HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2330   Alg   8 4 4 0 12 73 80
2   Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   8 4 4 0 12 71 77
3   Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   8 3 5 0 11 77 85
4   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   8 3 5 0 11 75 83
5   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   8 3 5 0 11 73 81
  Anton van Berkel MI 2277   Alg   8 3 5 0 11 73 81
7   Guntis Valneris GMI 2399   Alg   8 3 5 0 11 72 80
  Viktoriya Motrichko GMIF 2172   Alg   8 3 5 0 11 72 79
  Bart Terwel  2236   Alg   8 3 5 0 11 72 79
  Wouter Sipma GMI 2351   Alg   8 4 3 1 11 72 79
11   Jitse Slump MI 2293   Alg   8 3 5 0 11 71 78
12   Wei Zhou GMI 2227   Alg   8 3 5 0 11 70 78
  Berke Yiğittürk  2061   Alg   8 3 5 0 11 70 76
14   Marcel Monteba MF 2214   Alg   8 3 5 0 11 69 76
15   Jasper Daems  2188   Alg   8 3 5 0 11 68 76
16   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   8 4 3 1 11 67 73
  NDiaga Samb GMI 2323   Alg   8 4 3 1 11 67 73
18   Anastase Leclerc  2127   Alg   8 4 3 1 11 66 74
19   Bart de Vos  2101   Alg   8 3 4 1 10 69 75
20   Ton Burgerhout  2115   Alg   8 3 4 1 10 68 75
  Olga Baltazhy GMIF 2189   Alg   8 2 6 0 10 68 75
22   Yifu Du  2132   Alg   8 4 2 2 10 67 75
  Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   8 3 4 1 10 67 72
24   Christian Niami MI 2268   Alg   8 4 2 2 10 66 74
  Aleksei Bolshakov  2046   Alg   8 4 2 2 10 66 67
26   Hans Tangelder  2034   Alg   8 3 4 1 10 64 69
  Ruud de Kooter  2040   Alg   8 3 4 1 10 64 69
28   Edwin de Jager MF 2132   Alg   8 3 4 1 10 63 69
  Prokopiy Govorov  2041   Alg   8 3 4 1 10 63 69
  Maarten Wichgers  2095   Alg   8 3 4 1 10 63 67
31   Francois Paul  2049   Alg   8 3 4 1 10 62 66
32   Aleksandr Surkov MF 2150   Alg   8 4 2 2 10 61 67
33   Yoann Lebon  2028   Alg   8 5 0 3 10 59 65
  Alena Bolshakova  2061   Alg   8 3 4 1 10 59 64
35   Steven den Hollander MF 2164   Alg   8 2 6 0 10 57 63
  Jie Cui  1911   Alg   8 4 2 2 10 57 61
37   Vitalia Doumesh MIF 2154   Alg   8 2 5 1 9 69 76
38   Thomas Wielaard  2149   Alg   8 2 5 1 9 68 75
  Kees Romijn MF 2150   Alg   8 2 5 1 9 68 73
40   Erik Hoogendoorn  2124   Alg   8 3 3 2 9 64 66
41   Xiaoya Xu CMFF 1969   Alg   8 3 3 2 9 63 69
  Lubov Kobrina CMFF 1975   Alg   8 3 3 2 9 63 67
43   Krijn ter Braake MF 2179   Alg   8 2 5 1 9 61 67
44   Tiny Mous  2051   Alg   8 3 3 2 9 60 64
45   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   8 3 3 2 9 59 65
46   Chris Piens  2067   Alg   8 3 3 2 9 58 64
47   Jan Ongolesono  2020   Alg   8 2 5 1 9 57 64
  Anthony Alavoine  2063   Alg   8 2 5 1 9 57 63
49   Johan Pronk  1900   Alg   8 3 3 2 9 56 61
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   8 4 1 3 9 56 60
51   Marianna Fedorova  1908   Alg   8 2 5 1 9 54 60
52   Maikel Palmans  2199   Alg   8 3 2 3 8 72 80
53   Anton Schotanus MF 2137   Alg   8 2 4 2 8 69 76
  Harry Clasquin MF 2102   Alg   8 2 4 2 8 69 75
55   Jan van der Star  2130   Alg   8 3 2 3 8 67 74
  Marc De Meulenaere MF 2125   Alg   8 2 4 2 8 67 72
57   Arian Konstantinov  2025   Alg   8 2 4 2 8 66 73
58   Waldo Aliar MF 2158   Alg   8 2 4 2 8 63 69
  Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   8 3 2 3 8 63 69
60   Iwan Fung  1976   Alg   8 1 6 1 8 62 68
61   Olexandr Malafeevskyi MF 2126   Alg   8 2 4 2 8 61 67
62   Raphaël Martens MF 2022   Alg   8 3 2 3 8 60 66
  Soelinder Jagram  2011   Alg   8 3 2 3 8 60 65
  Ruud Kloosterman  2092   Alg   8 1 6 1 8 60 64
65   Mehmet Yöney  2124   Alg   8 3 2 3 8 59 64
  Jaap Riesenkamp CMF 2075   Alg   8 3 2 3 8 59 63
