HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Zaporozhye 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Fidan Ishmuratov  2160   Alg   9 5 4 0 14 98 153
2   Alexander Shvartsman GMI 2382   Alg   9 6 2 1 14 96 141
3   Juri Bobkov  2180   Alg   9 4 4 1 12 100 126
4   Artem Ivanov MF 2169   Alg   9 3 5 1 11 100 113
5   Andrej Kalmakov GMI 2336   Alg   9 2 7 0 11 99 115
6   Igor Kirzner GMI 2325   Alg   9 3 5 1 11 91 105
7   Elena Milshina-Djemotskina MIF 2176   Alg   9 3 5 1 11 89 99
8   Maksim Milshin  2139   Alg   9 3 5 1 11 81 90
9   Ilya Tokmakov  2154   Alg   9 3 4 2 10 91 89
10   Gunars Vipulis  2051   Alg   9 2 6 1 10 89 90
11   Olexandr Malafeevskyi  2024   Alg   9 1 8 0 10 87 94
12   Mikhaylo Kolobov    Alg   9 2 6 1 10 87 89
13   Leonid Tsipes MI 2339   Alg   9 1 8 0 10 86 91
14   Yuriy Anikeev MI 2355   Alg   9 3 4 2 10 85 88
15   Lyudmila Litvinenko MFF 2115   Alg   9 1 8 0 10 84 92
16   Maksim Oprishchenko    Alg   9 3 4 2 10 84 76
17   Ivan Butlyar  2177   Alg   9 3 3 3 9 88 77
18   Dmytro Marynenko  2135   Alg   9 2 5 2 9 87 73
19   Nikolay Stepanyuck  2079   Alg   9 1 7 1 9 83 80
20   Konstantin Rublevski  2130   Alg   9 2 5 2 9 83 77
21   Alexey Khalin MF 2184   Alg   9 1 7 1 9 82 80
22   Igor Fedorov    Alg   9 3 3 3 9 82 73
23   Roman Terehov    Alg   9 2 4 3 8 80 57
24   Nikolay Chernenko    Alg   9 1 6 2 8 79 62
25   Vladimir Kuzemchenko    Alg   9 3 2 4 8 77 57
26   Kirill Zalevskiy    Alg   9 3 2 4 8 65 41
27   Dmitriy Zariztkiy    Alg   9 3 2 4 8 65 37
28   Aleksey Matsko    Alg   9 3 2 4 8 62 41
29   Alexander Kaulya    Alg   9 3 1 5 7 71 38
30   Denis Kucherenko    Alg   9 2 3 4 7 59 28
31   Andery Kulakov    Alg   9 1 3 5 5 62 22
32   Anastasiya Kozak    Alg   9 2 1 6 5 58 23
33   Elena Sarkisyan    Alg   9 1 1 7 3 61 9
34   Andrey Ilyasov    Alg   9 1 0 8 2 63 10
Fidan IshmuratovAlexander ShvartsmanJuri Bobkov
Artem IvanovAndrej KalmakovIgor Kirzner
Elena Milshina-DjemotskinaMaksim MilshinIlya Tokmakov
Gunars VipulisOlexandr MalafeevskyiMikhaylo Kolobov
Leonid TsipesYuriy AnikeevLyudmila Litvinenko
Maksim OprishchenkoDmytro Marynenko
 Ronde 9 
 zo 01-10-2006  Denis Kucherenko  - Anastasiya Kozak  1-1
 Andery Kulakov  - Aleksey Matsko  1-1
 Andrey Ilyasov  - Dmitriy Zariztkiy  0-2
 Kirill Zalevskiy  - Elena Sarkisyan  2-0
 Roman Terehov  - Vladimir Kuzemchenko  1-1
 Dmytro Marynenko (2135) - Nikolay Stepanyuck (2079) 1-1
 Alexey Khalin (2184) - Ivan Butlyar (2177) 1-1
 Nikolay Chernenko  - Maksim Milshin (2139) 0-2
 Yuriy Anikeev (2355) - Alexander Kaulya  2-0
 Leonid Tsipes (2339) - Lyudmila Litvinenko (2115) 1-1
 Olexandr Malafeevskyi (2024) - Mikhaylo Kolobov  1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2176) - Konstantin Rublevski (2130) 2-0
 Igor Fedorov  - Igor Kirzner (2325) 0-2
 Andrej Kalmakov (2336) - Maksim Oprishchenko  1-1
 Artem Ivanov (2169) - Juri Bobkov (2180) 1-1
 Alexander Shvartsman (2382) - Ilya Tokmakov (2154) 2-0
 Fidan Ishmuratov (2160) - Gunars Vipulis (2051) 2-0