HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2351   Alg   6 4 2 0 10 35 40
2   Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   6 3 3 0 9 43 49
3   Ron Heusdens GMI 2330   Alg   6 3 3 0 9 41 47
4   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   6 3 3 0 9 40 46
  Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   6 3 3 0 9 40 45
6   Jitse Slump MI 2293   Alg   6 3 3 0 9 39 45
  Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   6 3 3 0 9 39 43
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   6 3 3 0 9 39 43
9   Anton van Berkel MI 2277   Alg   6 3 3 0 9 38 44
  Guntis Valneris GMI 2399   Alg   6 3 3 0 9 38 44
11   Bart Terwel  2236   Alg   6 3 3 0 9 37 42
12   Wei Zhou GMI 2227   Alg   6 3 3 0 9 36 42
13   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   6 2 4 0 8 41 47
14   Ton Burgerhout  2115   Alg   6 2 4 0 8 40 46
15   Jasper Daems  2188   Alg   6 2 4 0 8 39 45
16   Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   6 2 4 0 8 38 44
  Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   6 3 2 1 8 38 43
18   Marcel Monteba MF 2214   Alg   6 2 4 0 8 37 43
19   Arian Konstantinov  2025   Alg   6 2 4 0 8 36 41
  Maikel Palmans  2199   Alg   6 3 2 1 8 36 41
21   Anastase Leclerc  2127   Alg   6 3 2 1 8 35 39
  Kees Romijn MF 2150   Alg   6 2 4 0 8 35 38
23   Christian Niami MI 2268   Alg   6 3 2 1 8 34 40
24   Thomas Wielaard  2149   Alg   6 2 4 0 8 33 39
  Prokopiy Govorov  2041   Alg   6 3 2 1 8 33 37
  Waldo Aliar MF 2158   Alg   6 2 4 0 8 33 37
27   Edwin de Jager MF 2132   Alg   6 2 4 0 8 32 36
28   NDiaga Samb GMI 2323   Alg   6 2 3 1 7 43 49
29   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   6 2 3 1 7 40 43
  Maarten Wichgers  2095   Alg   6 2 3 1 7 40 43
31   Harry Clasquin MF 2102   Alg   6 2 3 1 7 39 44
  Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   6 2 3 1 7 39 43
  Anton Schotanus MF 2137   Alg   6 2 3 1 7 39 43
34   Bart de Vos  2101   Alg   6 2 3 1 7 38 43
35   Bé Eggens  2098   Alg   6 2 3 1 7 37 42
  Krijn ter Braake MF 2179   Alg   6 2 3 1 7 37 41
  Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   6 2 3 1 7 37 40
  Hans Tangelder  2034   Alg   6 2 3 1 7 37 40
39   Jan van der Star  2130   Alg   6 3 1 2 7 36 40
  Erik Hoogendoorn  2124   Alg   6 3 1 2 7 36 38
41   Ruud de Kooter  2040   Alg   6 2 3 1 7 35 39
  Yifu Du  2132   Alg   6 3 1 2 7 35 39
43   Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   6 2 3 1 7 34 38
  Alena Bolshakova  2061   Alg   6 2 3 1 7 34 37
45   Steven den Hollander MF 2164   Alg   6 1 5 0 7 33 38
  Iwan Fung  1976   Alg   6 1 5 0 7 33 38
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   6 3 1 2 7 33 37
  Chris Piens  2067   Alg   6 2 3 1 7 33 36
49   Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   6 2 3 1 7 32 35
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   6 1 5 0 7 32 35
  Francois Paul  2049   Alg   6 2 3 1 7 32 35
  Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   6 3 1 2 7 32 35
  Tiny Mous  2051   Alg   6 3 1 2 7 32 35
54   Mehmet Yöney  2124   Alg   6 3 1 2 7 31 34
  Pertap Malahé  2060   Alg   6 3 1 2 7 31 34
56   Aleksei Bolshakov  2046   Alg   6 2 2 2 6 38 38
57   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   6 2 2 2 6 35 39
  Peter van der Stap MF 2190   Alg   6 1 4 1 6 35 39
  Jiayang Wang  1996   Alg   6 2 2 2 6 35 37
60   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   6 1 4 1 6 34 37
61   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   6 2 2 2 6 33 38
  Alina Kardashevskaia  1880   Alg   6 2 2 2 6 33 38
  Raphaël Martens MF 2022   Alg   6 3 0 3 6 33 37
