HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Twaalf van Brussel Belgie 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Programma:    11   12
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anton van Berkel MI 2278   Alg   10 7 3 0 17 116 125
2   Matthias de Kruijf MF 2191   Alg   10 8 1 1 17 113 123
3   Régis Blanpain  2147   Alg   10 5 3 2 13 117 125
  Adiatu Adesoji Ibrahim  2188   Alg   10 5 3 2 13 117 122
5   Steven den Hollander MF 2189   Alg   10 5 3 2 13 113 121
6   Tomi Maturin Nyamsi    Alg   10 5 3 2 13 110 116
7   Henk Klarenbeek MF 2276   Alg   10 6 1 3 13 107 117
8   Yves Vandeberg MF 2123   Alg   10 3 6 1 12 110 113
9   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   10 4 4 2 12 109 118
10   Sander Neutel  2024   Alg   10 4 4 2 12 107 115
11   Mark Werrebrouck  2017   Alg   10 5 2 3 12 105 113
12   Arjan van Galen  2115   Alg   10 4 4 2 12 99 106
13   Mickaël Carton  1980   Alg   10 4 3 3 11 105 112
14   Andy Damen  2034   Alg   10 3 5 2 11 99 106
  Patrick Casaril MF 2126   Alg   10 4 3 3 11 99 105
16   Jaap Heij    Alg   10 4 3 3 11 94 99
17   Laura Timmerman  2093   Alg   10 4 2 4 10 101 108
18   Raoul Alias MF 2123   Alg   10 4 2 4 10 99 106
19   Jean-Paul Plantin  2056   Alg   10 4 2 4 10 94 100
20   Renaud Braye    Alg   10 5 0 5 10 84 89
21   Michel Hendriksen Jr.    Alg   10 4 2 4 10 82 87
22   Evert van de Pol  2009   Alg   10 4 1 5 9 99 106
23   David Riupassa  1999   Alg   10 2 5 3 9 92 99
24   Luc Jennes  1900   Alg   10 3 3 4 9 88 94
25   Henk Timmer  2034   Alg   10 2 5 3 9 85 88
26   Marinus Willemsen    Alg   10 3 3 4 9 74 79
27   Gerrit Roeterdink  1923   Alg   10 2 4 4 8 92 100
28   Cees de Leeuw    Alg   10 2 4 4 8 90 96
29   Philippe Botte  1940   Alg   10 2 4 4 8 83 86
30   Jack van der Plas  1919   Alg   10 3 2 5 8 82 85
31   Jean Kumbu-Ngoma    Alg   10 2 4 4 8 79 85
32   Maxime Egels  1907   Alg   10 3 2 5 8 75 78
33   Ton van der Ploeg  1945   Alg   10 3 1 6 7 89 92
34   Alex Libbrecht  1953   Alg   10 2 3 5 7 71 74
35   Jan Cysouw    Alg   10 1 4 5 6 74 77
36   René Runhaar  1878   Alg   10 2 2 6 6 73 76
37   Roy Verveer  1900   Alg   10 0 5 5 5 80 83
38   Eva Kieskamp  1871   Alg   10 0 3 7 3 71 76
 Ronde 10 
 zo 28-04-2019  Anton van Berkel (2278) - Tomi Maturin Nyamsi  1-1
 Matthias de Kruijf (2191) - Mickaël Carton (1980) 2-0
 Adiatu Adesoji Ibrahim (2188) - Steven den Hollander (2189) 0-2
 Yves Vandeberg (2123) - Régis Blanpain (2147) 1-1
 Raoul Alias (2123) - Henk Klarenbeek (2276) 0-2
 Sander Neutel (2024) - Gijs Schoenmakers (2135) 1-1
 Jean-Paul Plantin (2056) - Mark Werrebrouck (2017) 0-2
 Laura Timmerman (2093) - Arjan van Galen (2115) 0-2
 Jack van der Plas (1919) - Patrick Casaril (2126) 0-2
 David Riupassa (1999) - Andy Damen (2034) 0-2
 Jaap Heij  - Luc Jennes (1900) 2-0
 Henk Timmer (2034) - Evert van de Pol (2009) 1-1
 Gerrit Roeterdink (1923) - Michel Hendriksen Jr.  0-2
 Renaud Braye  - Cees de Leeuw  2-0
 Roy Verveer (1900) - Philippe Botte (1940) 1-1
 Jean Kumbu-Ngoma  - Maxime Egels (1907) 1-1
 Alex Libbrecht (1953) - Marinus Willemsen  0-2
 Eva Kieskamp (1871) - Ton van der Ploeg (1945) 1-1
 René Runhaar (1878) - Jan Cysouw  1-1