HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   12 van Brussel Belgie 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Adiatu Adesoji Ibrahim  2188   Alg   4 3 1 0 7 18 20
2   Anton van Berkel MI 2278   Alg   4 3 1 0 7 17 22
3   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   4 3 1 0 7 16 19
4   Régis Blanpain  2147   Alg   4 3 1 0 7 15 16
5   Matthias de Kruijf MF 2191   Alg   4 3 1 0 7 14 17
6   Evert van de Pol  2009   Alg   4 3 0 1 6 15 17
7   Maturin Nyamsi Tomi    Alg   4 2 1 1 5 17 20
8   Mark Werrebrouck  2017   Alg   4 2 1 1 5 16 19
  Patrick Casaril MF 2126   Alg   4 2 1 1 5 16 16
10   Steven den Hollander MF 2189   Alg   4 2 1 1 5 15 18
  Andy Damen  2034   Alg   4 2 1 1 5 15 18
  Henk Klarenbeek MF 2276   Alg   4 2 1 1 5 15 18
  Laura Timmerman  2093   Alg   4 2 1 1 5 15 17
14   Raoul Alias MF 2123   Alg   4 2 1 1 5 14 16
15   Mickaël Carton  1980   Alg   4 2 1 1 5 13 16
16   Sander Neutel  2024   Alg   4 2 1 1 5 11 12
17   Arjan van Galen  2115   Alg   4 1 2 1 4 16 20
18   Ton van der Ploeg  1945   Alg   4 2 0 2 4 15 17
19   Yves Vandeberg MF 2123   Alg   4 1 2 1 4 14 15
20   Gerrit Roeterdink  1923   Alg   4 1 2 1 4 13 16
21   Renaud Braye    Alg   4 2 0 2 4 12 14
22   Jean Kumbu-Ngoma    Alg   4 1 2 1 4 11 12
23   Jaap Heij    Alg   4 1 1 2 3 17 20
24   Jack van der Plas  1919   Alg   4 1 1 2 3 15 17
  David Riupassa  1999   Alg   4 1 1 2 3 15 17
26   Cees de Leeuw    Alg   4 1 1 2 3 13 16
  Philippe Botte  1940   Alg   4 1 1 2 3 13 14
28   Michel Hendriksen Jr.    Alg   4 1 1 2 3 12 13
  Henk Timmer  2034   Alg   4 1 1 2 3 12 13
  Jean-Paul Plantin  2056   Alg   4 1 1 2 3 12 12
31   Marinus Willemsen    Alg   4 1 1 2 3 11 11
32   Maxime Egels  1907   Alg   4 1 0 3 2 14 17
  Roy Verveer  1900   Alg   4 0 2 2 2 14 16
34   Alex Libbrecht  1953   Alg   4 1 0 3 2 13 13
35   Jan Cysouw    Alg   4 0 2 2 2 9 10
36   Luc Jennes  1900   Alg   4 0 1 3 1 16 19
37   Eva Kieskamp  1871   Alg   4 0 1 3 1 10 12
38   René Runhaar  1878   Alg   4 0 0 4 0 11 13
 Ronde 4 
 zo 28-04-2019  Anton van Berkel (2278) - Mark Werrebrouck (2017) 2-0Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (2188) - Gijs Schoenmakers (2135) 1-1
 Matthias de Kruijf (2191) - Patrick Casaril (2126) 2-0
 Régis Blanpain (2147) - Maturin Nyamsi Tomi  2-0
 Andy Damen (2034) - Jean Kumbu-Ngoma  1-1
 Ton van der Ploeg (1945) - Evert van de Pol (2009) 0-2
 Gerrit Roeterdink (1923) - Marinus Willemsen  1-1
 Henk Klarenbeek (2276) - Jean-Paul Plantin (2056) 2-0
 Arjan van Galen (2115) - Yves Vandeberg (2123) 1-1
 Steven den Hollander (2189) - Cees de Leeuw  2-0
 Sander Neutel (2024) - Jaap Heij  2-0
 Jack van der Plas (1919) - Mickaël Carton (1980) 0-2
 Philippe Botte (1940) - Raoul Alias (2123) 0-2
 David Riupassa (1999) - Laura Timmerman (2093) 0-2
 Renaud Braye  - Maxime Egels (1907) 2-0
 Henk Timmer (2034) - Eva Kieskamp (1871) 2-0
 Michel Hendriksen Jr.  - Luc Jennes (1900) 2-0
 Roy Verveer (1900) - Jan Cysouw  1-1
 Alex Libbrecht (1953) - René Runhaar (1878) 2-0