  Soelinder Jagram  2011   Alg   6 2 2 2 6 33 36
  Jie Cui  1911   Alg   6 2 2 2 6 33 36
  Piet Rozenboom  1937   Alg   6 1 4 1 6 33 33
67   Anthony Alavoine  2063   Alg   6 1 4 1 6 32 36
  Jan Ongolesono  2020   Alg   6 1 4 1 6 32 36
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   6 1 4 1 6 32 36
  Jaap van Hal  1998   Alg   6 1 4 1 6 32 35
  Johan Pronk  1900   Alg   6 2 2 2 6 32 35
  Yoann Lebon  2028   Alg   6 3 0 3 6 32 34
73   Marianna Fedorova  1908   Alg   6 1 4 1 6 31 35
  Lucien Farzan  1992   Alg   6 2 2 2 6 31 35
  Frans Teijn  1961   Alg   6 1 4 1 6 31 35
76   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   6 2 2 2 6 30 34
  Albina Bolshakova  1965   Alg   6 2 2 2 6 30 34
  Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   6 3 0 3 6 30 32
79   Hans de Knikker  2039   Alg   6 1 4 1 6 29 33
  Hein van Dee  1961   Alg   6 3 0 3 6 29 31
81   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   6 2 2 2 6 28 32
  Henk Meester  1961   Alg   6 2 2 2 6 28 31
83   Piotr Paluch MF 2082   Alg   6 2 2 2 6 27 30
84   Martin Nederlof  1952   Alg   6 2 2 2 6 26 29
85   Fabian Snijder  2049   Alg   6 1 3 2 5 37 39
86   Bas Baksoellah  1954   Alg   6 2 1 3 5 36 40
87   Violetta Bolshakova    Alg   6 1 3 2 5 34 40
88   Micha van Tol  2127   Alg   6 2 1 3 5 33 37
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   6 2 1 3 5 33 36
90   Bonne Douma  2015   Alg   6 1 3 2 5 32 35
91   Yurui Liu  2022   Alg   6 0 5 1 5 30 34
  Leo Mous  1896   Alg   6 1 3 2 5 30 32
93   Joop Briedé  1884   Alg   6 1 3 2 5 27 30
  Boudewijn van der Veen  1978   Alg   6 2 1 3 5 27 30
  Kumar Sookram CMF 2135   Alg   6 2 1 3 5 27 30
96   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   6 1 3 2 5 24 27
97   Harold Jagram  1951   Alg   6 1 3 2 5 23 26
98   Anthony Keijzer  1932   Alg   6 2 0 4 4 33 38
  Ronald Wisse  1833   Alg   6 1 2 3 4 33 37
100   Denis Karataev  1906   Alg   6 2 0 4 4 32 35
101   Remco Korteland  1942   Alg   6 0 4 2 4 31 35
  Gerrit Reitsma  1915   Alg   6 1 2 3 4 31 34
103   Marlon Mangroe    Alg   6 1 2 3 4 30 34
  Matthijs Broek  1819   Alg   6 1 2 3 4 30 34
105   Jos de Wild  1933   Alg   6 2 0 4 4 29 31
106   Dylan Jongeneel  1917   Alg   6 1 2 3 4 28 32
  Wim van Schie  1958   Alg   6 0 4 2 4 28 31
108   Wynton Meijer  1900   Alg   6 2 0 4 4 27 31
  Pascal Stil  1901   Alg   6 1 2 3 4 27 29
110   Hein van Winkel  1957   Alg   6 2 0 4 4 26 29
  Jan T. Terpstra  1916   Alg   6 1 2 3 4 26 29
112   Ton Oosthoek  1906   Alg   6 1 2 3 4 25 27
113   Kees Osté  1812   Alg   6 1 2 3 4 22 25
  Aital Vinokurov    Alg   6 2 0 4 4 22 24
115   Robert van Diggele  1874   Alg   6 1 1 4 3 31 34
116   Arie van Diggele  1879   Alg   6 1 1 4 3 29 33
  Oedebhaan Dihal  1877   Alg   6 1 1 4 3 29 32
118   Nerin Bisseswar  1825   Alg   6 0 3 3 3 28 32
  Erick Atherley  1786   Alg   6 1 1 4 3 28 30
120   Hans Loots  1886   Alg   6 1 1 4 3 27 27
121   Jan Kerkhofs  1939   Alg   6 1 1 4 3 25 27
  John Moens    Alg   6 1 1 4 3 25 27
  Gerard Peroti  1905   Alg   6 1 1 4 3 25 25
124   Stan van der Meer    Alg   6 0 3 3 3 24 27
125   René Runhaar  1853   Alg   6 1 0 5 2 24 24
126   Sandaara Tarskaia    Alg   6 1 0 5 2 22 24
  Piet Hofstee  1903   Alg   6 1 0 5 2 22 22
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   6 0 0 6 0 20 22
 Ronde 6 
 do 18-07-2019  Alexander Georgiev (2418) - Viktoriya Motrichko (2172) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2399) - Jitse Slump (2293) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2378) - Ron Heusdens (2330) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2351) - NDiaga Samb (2323) 2-0Partij  
