HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Turkish Open Antalya 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2314   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Juri Bobkov MF 2213   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2077   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Getmanski GMI 2355   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aisen Andreev MF 2197   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Darja Fedorovich MIF 2209   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Guntis Valneris GMI 2387   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Natalia Sadowska GMIF 2241   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Olga Fedorovich GMIF 2266   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Georgiev GMI 2426   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ainur Shaibakov GMI 2337   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Tamara Tansykkuzhina GMIF 2215   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yuriy Anikeev GMI 2345   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Zhiyong Xiong MF 2163   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Wenlong Gao MF 2192   Alg   1 1 0 0 2 0 0
16   Alexey Chizhov GMI 2409   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Alia Aminova MFF 2059   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Evert Wiskerke  2006   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Viktoriya Motrichko GMIF 2240   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Jos Stokkel GMI 2291   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Zhenyu Li GMI 2174   Alg   1 0 1 0 1 0 1
22   Marianna Fedorova  1892   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Yuliia Makarenkova MIF 2155   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Anna Chuprova  2063   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Volkan Cetin    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Aygul Idrisova GMIF 2182   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Oleksandr Gongalskiy  2012   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Kries Kalidien  1866   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Hanqing Zhao GMIF 2136   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Andy Damen  2032   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Arian Konstantinov    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Murodullo Amrillaev GMI 2330   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Natalia Shestakova GMIF 2147   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Aleksandra Rozhina  1833   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Martijn van IJzendoorn GMI 2394   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Roep Bhawanibhiek MF 2087   Alg   1 0 0 1 0 0 2
 Ronde 1 
 do 07-03-2019  Juri Bobkov (2213) - Kries Kalidien (1866) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1833) - Darja Fedorovich (2209) 0-2Partij
 Aisen Andreev (2197) - Volkan Cetin  2-0Partij
 Arian Konstantinov  - Wenlong Gao (2192) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1892) - Tamara Tansykkuzhina (2215) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2240) - Evert Wiskerke (2006) 1-1Partij
 Oleksandr Gongalskiy (2012) - Natalia Sadowska (2241) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2266) - Andy Damen (2032) 2-0Partij
 Alia Aminova (2059) - Jos Stokkel (2291) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2314) - Anna Chuprova (2063) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2077) - Murodullo Amrillaev (2330) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2337) - Roep Bhawanibhiek (2087) 2-0Partij
 Hanqing Zhao (2136) - Yuriy Anikeev (2345) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2355) - Natalia Shestakova (2147) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2394) - Zhiyong Xiong (2163) 0-2Partij
 Yuliia Makarenkova (2155) - Guntis Valneris (2387) 0-2Partij
 Zhenyu Li (2174) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2426) - Aygul Idrisova (2182) 2-0Partij