  Pertap Malahé  2060   Alg   8 3 2 3 8 59 63
  Piet Rozenboom  1937   Alg   8 1 6 1 8 59 60
69   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   8 2 4 2 8 58 65
  Alina Kardashevskaia  1880   Alg   8 3 2 3 8 58 65
  Fabian Snijder  2049   Alg   8 2 4 2 8 58 64
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   8 1 6 1 8 58 62
73   Peter van der Stap MF 2190   Alg   8 1 6 1 8 57 63
74   Hans de Knikker  2039   Alg   8 1 6 1 8 56 62
75   Denis Karataev  1906   Alg   8 4 0 4 8 55 61
  Lucien Farzan  1992   Alg   8 3 2 3 8 55 60
  Micha van Tol  2127   Alg   8 3 2 3 8 55 60
78   Gerrit Reitsma  1915   Alg   8 3 2 3 8 53 57
79   Albina Bolshakova  1965   Alg   8 3 2 3 8 52 56
80   Hein van Dee  1961   Alg   8 4 0 4 8 51 55
81   Bé Eggens  2098   Alg   8 2 3 3 7 67 73
82   Jaap van Hal  1998   Alg   8 1 5 2 7 61 66
83   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   8 1 5 2 7 60 66
84   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   8 2 3 3 7 58 63
85   Martin Nederlof  1952   Alg   8 2 3 3 7 57 61
86   Frans Teijn  1961   Alg   8 1 5 2 7 56 63
  Ronald Wisse  1833   Alg   8 2 3 3 7 56 61
88   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   8 2 3 3 7 54 60
  Bas Baksoellah  1954   Alg   8 2 3 3 7 54 60
  Yurui Liu  2022   Alg   8 0 7 1 7 54 60
  Joop Briedé  1884   Alg   8 1 5 2 7 54 60
  Bonne Douma  2015   Alg   8 1 5 2 7 54 58
  Henk Meester  1961   Alg   8 2 3 3 7 54 58
94   Jos de Wild  1933   Alg   8 3 1 4 7 50 54
95   Dylan Jongeneel  1917   Alg   8 2 3 3 7 49 54
  Boudewijn van der Veen  1978   Alg   8 3 1 4 7 49 53
97   Harold Jagram  1951   Alg   8 1 5 2 7 47 51
98   Jiayang Wang  1996   Alg   8 2 2 4 6 67 69
99   Violetta Bolshakova    Alg   8 1 4 3 6 59 66
100   Anthony Keijzer  1932   Alg   8 2 2 4 6 58 64
101   Remco Korteland  1942   Alg   8 0 6 2 6 56 61
  Piotr Paluch MF 2082   Alg   8 2 2 4 6 56 60
103   Matthijs Broek  1819   Alg   8 1 4 3 6 54 59
104   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   8 1 4 3 6 53 57
105   Leo Mous  1896   Alg   8 1 4 3 6 52 56
106   Marlon Mangroe    Alg   8 2 2 4 6 51 55
107   Jan T. Terpstra  1916   Alg   8 2 2 4 6 50 54
108   Wim van Schie  1958   Alg   8 0 6 2 6 49 54
  Hein van Winkel  1957   Alg   8 3 0 5 6 49 53
110   Hans Loots  1886   Alg   8 2 2 4 6 47 48
111   Robert van Diggele  1874   Alg   8 2 2 4 6 46 50
112   Kees Osté  1812   Alg   8 2 2 4 6 43 47
113   Sandaara Tarskaia    Alg   8 3 0 5 6 39 40
114   Nerin Bisseswar  1825   Alg   8 1 3 4 5 50 52
115   Pascal Stil  1901   Alg   8 1 3 4 5 49 54
  Ton Oosthoek  1906   Alg   8 1 3 4 5 49 53
117   John Moens    Alg   8 1 3 4 5 47 51
118   Jan Kerkhofs  1939   Alg   8 2 1 5 5 46 50
119   Gerard Peroti  1905   Alg   8 2 1 5 5 44 45
120   Aital Vinokurov    Alg   8 2 1 5 5 42 44
121   Arie van Diggele  1879   Alg   8 1 2 5 4 52 56
122   Oedebhaan Dihal  1877   Alg   8 1 2 5 4 50 55
123   Wynton Meijer  1900   Alg   8 2 0 6 4 49 54
124   Stan van der Meer    Alg   8 0 4 4 4 46 50
125   Erick Atherley  1786   Alg   8 1 2 5 4 43 44
126   René Runhaar  1853   Alg   8 2 0 6 4 42 43
127   Piet Hofstee  1903   Alg   8 1 0 7 2 39 40
128   Clinton Mangoenkarso    Alg   8 0 1 7 1 43 45
 Ronde 8 
 vr 19-07-2019  Ron Heusdens (2330) - Macodou NDiaye (2346) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2418) - Jitse Slump (2293) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2399) - Jan Groenendijk (2376) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2132) - Martijn van IJzendoorn (2378) 0-2Partij
 Wouter Sipma (2351) - Anton van Berkel (2277) 1-1Partij
 Bart Terwel (2236) - Alexander Getmanski (2351) 1-1Partij
