HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   12 van Brussel Belgie 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Adiatu Adesoji Ibrahim  2188   Alg   3 3 0 0 6 8 9
2   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   3 3 0 0 6 6 9
3   Anton van Berkel MI 2278   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Matthias de Kruijf MF 2191   Alg   3 2 1 0 5 8 11
  Maturin Nyamsi Tomi    Alg   3 2 1 0 5 8 9
  Régis Blanpain  2147   Alg   3 2 1 0 5 8 9
7   Mark Werrebrouck  2017   Alg   3 2 1 0 5 6 7
  Patrick Casaril MF 2126   Alg   3 2 1 0 5 6 6
9   Andy Damen  2034   Alg   3 2 0 1 4 10 12
10   Evert van de Pol  2009   Alg   3 2 0 1 4 8 10
11   Ton van der Ploeg  1945   Alg   3 2 0 1 4 6 8
12   Henk Klarenbeek MF 2276   Alg   3 1 1 1 3 10 13
  Gerrit Roeterdink  1923   Alg   3 1 1 1 3 10 13
14   Arjan van Galen  2115   Alg   3 1 1 1 3 9 12
  David Riupassa  1999   Alg   3 1 1 1 3 9 9
  Laura Timmerman  2093   Alg   3 1 1 1 3 9 9
17   Jaap Heij    Alg   3 1 1 1 3 8 11
  Steven den Hollander MF 2189   Alg   3 1 1 1 3 8 11
  Jack van der Plas  1919   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Philippe Botte  1940   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Raoul Alias MF 2123   Alg   3 1 1 1 3 8 8
22   Yves Vandeberg MF 2123   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Sander Neutel  2024   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Cees de Leeuw    Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Mickaël Carton  1980   Alg   3 1 1 1 3 6 7
  Jean-Paul Plantin  2056   Alg   3 1 1 1 3 6 6
27   Jean Kumbu-Ngoma    Alg   3 1 1 1 3 4 5
28   Maxime Egels  1907   Alg   3 1 0 2 2 8 10
  Renaud Braye    Alg   3 1 0 2 2 8 9
30   Marinus Willemsen    Alg   3 1 0 2 2 6 6
31   Henk Timmer  2034   Alg   3 0 1 2 1 8 11
  Luc Jennes  1900   Alg   3 0 1 2 1 8 11
  Michel Hendriksen Jr.    Alg   3 0 1 2 1 8 9
  Roy Verveer  1900   Alg   3 0 1 2 1 8 9
35   Eva Kieskamp  1871   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Jan Cysouw    Alg   3 0 1 2 1 6 7
37   René Runhaar  1878   Alg   3 0 0 3 0 8 10
38   Alex Libbrecht  1953   Alg   3 0 0 3 0 6 9
 Ronde 3 
 zo 28-04-2019  Steven den Hollander (2189) - Anton van Berkel (2278) 0-2Partij
 Gijs Schoenmakers (2135) - Arjan van Galen (2115) 2-0
 Andy Damen (2034) - Adiatu Adesoji Ibrahim (2188) 0-2
 Mark Werrebrouck (2017) - Gerrit Roeterdink (1923) 2-0
 Patrick Casaril (2126) - Henk Klarenbeek (2276) 2-0
 Maturin Nyamsi Tomi  - Philippe Botte (1940) 2-0
 Jaap Heij  - Matthias de Kruijf (2191) 0-2
 Régis Blanpain (2147) - Jack van der Plas (1919) 2-0
 Maxime Egels (1907) - Evert van de Pol (2009) 0-2
 Renaud Braye  - Ton van der Ploeg (1945) 0-2
 Mickaël Carton (1980) - Laura Timmerman (2093) 1-1
 Jean-Paul Plantin (2056) - David Riupassa (1999) 1-1
 Raoul Alias (2123) - Alex Libbrecht (1953) 2-0
 Yves Vandeberg (2123) - Eva Kieskamp (1871) 2-0
 Cees de Leeuw  - Henk Timmer (2034) 2-0
 Jean Kumbu-Ngoma  - Jan Cysouw  2-0
 Luc Jennes (1900) - Sander Neutel (2024) 0-2
 Michel Hendriksen Jr.  - Roy Verveer (1900) 1-1
 Marinus Willemsen  - René Runhaar (1878) 2-0