HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Hans Jansen GMI 2310   Alg   7 4 3 0 11 62 96
2   Leopold Sekongo MI 2198   Alg   7 3 4 0 10 61 83
3   Willem Winter  2103   Alg   7 3 4 0 10 58 79
4   Heike Verheul MIF 2186   Alg   7 3 4 0 10 57 76
5   Douwe Hokwerda  2099   Alg   7 5 0 2 10 44 54
6   Krijn ter Braake MF 2179   Alg   7 2 5 0 9 57 70
7   Laura Timmerman  2093   Alg   7 2 5 0 9 56 68
8   Hanco Elenbaas  2077   Alg   7 3 3 1 9 55 67
9   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Alg   7 2 4 1 8 64 68
10   Steven den Hollander MF 2189   Alg   7 3 2 2 8 58 62
11   Herman van Westerloo MF 2097   Alg   7 3 2 2 8 56 55
12   Rob van Westerloo  2021   Alg   7 3 2 2 8 55 53
13   Bé Eggens  2098   Alg   7 3 2 2 8 52 50
14   Arie Storm  1943   Alg   7 3 2 2 8 50 45
15   John Stins  2051   Alg   7 3 2 2 8 49 49
16   Petra Duskova  1981   Alg   7 4 0 3 8 47 40
17   Radjinder Jharap  2050   Alg   7 2 3 2 7 48 40
18   Nicholas Novelle  1877   Alg   7 2 2 3 6 48 43
19   Huub Kroes  1992   Alg   7 2 2 3 6 47 29
20   Jan Riesthuis  2026   Alg   7 2 2 3 6 44 31
21   Martin Plesnivy  1831   Alg   7 2 2 3 6 44 27
22   Ramon Ramkisoen  1902   Alg   7 3 0 4 6 42 24
23   Primnath Goelab    Alg   7 2 2 3 6 39 23
24   Marco de Koning  2141   Alg   7 1 4 2 6 38 23
25   Ratan Ganeshie  1845   Alg   7 1 3 3 5 52 31
26   Lumir Gatnar  1843   Alg   7 1 3 3 5 45 26
27   Soenarmin Saib  1861   Alg   7 1 3 3 5 43 29
28   Guus Gase  1900   Alg   7 2 1 4 5 36 17
29   Jude Kasangaki    Alg   7 0 4 3 4 43 17
30   Kries Kalidien  1836   Alg   7 0 4 3 4 40 21
31   Johnny Ramdien    Alg   7 0 3 4 3 34 12
32   Ondrej Sikora    Alg   7 1 0 6 2 44 6
 Ronde 7 
 ma 22-04-2019  Heike Verheul (2186) - Hans Jansen (2310) 1-1Partij  
 Krijn ter Braake (2179) - Leopold Sekongo (2198) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (2050) - Willem Winter (2103) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Douwe Hokwerda (2099) 0-2Partij  
 Laura Timmerman (2093) - Hanco Elenbaas (2077) 1-1Partij  
 Steven den Hollander (2189) - Rob van Westerloo (2021) 1-1Partij  
 Herman van Westerloo (2097) - Bé Eggens (2098) 1-1Partij  
 Arie Storm (1943) - John Stins (2051) 1-1Partij
 Petra Duskova (1981) - Lumir Gatnar (1843) 2-0Partij
 Ratan Ganeshie (1845) - Ramon Ramkisoen (1902) 0-2Partij  
 Martin Plesnivy (1831) - Nicholas Novelle (1877) 1-1Partij
 Huub Kroes (1992) - Jan Riesthuis (2026) 1-1Partij
 Soenarmin Saib (1861) - Guus Gase (1900) 1-1Partij
 Primnath Goelab  - Ondrej Sikora  2-0Partij
 Jude Kasangaki  - Johnny Ramdien  1-1R
 Kries Kalidien (1836) - Marco de Koning (2141) 1-1R