HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2330   Alg   7 4 3 0 11 56 63
2   Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   7 3 4 0 10 58 66
3   Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   7 3 4 0 10 56 62
4   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   7 3 4 0 10 55 62
  Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   7 3 4 0 10 55 60
6   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   7 3 4 0 10 54 62
  Anton van Berkel MI 2277   Alg   7 3 4 0 10 54 61
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   7 3 4 0 10 54 59
  Bart Terwel  2236   Alg   7 3 4 0 10 54 59
10   Guntis Valneris GMI 2399   Alg   7 3 4 0 10 53 60
  Jitse Slump MI 2293   Alg   7 3 4 0 10 53 59
12   Wei Zhou GMI 2227   Alg   7 3 4 0 10 52 60
  Marcel Monteba MF 2214   Alg   7 3 4 0 10 52 58
  Wouter Sipma GMI 2351   Alg   7 4 2 1 10 52 58
15   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   7 4 2 1 10 50 56
16   Christian Niami MI 2268   Alg   7 4 2 1 10 47 53
17   Edwin de Jager MF 2132   Alg   7 3 4 0 10 45 50
18   Jasper Daems  2188   Alg   7 2 5 0 9 53 59
  NDiaga Samb GMI 2323   Alg   7 3 3 1 9 53 59
20   Bart de Vos  2101   Alg   7 3 3 1 9 52 58
21   Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   7 2 5 0 9 51 57
22   Anastase Leclerc  2127   Alg   7 3 3 1 9 50 56
23   Thomas Wielaard  2149   Alg   7 2 5 0 9 49 55
24   Yifu Du  2132   Alg   7 4 1 2 9 48 54
  Prokopiy Govorov  2041   Alg   7 3 3 1 9 48 53
26   Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   7 3 3 1 9 46 51
27   Chris Piens  2067   Alg   7 3 3 1 9 43 47
28   Ton Burgerhout  2115   Alg   7 2 4 1 8 55 62
29   Harry Clasquin MF 2102   Alg   7 2 4 1 8 53 59
  Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   7 2 4 1 8 53 57
31   Anton Schotanus MF 2137   Alg   7 2 4 1 8 52 58
  Arian Konstantinov  2025   Alg   7 2 4 1 8 52 58
  Maikel Palmans  2199   Alg   7 3 2 2 8 52 58
  Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   7 2 4 1 8 52 57
  Maarten Wichgers  2095   Alg   7 2 4 1 8 52 56
36   Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   7 2 4 1 8 51 56
  Aleksei Bolshakov  2046   Alg   7 3 2 2 8 51 51
38   Kees Romijn MF 2150   Alg   7 2 4 1 8 50 55
  Hans Tangelder  2034   Alg   7 2 4 1 8 50 54
40   Waldo Aliar MF 2158   Alg   7 2 4 1 8 49 55
41   Krijn ter Braake MF 2179   Alg   7 2 4 1 8 48 53
  Ruud de Kooter  2040   Alg   7 2 4 1 8 48 52
  Erik Hoogendoorn  2124   Alg   7 3 2 2 8 48 50
44   Alena Bolshakova  2061   Alg   7 2 4 1 8 47 50
45   Francois Paul  2049   Alg   7 2 4 1 8 46 50
46   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   7 3 2 2 8 45 50
  Yoann Lebon  2028   Alg   7 4 0 3 8 45 49
  Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   7 3 2 2 8 45 48
  Tiny Mous  2051   Alg   7 3 2 2 8 45 48
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   7 1 6 0 8 45 48
51   Steven den Hollander MF 2164   Alg   7 1 6 0 8 44 50
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   7 3 2 2 8 44 48
  Jie Cui  1911   Alg   7 3 2 2 8 44 48
  Pertap Malahé  2060   Alg   7 3 2 2 8 44 47
55   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   7 3 2 2 8 43 49
  Soelinder Jagram  2011   Alg   7 3 2 2 8 43 46
57   Marianna Fedorova  1908   Alg   7 2 4 1 8 41 45
58   Bé Eggens  2098   Alg   7 2 3 2 7 53 59
59   Jan van der Star  2130   Alg   7 3 1 3 7 52 57
60   Iwan Fung  1976   Alg   7 1 5 1 7 47 53
  Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   7 2 3 2 7 47 52
62   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   7 2 3 2 7 46 52
  Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   7 2 3 2 7 46 51
