HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Twaalf van Brussel Belgie 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Steven den Hollander MF 2189   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Mark Werrebrouck  2017   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Patrick Casaril MF 2126   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Philippe Botte  1940   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Gerrit Roeterdink  1923   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Henk Klarenbeek MF 2276   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Gijs Schoenmakers  2135   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Adiatu Adesoji Ibrahim  2188   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jaap Heij    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jack van der Plas  1919   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ton van der Ploeg  1945   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Evert van de Pol  2009   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Andy Damen  2034   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Laura Timmerman  2093   Alg   1 1 0 0 2 0 0
15   Tomi Maturin Nyamsi    Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Régis Blanpain  2147   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Anton van Berkel MI 2278   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Luc Jennes  1900   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Raoul Alias MF 2123   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Arjan van Galen  2115   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Jean Kumbu-Ngoma    Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Yves Vandeberg MF 2123   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Henk Timmer  2034   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Matthias de Kruijf MF 2191   Alg   1 0 1 0 1 0 1
25   Roy Verveer  1900   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  René Runhaar  1878   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Renaud Braye    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Marinus Willemsen    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Cees de Leeuw    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jan Cysouw    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Michel Hendriksen Jr.    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  David Riupassa  1999   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Sander Neutel  2024   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Mickaël Carton  1980   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Maxime Egels  1907   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Eva Kieskamp  1871   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jean-Paul Plantin  2056   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Alex Libbrecht  1953   Alg   1 0 0 1 0 0 2
 Ronde 1 
 zo 28-04-2019  Steven den Hollander (2189) - Sander Neutel (2024) 2-0Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (2188) - Roy Verveer (1900) 2-0
 Yves Vandeberg (2123) - Henk Timmer (2034) 1-1
 Patrick Casaril (2126) - René Runhaar (1878) 2-0
 Renaud Braye  - Evert van de Pol (2009) 0-2
 Tomi Maturin Nyamsi  - Matthias de Kruijf (2191) 1-1
 Mark Werrebrouck (2017) - Michel Hendriksen Jr.  2-0
 Raoul Alias (2123) - Arjan van Galen (2115) 1-1
 Régis Blanpain (2147) - Anton van Berkel (2278) 1-1
 Jean-Paul Plantin (2056) - Gerrit Roeterdink (1923) 0-2
 Mickaël Carton (1980) - Henk Klarenbeek (2276) 0-2
 Alex Libbrecht (1953) - Laura Timmerman (2093) 0-2
 Maxime Egels (1907) - Ton van der Ploeg (1945) 0-2
 Gijs Schoenmakers (2135) - David Riupassa (1999) 2-0
 Andy Damen (2034) - Marinus Willemsen  2-0
 Jack van der Plas (1919) - Jan Cysouw  2-0
 Cees de Leeuw  - Jaap Heij  0-2
 Eva Kieskamp (1871) - Philippe Botte (1940) 0-2
 Jean Kumbu-Ngoma  - Luc Jennes (1900) 1-1