 Wei Zhou (2227) - Marcel Monteba (2214) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2172) - Berke Yiğittürk (2061) 1-1Partij  
 Christian Niami (2268) - Jasper Daems (2188) 0-2Partij  
 Thomas Wielaard (2149) - NDiaga Samb (2323) 0-2Partij  
 Olga Baltazhy (2189) - Prokopiy Govorov (2041) 1-1Partij
 Yifu Du (2132) - Bart de Vos (2101) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (2127) - Xiaoya Xu (1969) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (2115) - Chris Piens (2067) 2-0Partij
 Maikel Palmans (2199) - Francois Paul (2049) 0-2Partij
 Lubov Kobrina (1975) - Krijn ter Braake (2179) 1-1Partij  
 Hans Tangelder (2034) - Andrew Tjon A Ong (2177) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2164) - Harry Clasquin (2102) 2-0Partij
 Jie Cui (1911) - Waldo Aliar (2158) 2-0Partij
 Tiny Mous (2051) - Kees Romijn (2150) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Anton Schotanus (2137) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2124) - Vitalia Doumesh (2154) 1-1Partij
 Alina Kardashevskaia (1880) - Mari van Ballegooijen (2139) 0-2Partij
 Yoann Lebon (2028) - Marc De Meulenaere (2125) 2-0Partij
 Maarten Wichgers (2095) - Ruud Kloosterman (2092) 2-0Partij
 Alena Bolshakova (2061) - Arian Konstantinov (2025) 2-0Partij
 Ruud de Kooter (2040) - Pertap Malahé (2060) 2-0Partij
 Aleksei Bolshakov (2046) - Soelinder Jagram (2011) 2-0Partij
 Iwan Fung (1976) - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2190) - Jaap Riesenkamp (2075) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2165) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2124) - Jan van der Star (2130) 1-1Partij
 Olexandr Malafeevskyi (2126) - Hans de Knikker (2039) 1-1Partij
 Douwe Hokwerda (2099) - Jaap van Hal (1998) 2-0Partij
 Johan Pronk (1900) - Bé Eggens (2098) 2-0Partij  
 Anthony Alavoine (2063) - Alexander Zwanenburg (1900) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2022) - Piet Rozenboom (1937) 1-1Partij
 Martin Nederlof (1952) - Jan Ongolesono (2020) 0-2Partij
 Vasilii Kupriianov (1988) - Frans Teijn (1961) 2-0Partij
 Kumar Sookram (2135) - Yurui Liu (2022) 1-1Partij
 Micha van Tol (2127) - Aleksandra Rozhina (1845) 2-0Partij
 Henk Meester (1961) - Viktoriya Belaya (2101) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2082) - Fabian Snijder (2049) 0-2Partij
 Bonne Douma (2015) - Harold Jagram (1951) 1-1Partij
 Hein van Dee (1961) - Jiayang Wang (1996) 2-0Partij
 Leo Mous (1896) - Lucien Farzan (1992) 0-2Partij
 Kees Osté (1812) - Albina Bolshakova (1965) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1954) - Joop Briedé (1884) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Denis Karataev (1906) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1915) - Violetta Bolshakova  2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Remco Korteland (1942) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Boudewijn van der Veen (1978) 0-2Partij
 Wim van Schie (1958) - Anthony Keijzer (1932) 1-1Partij
 Jos de Wild (1933) - Gerard Peroti (1905) 2-0Partij
 Ton Oosthoek (1906) - Ronald Wisse (1833) 0-2Partij
 Matthijs Broek (1819) - Hans Loots (1886) 1-1Partij
 Hein van Winkel (1957) - Wynton Meijer (1900) 2-0Partij
 Pascal Stil (1901) - John Moens  1-1Partij  
 Stan van der Meer  - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 Sandaara Tarskaia  - Arie van Diggele (1879) 2-0Partij
 Robert van Diggele (1874) - René Runhaar (1853) 2-0Partij
 Oedebhaan Dihal (1877) - Aital Vinokurov  1-1Partij
 Piet Hofstee (1903) - Nerin Bisseswar (1825) 0-2Partij
 Erick Atherley (1786) - Clinton Mangoenkarso  1-1Partij