HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Twaalf van Brussel Belgie 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9   10   11   12
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anton van Berkel MI 2278   Alg   8 7 1 0 15 71 79
2   Matthias de Kruijf MF 2191   Alg   8 6 1 1 13 76 84
3   Adiatu Adesoji Ibrahim  2188   Alg   8 5 2 1 12 69 73
4   Régis Blanpain  2147   Alg   8 5 1 2 11 77 84
5   Steven den Hollander MF 2189   Alg   8 4 2 2 10 72 79
6   Sander Neutel  2024   Alg   8 4 2 2 10 69 76
7   Yves Vandeberg MF 2123   Alg   8 3 4 1 10 68 70
8   Mark Werrebrouck  2017   Alg   8 4 2 2 10 66 72
  Tomi Maturin Nyamsi    Alg   8 4 2 2 10 66 71
10   Mickaël Carton  1980   Alg   8 4 2 2 10 59 65
11   Laura Timmerman  2093   Alg   8 4 2 2 10 58 63
12   Henk Klarenbeek MF 2276   Alg   8 4 1 3 9 74 82
13   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   8 3 3 2 9 71 79
14   Andy Damen  2034   Alg   8 2 5 1 9 61 66
15   Jaap Heij    Alg   8 3 3 2 9 60 64
16   Arjan van Galen  2115   Alg   8 3 3 2 9 59 64
17   Patrick Casaril MF 2126   Alg   8 3 2 3 8 67 72
  Evert van de Pol  2009   Alg   8 4 0 4 8 67 72
19   Raoul Alias MF 2123   Alg   8 3 2 3 8 62 67
20   Jean-Paul Plantin  2056   Alg   8 3 2 3 8 58 63
21   David Riupassa  1999   Alg   8 2 4 2 8 54 59
22   Renaud Braye    Alg   8 4 0 4 8 49 53
23   Gerrit Roeterdink  1923   Alg   8 2 3 3 7 59 64
24   Cees de Leeuw    Alg   8 2 3 3 7 54 59
  Henk Timmer  2034   Alg   8 2 3 3 7 54 56
  Philippe Botte  1940   Alg   8 2 3 3 7 54 56
27   Jack van der Plas  1919   Alg   8 3 1 4 7 53 55
28   Luc Jennes  1900   Alg   8 2 3 3 7 51 56
29   Ton van der Ploeg  1945   Alg   8 3 0 5 6 59 64
30   Michel Hendriksen Jr.    Alg   8 2 2 4 6 55 59
31   Marinus Willemsen    Alg   8 1 3 4 5 50 55
32   Jean Kumbu-Ngoma    Alg   8 1 3 4 5 49 54
33   Maxime Egels  1907   Alg   8 2 1 5 5 48 50
34   Jan Cysouw    Alg   8 1 3 4 5 47 49
35   Alex Libbrecht  1953   Alg   8 1 3 4 5 46 50
36   René Runhaar  1878   Alg   8 2 1 5 5 44 46
37   Roy Verveer  1900   Alg   8 0 4 4 4 50 52
38   Eva Kieskamp  1871   Alg   8 0 2 6 2 46 50
 Ronde 8 
 zo 28-04-2019  Steven den Hollander (2189) - Yves Vandeberg (2123) 1-1Partij  
 Sander Neutel (2024) - Anton van Berkel (2278) 0-2
 Matthias de Kruijf (2191) - Régis Blanpain (2147) 2-0
 Adiatu Adesoji Ibrahim (2188) - Henk Klarenbeek (2276) 2-0
 Philippe Botte (1940) - Mark Werrebrouck (2017) 0-2
 Andy Damen (2034) - Gijs Schoenmakers (2135) 1-1
 Tomi Maturin Nyamsi  - Jean-Paul Plantin (2056) 2-0
 Mickaël Carton (1980) - Patrick Casaril (2126) 2-0
 Laura Timmerman (2093) - Evert van de Pol (2009) 2-0
 Arjan van Galen (2115) - Ton van der Ploeg (1945) 2-0
 David Riupassa (1999) - Raoul Alias (2123) 1-1
 Jaap Heij  - Gerrit Roeterdink (1923) 2-0
 Michel Hendriksen Jr.  - Renaud Braye  0-2
 Cees de Leeuw  - Jan Cysouw  2-0
 Luc Jennes (1900) - Marinus Willemsen  2-0
 Jack van der Plas (1919) - René Runhaar (1878) 2-0
 Henk Timmer (2034) - Jean Kumbu-Ngoma  2-0
 Maxime Egels (1907) - Alex Libbrecht (1953) 1-1
 Eva Kieskamp (1871) - Roy Verveer (1900) 1-1