  Jaap van Hal  1998   Alg   7 1 5 1 7 46 51
  Raphaël Martens MF 2022   Alg   7 3 1 3 7 46 50
  Piet Rozenboom  1937   Alg   7 1 5 1 7 46 46
67   Peter van der Stap MF 2190   Alg   7 1 5 1 7 45 50
  Johan Pronk  1900   Alg   7 2 3 2 7 45 48
69   Jan Ongolesono  2020   Alg   7 1 5 1 7 44 50
  Anthony Alavoine  2063   Alg   7 1 5 1 7 44 49
  Mehmet Yöney  2124   Alg   7 3 1 3 7 44 48
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   7 3 1 3 7 44 47
73   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   7 1 5 1 7 43 47
  Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   7 3 1 3 7 43 47
75   Frans Teijn  1961   Alg   7 1 5 1 7 42 47
76   Hans de Knikker  2039   Alg   7 1 5 1 7 41 47
  Martin Nederlof  1952   Alg   7 2 3 2 7 41 44
78   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   7 2 3 2 7 39 44
79   Jiayang Wang  1996   Alg   7 2 2 3 6 51 53
80   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   7 1 4 2 6 49 54
81   Bas Baksoellah  1954   Alg   7 2 2 3 6 46 51
  Fabian Snijder  2049   Alg   7 1 4 2 6 46 50
  Lucien Farzan  1992   Alg   7 2 2 3 6 46 50
84   Violetta Bolshakova    Alg   7 1 4 2 6 45 51
85   Micha van Tol  2127   Alg   7 2 2 3 6 44 49
  Denis Karataev  1906   Alg   7 3 0 4 6 44 48
87   Yurui Liu  2022   Alg   7 0 6 1 6 42 48
  Bonne Douma  2015   Alg   7 1 4 2 6 42 46
89   Henk Meester  1961   Alg   7 2 2 3 6 41 45
  Albina Bolshakova  1965   Alg   7 2 2 3 6 41 45
  Hein van Dee  1961   Alg   7 3 0 4 6 41 45
  Gerrit Reitsma  1915   Alg   7 2 2 3 6 41 44
93   Piotr Paluch MF 2082   Alg   7 2 2 3 6 40 43
94   Leo Mous  1896   Alg   7 1 4 2 6 39 42
95   Joop Briedé  1884   Alg   7 1 4 2 6 38 43
  Kumar Sookram CMF 2135   Alg   7 2 2 3 6 38 42
  Aleksandra Rozhina  1845   Alg   7 1 4 2 6 38 41
98   Marlon Mangroe    Alg   7 2 2 3 6 37 41
  Dylan Jongeneel  1917   Alg   7 2 2 3 6 37 41
100   Harold Jagram  1951   Alg   7 1 4 2 6 32 36
101   Kees Osté  1812   Alg   7 2 2 3 6 31 34
102   Anthony Keijzer  1932   Alg   7 2 1 4 5 43 49
  Remco Korteland  1942   Alg   7 0 5 2 5 43 47
104   Ronald Wisse  1833   Alg   7 1 3 3 5 42 47
  Matthijs Broek  1819   Alg   7 1 3 3 5 42 46
106   Boudewijn van der Veen  1978   Alg   7 2 1 4 5 39 43
107   Jos de Wild  1933   Alg   7 2 1 4 5 38 42
  Wim van Schie  1958   Alg   7 0 5 2 5 38 41
109   Hans Loots  1886   Alg   7 2 1 4 5 36 36
110   Ton Oosthoek  1906   Alg   7 1 3 3 5 34 38
111   Gerard Peroti  1905   Alg   7 2 1 4 5 32 32
112   Jan Kerkhofs  1939   Alg   7 2 1 4 5 31 34
113   Hein van Winkel  1957   Alg   7 2 0 5 4 39 43
114   Robert van Diggele  1874   Alg   7 1 2 4 4 38 42
115   Jan T. Terpstra  1916   Alg   7 1 2 4 4 37 42
  Arie van Diggele  1879   Alg   7 1 2 4 4 37 41
117   Pascal Stil  1901   Alg   7 1 2 4 4 36 40
  Wynton Meijer  1900   Alg   7 2 0 5 4 36 40
119   Stan van der Meer    Alg   7 0 4 3 4 34 38
  John Moens    Alg   7 1 2 4 4 34 37
121   Aital Vinokurov    Alg   7 2 0 5 4 33 35
122   Sandaara Tarskaia    Alg   7 2 0 5 4 30 30
  René Runhaar  1853   Alg   7 2 0 5 4 30 30
124   Nerin Bisseswar  1825   Alg   7 0 3 4 3 40 45
  Oedebhaan Dihal  1877   Alg   7 1 1 5 3 40 44
126   Erick Atherley  1786   Alg   7 1 1 5 3 39 41
127   Piet Hofstee  1903   Alg   7 1 0 6 2 29 29
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   7 0 0 7 0 33 35
 Ronde 7 
 do 18-07-2019  Ron Heusdens (2330) - Wouter Sipma (2351) 2-0Partij
 Berke Yiğittürk (2061) - Alexander Georgiev (2418) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2346) - Guntis Valneris (2399) 1-1Partij