 Marcel Monteba (2214) - Alexander Getmanski (2351) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2346) - Bart de Vos (2101) 2-0Partij  
 Harry Clasquin (2102) - Anton van Berkel (2277) 0-2Partij
 Bart Terwel (2236) - Anton Schotanus (2137) 2-0Partij  
 Wei Zhou (2227) - Mari van Ballegooijen (2139) 2-0Partij
 Maikel Palmans (2199) - Ton Burgerhout (2115) 1-1Partij
 Waldo Aliar (2158) - Olga Baltazhy (2189) 1-1Partij
 Jasper Daems (2188) - Kees Romijn (2150) 1-1Partij
 Jan van der Star (2130) - Berke Yiğittürk (2061) 0-2Partij
 Bé Eggens (2098) - Edwin de Jager (2132) 1-1Partij
 Jiayang Wang (1996) - Jan Groenendijk (2376) 0-2Partij
 Aleksei Bolshakov (2046) - Christian Niami (2268) 0-2Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Peter van der Stap (2190) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2179) - Marc De Meulenaere (2125) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2164) - Andrew Tjon A Ong (2177) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2149) - Raphaël Martens (2022) 2-0Partij
 Iwan Fung (1976) - Vitalia Doumesh (2154) 1-1Partij
 Hans Tangelder (2034) - Yifu Du (2132) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (2127) - Yoann Lebon (2028) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2124) - Olexandr Malafeevskyi (2126) 1-1Partij
 Maarten Wichgers (2095) - Xiaoya Xu (1969) 1-1Partij
 Ruud Kloosterman (2092) - Francois Paul (2049) 1-1Partij
 Ruud de Kooter (2040) - Alena Bolshakova (2061) 1-1Partij
 Alina Kardashevskaia (1880) - Prokopiy Govorov (2041) 0-2Partij
 Jie Cui (1911) - Aleksandr Surkov (2150) 1-1Partij
 Chris Piens (2067) - Micha van Tol (2127) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2124) - Leo Mous (1896) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (2011) - Viktoriya Belaya (2101) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2063) - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1954) - Pertap Malahé (2060) 0-2Partij
 Tiny Mous (2051) - Fabian Snijder (2049) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (2020) - Lucien Farzan (1992) 1-1Partij
 Frans Teijn (1961) - Jaap van Hal (1998) 1-1Partij
 Violetta Bolshakova  - Lubov Kobrina (1975) 0-2Partij
 Nikolai Kychkin (2165) - Boudewijn van der Veen (1978) 2-0Partij
 Marlon Mangroe  - Piotr Paluch (2082) 0-2Partij
 Jaap Riesenkamp (2075) - Hein van Winkel (1957) 2-0Partij
 Hans de Knikker (2039) - Gerrit Reitsma (1915) 2-0Partij
 Yurui Liu (2022) - Bonne Douma (2015) 1-1Partij
 Vasilii Kupriianov (1988) - Denis Karataev (1906) 2-0Partij
 Albina Bolshakova (1965) - Wynton Meijer (1900) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - Hein van Dee (1961) 0-2Partij
 Anthony Keijzer (1932) - Henk Meester (1961) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Martin Nederlof (1952) 0-2Partij
 Jos de Wild (1933) - Johan Pronk (1900) 0-2Partij
 Robert van Diggele (1874) - Kumar Sookram (2135) 0-2Partij
 Douwe Hokwerda (2099) - Oedebhaan Dihal (1877) 2-0Partij
 Wim van Schie (1958) - Ronald Wisse (1833) 1-1Partij
 Arie van Diggele (1879) - Harold Jagram (1951) 0-2Partij
 Remco Korteland (1942) - Pascal Stil (1901) 1-1Partij
 Joop Briedé (1884) - Hans Loots (1886) 2-0Partij
 Erick Atherley (1786) - Aleksandra Rozhina (1845) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1825) - Kees Osté (1812) 1-1Partij
 Stan van der Meer  - Jan Kerkhofs (1939) 1-1Partij
 Ton Oosthoek (1906) - Sandaara Tarskaia  2-0Partij
 John Moens  - René Runhaar (1853) 2-0Partij
 Gerard Peroti (1905) - Clinton Mangoenkarso  2-0Partij
 Matthijs Broek (1819) - Alexander Zwanenburg (1900) 0-2R
 Aital Vinokurov  - Piet Hofstee (1903) 2-0R