   5 1 4 0 6 21 25
  Raphaël Martens MF 2022   Alg   5 3 0 2 6 21 25
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   5 3 0 2 6 21 24
  Alena Bolshakova  2061   Alg   5 2 2 1 6 21 23
56   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   5 2 2 1 6 20 23
57   Fabian Snijder  2049   Alg   5 1 3 1 5 26 28
58   Jie Cui  1911   Alg   5 2 1 2 5 25 28
  Bas Baksoellah  1954   Alg   5 2 1 2 5 25 28
60   Marianna Fedorova  1908   Alg   5 1 3 1 5 24 28
  Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   5 1 3 1 5 24 27
62   Chris Piens  2067   Alg   5 1 3 1 5 23 26
  Mehmet Yöney  2124   Alg   5 2 1 2 5 23 26
64   Frans Teijn  1961   Alg   5 1 3 1 5 22 26
  Jan Ongolesono  2020   Alg   5 1 3 1 5 22 26
  Violetta Bolshakova    Alg   5 1 3 1 5 22 26
  Tiny Mous  2051   Alg   5 2 1 2 5 22 25
  Anthony Alavoine  2063   Alg   5 1 3 1 5 22 25
  Lucien Farzan  1992   Alg   5 2 1 2 5 22 24
  Soelinder Jagram  2011   Alg   5 2 1 2 5 22 24
  Jaap van Hal  1998   Alg   5 1 3 1 5 22 23
72   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   5 1 3 1 5 21 25
  Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   5 2 1 2 5 21 24
  Pertap Malahé  2060   Alg   5 2 1 2 5 21 24
  Micha van Tol  2127   Alg   5 2 1 2 5 21 23
  Piet Rozenboom  1937   Alg   5 1 3 1 5 21 21
77   Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   5 2 1 2 5 20 23
  Leo Mous  1896   Alg   5 1 3 1 5 20 22
79   Boudewijn van der Veen  1978   Alg   5 2 1 2 5 17 18
80   Anthony Keijzer  1932   Alg   5 2 0 3 4 25 28
81   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   5 1 2 2 4 24 28
82   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   5 1 2 2 4 23 27
  Johan Pronk  1900   Alg   5 1 2 2 4 23 25
84   Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   5 2 0 3 4 22 24
  Hein van Dee  1961   Alg   5 2 0 3 4 22 24
86   Marlon Mangroe    Alg   5 1 2 2 4 21 25
  Hans de Knikker  2039   Alg   5 0 4 1 4 21 25
  Matthijs Broek  1819   Alg   5 1 2 2 4 21 25
  Yurui Liu  2022   Alg   5 0 4 1 4 21 25
  Dylan Jongeneel  1917   Alg   5 1 2 2 4 21 24
  Albina Bolshakova  1965   Alg   5 1 2 2 4 21 24
92   Denis Karataev  1906   Alg   5 2 0 3 4 20 23
  Henk Meester  1961   Alg   5 1 2 2 4 20 23
  Bonne Douma  2015   Alg   5 1 2 2 4 20 22
95   Gerrit Reitsma  1915   Alg   5 1 2 2 4 19 22
  Piotr Paluch MF 2082   Alg   5 1 2 2 4 19 22
  Jos de Wild  1933   Alg   5 2 0 3 4 19 21
  Alexander Zwanenburg  1900   Alg   5 1 2 2 4 19 21
99   Wynton Meijer  1900   Alg   5 2 0 3 4 18 20
100   Martin Nederlof  1952   Alg   5 1 2 2 4 17 20
  Hein van Winkel  1957   Alg   5 2 0 3 4 17 18
102   Jan T. Terpstra  1916   Alg   5 1 2 2 4 16 18
103   Remco Korteland  1942   Alg   5 0 3 2 3 23 28
  Ronald Wisse  1833   Alg   5 1 1 3 3 23 26
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   5 1 1 3 3 23 26
106   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   5 1 1 3 3 20 23
  Arie van Diggele  1879   Alg   5 1 1 3 3 20 22
108   Oedebhaan Dihal  1877   Alg   5 1 1 3 3 19 20
109   Joop Briedé  1884   Alg   5 0 3 2 3 18 21
  Robert van Diggele  1874   Alg   5 1 1 3 3 18 20
  Pascal Stil  1901   Alg   5 1 1 3 3 18 20
  Wim van Schie  1958   Alg   5 0 3 2 3 18 20
  Hans Loots  1886   Alg   5 1 1 3 3 18 18
114   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   5 0 3 2 3 17 20
115   Harold Jagram  1951   Alg   5 0 3 2 3 16 18
  Erick Atherley  1786   Alg   5 1 1 3 3 16 17
117   Kees Osté  1812   Alg   5 1 1 3 3 13 14
118   Nerin Bisseswar  1825   Alg   5 0 2 3 2 20 23
119   Jan Kerkhofs  1939   Alg   5 1 0 4 2 19 21
120   Ton Oosthoek  1906   Alg   5 0 2 3 2 18 20
121   Aital Vinokurov    Alg   5 1 0 4 2 17 20
  Piet Hofstee  1903   Alg   5 1 0 4 2 17 17
  René Runhaar  1853   Alg   5 1 0 4 2 17 17
124   Stan van der Meer    Alg   5 0 2 3 2 16 18
  Sandaara Tarskaia    Alg   5 1 0 4 2 16 18
126   John Moens    Alg   5 0 1 4 1 20 23
127   Gerard Peroti  1905   Alg   5 0 1 4 1 19 22
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   5 0 0 5 0 16 18