 Jitse Slump (2293) - Martijn van IJzendoorn (2378) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2277) - Bart Terwel (2236) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2172) - Wei Zhou (2227) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2376) - Waldo Aliar (2158) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2351) - Maikel Palmans (2199) 2-0Partij
 Christian Niami (2268) - Ton Burgerhout (2115) 2-0Partij
 Kees Romijn (2150) - Marcel Monteba (2214) 0-2Partij
 Olga Baltazhy (2189) - Anastase Leclerc (2127) 1-1Partij
 Jasper Daems (2188) - Thomas Wielaard (2149) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2132) - Arian Konstantinov (2025) 2-0Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Harry Clasquin (2102) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2323) - Olexandr Malafeevskyi (2126) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2179) - Ruud Kloosterman (2092) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2177) - Maarten Wichgers (2095) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2154) - Steven den Hollander (2164) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Erik Hoogendoorn (2124) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Alena Bolshakova (2061) 1-1Partij
 Yifu Du (2132) - Mehmet Yöney (2124) 2-0Partij
 Xiaoya Xu (1969) - Jan van der Star (2130) 2-0Partij
 Marc De Meulenaere (2125) - Tiny Mous (2051) 1-1Partij
 Bart de Vos (2101) - Iwan Fung (1976) 2-0Partij
 Bé Eggens (2098) - Chris Piens (2067) 0-2Partij
 Francois Paul (2049) - Hans Tangelder (2034) 1-1Partij
 Lubov Kobrina (1975) - Ruud de Kooter (2040) 1-1Partij
 Pertap Malahé (2060) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Johan Pronk (1900) - Nikolai Kychkin (2165) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Aleksandr Surkov (2150) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Jaap Riesenkamp (2075) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Piotr Paluch (2082) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Anthony Alavoine (2063) 1-1Partij
 Albina Bolshakova (1965) - Aleksei Bolshakov (2046) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2022) - Hans de Knikker (2039) 1-1Partij
 Jiayang Wang (1996) - Yoann Lebon (2028) 0-2Partij
 Jan Ongolesono (2020) - Alexander Zwanenburg (1900) 1-1Partij
 Hein van Dee (1961) - Soelinder Jagram (2011) 0-2Partij
 Jaap van Hal (1998) - Vasilii Kupriianov (1988) 1-1Partij
 Lucien Farzan (1992) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Martin Nederlof (1952) - Frans Teijn (1961) 1-1Partij
 Henk Meester (1961) - Jie Cui (1911) 0-2Partij
 Kumar Sookram (2135) - Micha van Tol (2127) 1-1Partij
 Boudewijn van der Veen (1978) - Douwe Hokwerda (2099) 0-2Partij
 Fabian Snijder (2049) - Joop Briedé (1884) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Bonne Douma (2015) 1-1Partij
 Leo Mous (1896) - Bas Baksoellah (1954) 1-1Partij
 Yurui Liu (2022) - Violetta Bolshakova  1-1Partij
 Harold Jagram (1951) - Anthony Keijzer (1932) 1-1Partij
 Remco Korteland (1942) - Wim van Schie (1958) 1-1Partij
 Hein van Winkel (1957) - Gerrit Reitsma (1915) 0-2Partij
 Pascal Stil (1901) - Marlon Mangroe  0-2Partij
 Ronald Wisse (1833) - Jos de Wild (1933) 1-1Partij
 Aital Vinokurov  - Dylan Jongeneel (1917) 0-2Partij
 Denis Karataev (1906) - Jan T. Terpstra (1916) 2-0Partij
 Matthijs Broek (1819) - Ton Oosthoek (1906) 1-1Partij
 Wynton Meijer (1900) - Kees Osté (1812) 0-2Partij
 Oedebhaan Dihal (1877) - Jan Kerkhofs (1939) 0-2Partij
 John Moens  - Robert van Diggele (1874) 1-1Partij
 Nerin Bisseswar (1825) - Gerard Peroti (1905) 0-2Partij
 Hans Loots (1886) - Erick Atherley (1786) 2-0Partij
 Arie van Diggele (1879) - Stan van der Meer  1-1Partij
 René Runhaar (1853) - Piet Hofstee (1903) 2-0Partij
 Clinton Mangoenkarso  - Sandaara Tarskaia  0-2Partij