HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019

        Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Soenarmin Saib  1861   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Hans Jansen GMI 2310   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ratan Ganeshie  1845   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Roep Bhawanibhiek MF 2104   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ramon Ramkisoen  1902   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Marco de Koning  2141   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Steven den Hollander MF 2189   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Willem Winter  2103   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martin Plesnivy  1831   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  John Stins  2051   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Leopold Sekongo MI 2198   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bé Eggens  2098   Alg   1 1 0 0 2 0 0
14   Lumir Gatnar  1843   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Radjinder Jharap  2050   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Laura Timmerman  2093   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Krijn ter Braake MF 2179   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Jude Kasangaki    Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Rob van Westerloo  2021   Alg   1 0 1 0 1 1 1
20   Hanco Elenbaas  2077   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Johnny Ramdien    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Huub Kroes  1992   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Nicholas Novelle  1877   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Primnath Goelab    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Douwe Hokwerda  2099   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Kris Kalidien  1836   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Guus Gase  1900   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Herman van Westerloo MF 2097   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Ondrej Sikora    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Petra Duskova  1981   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Arie Storm  1943   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Jan Riesthuis  2026   Alg   1 0 0 1 0 2 0
 Ronde 1 
 do 18-04-2019  Hans Jansen (2310) - Douwe Hokwerda (2099) 2-0Partij
 Huub Kroes (1992) - Heike Verheul (2186) 0-2Partij
 John Stins (2051) - Kris Kalidien (1836) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2189) - Hanco Elenbaas (2077) 2-0Partij
 Radjinder Jharap (2050) - Krijn ter Braake (2179) 1-1Partij
 Martin Plesnivy (1831) - Jan Riesthuis (2026) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2198) - Herman van Westerloo (2097) 2-0Partij
 Arie Storm (1943) - Willem Winter (2103) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1845) - Guus Gase (1900) 2-0Partij
 Bé Eggens (2098) - Primnath Goelab  2-0Partij
 Soenarmin Saib (1861) - Nicholas Novelle (1877) 2-0Partij
 Rob van Westerloo (2021) - Laura Timmerman (2093) 1-1Partij
 Jude Kasangaki  - Lumir Gatnar (1843) 1-1Partij
 Marco de Koning (2141) - Johnny Ramdien  2-0Partij
 Petra Duskova (1981) - Roep Bhawanibhiek (2104) 0-2Partij
 Ramon Ramkisoen (1902) - Ondrej Sikora  2-0Partij