 Ronde 5 
 wo 17-07-2019  Martijn van IJzendoorn (2378) - Alexander Georgiev (2418) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2399) - Maarten Wichgers (2095) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2124) - Wouter Sipma (2351) 0-2Partij  
 Alexander Getmanski (2351) - Ton Burgerhout (2115) 1-1Partij
 Berke Yiğittürk (2061) - Macodou NDiaye (2346) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2330) - Vitalia Doumesh (2154) 2-0Partij
 NDiaga Samb (2323) - Bart Terwel (2236) 1-1Partij
 Jitse Slump (2293) - Bé Eggens (2098) 2-0Partij
 Marcel Monteba (2214) - Anton van Berkel (2277) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Wei Zhou (2227) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2189) - Harry Clasquin (2102) 1-1Partij
 Bart de Vos (2101) - Jasper Daems (2188) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2172) - Krijn ter Braake (2179) 2-0Partij  
 Prokopiy Govorov (2041) - Jan Groenendijk (2376) 1-1Partij
 Jie Cui (1911) - Maikel Palmans (2199) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2190) - Steven den Hollander (2164) 1-1Partij
 Waldo Aliar (2158) - Bas Baksoellah (1954) 2-0Partij
 Kees Romijn (2150) - Chris Piens (2067) 2-0Partij
 Thomas Wielaard (2149) - Hans Tangelder (2034) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Tiny Mous (2051) 2-0Partij
 Lucien Farzan (1992) - Edwin de Jager (2132) 0-2Partij  
 Jan van der Star (2130) - Anthony Alavoine (2063) 2-0Partij
 Marc De Meulenaere (2125) - Anastase Leclerc (2127) 1-1Partij
 Olexandr Malafeevskyi (2126) - Arian Konstantinov (2025) 1-1Partij
 Ruud Kloosterman (2092) - Jiayang Wang (1996) 1-1Partij
 Ruud de Kooter (2040) - Aleksei Bolshakov (2046) 1-1Partij
 Hein van Dee (1961) - Christian Niami (2268) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2177) - Albina Bolshakova (1965) 2-0Partij  
 Nikolai Kychkin (2165) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Yifu Du (2132) - Hans de Knikker (2039) 2-0Partij
 Violetta Bolshakova  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Leo Mous (1896) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2082) - Iwan Fung (1976) 0-2Partij
 Alena Bolshakova (2061) - Jaap Riesenkamp (2075) 2-0Partij
 Bonne Douma (2015) - Francois Paul (2049) 0-2Partij
 Fabian Snijder (2049) - Frans Teijn (1961) 1-1Partij  
 Yoann Lebon (2028) - Anthony Keijzer (1932) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2022) - Vasilii Kupriianov (1988) 2-0Partij
 Jaap van Hal (1998) - Jan Ongolesono (2020) 1-1Partij
 Denis Karataev (1906) - Xiaoya Xu (1969) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Hein van Winkel (1957) 2-0Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Douwe Hokwerda (2099) 2-0Partij
 Micha van Tol (2127) - Remco Korteland (1942) 2-0Partij
 Robert van Diggele (1874) - Mehmet Yöney (2124) 0-2Partij
 Pertap Malahé (2060) - Erick Atherley (1786) 2-0Partij
 Lubov Kobrina (1975) - Ronald Wisse (1833) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1978) - Arie van Diggele (1879) 2-0Partij
 Alexander Zwanenburg (1900) - Henk Meester (1961) 1-1Partij
 Martin Nederlof (1952) - Gerrit Reitsma (1915) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Matthijs Broek (1819) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Yurui Liu (2022) 1-1Partij
 Kumar Sookram (2135) - Wim van Schie (1958) 1-1Partij
 Harold Jagram (1951) - Joop Briedé (1884) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 René Runhaar (1853) - Jos de Wild (1933) 0-2Partij
 Johan Pronk (1900) - Nerin Bisseswar (1825) 2-0Partij
 Wynton Meijer (1900) - Aital Vinokurov  2-0Partij
 Hans Loots (1886) - Aleksandra Rozhina (1845) 1-1Partij
 Sandaara Tarskaia  - Pascal Stil (1901) 0-2Partij
 Oedebhaan Dihal (1877) - John Moens  2-0Partij
 Ton Oosthoek (1906) - Stan van der Meer  1-1Partij
 Kees Osté (1812) - Gerard Peroti (1905) 2-0Partij
 Clinton Mangoenkarso  - Piet Hofstee (1903) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2011) - Piet Rozenboom (1937) 1-1