HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Taeke Kooistra MF 2163   Alg   4 3 1 0 7 9 15
2   Foeke Tiemensma  2196   Alg   4 3 1 0 7 8 14
3   Pim Meurs GMI 2368   Alg   4 2 2 0 6 12 18
4   Bas Messemaker MI 2223   Alg   4 2 2 0 6 11 18
5   Leopold Sekongo MI 2198   Alg   4 2 2 0 6 10 16
6   Roberts Misans MI 2322   Alg   4 2 2 0 6 9 16
7   Kees Romijn MF 2129   Alg   4 2 2 0 6 9 15
8   Boudewijn Derkx MI 2302   Alg   4 2 2 0 6 8 14
9   Jakov Shaus MI 2223   Alg   4 2 2 0 6 6 12
10   Jiri Sysel MF 2184   Alg   4 3 0 1 6 5 11
11   Kees Thijssen GMI 2348   Alg   4 1 3 0 5 9 15
12   Robert Töpfer  1947   Alg   4 2 1 1 5 9 15
13   Petra Duskova  1981   Alg   4 2 1 1 5 9 14
14   Hein Meijer GMI 2303   Alg   4 1 3 0 5 9 14
15   Clemens Crucius  2008   Alg   4 1 3 0 5 8 14
16   IJsbrand Haven  2087   Alg   4 1 3 0 5 8 13
17   Kseniya Bielaia CMFF 2037   Alg   4 2 1 1 5 7 14
18   Rik Smit  2006   Alg   4 2 1 1 5 7 13
19   Anton Schotanus MF 2146   Alg   4 2 1 1 5 7 12
20   Bert Begeman  2009   Alg   4 2 1 1 5 6 13
21   Joop Kip  1919   Alg   4 1 3 0 5 6 10
22   Erwin Heslinga MF 2154   Alg   4 1 2 1 4 10 16
23   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   4 1 2 1 4 9 16
24   Reinout Sloot  2000   Alg   4 2 0 2 4 9 15
25   Raoul Alias MF 2123   Alg   4 1 2 1 4 9 14
26   Francesco Militello  1915   Alg   4 0 4 0 4 9 14
27   Jos Stokkel GMI 2286   Alg   4 1 2 1 4 8 14
28   John Stins  2051   Alg   4 1 2 1 4 8 13
29   Daniel Keller  2020   Alg   4 2 0 2 4 7 13
30   Viktoriya Belaya MFF 2078   Alg   4 1 2 1 4 7 13
31   Michal Vitek  1866   Alg   4 0 4 0 4 7 12
32   Jan T. Terpstra  1895   Alg   4 1 2 1 4 7 12
33   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Alg   4 1 2 1 4 6 10
34   Nick de la Fonteyne  1982   Alg   4 2 0 2 4 5 11
35   Marius Sidla  2058   Alg   4 1 2 1 4 5 9
36   Tom Meurs    Alg   4 1 1 2 3 11 17
37   Nicholas Novelle  1877   Alg   4 1 1 2 3 9 16
38   Henk Kamminga  1919   Alg   4 1 1 2 3 9 16
39   Vaclav Krista MI 2102   Alg   4 0 3 1 3 9 14
40   Ivan Surov  1965   Alg   4 1 1 2 3 8 14
41   Vaclav Marek  1945   Alg   4 0 3 1 3 8 14
42   Jozef Bajdak  1937   Alg   4 1 1 2 3 7 14
43   Ludmila Petrova  1898   Alg   4 1 1 2 3 6 12
44   Jaroslav Novotny  1918   Alg   4 1 1 2 3 6 10
45   Malvine Misane    Alg   4 0 2 2 2 9 14
46   Jacco Keizer    Alg   4 0 2 2 2 9 14
47   Ondrej Sikora    Alg   4 1 0 3 2 8 14
48   Ludwig Pietershove  1956   Alg   4 0 2 2 2 8 14
49   Piet Dijkstra  1954   Alg   4 0 2 2 2 8 13
50   Jeanet Stel  1812   Alg   4 0 2 2 2 8 13
51   Denis Cerny  1900   Alg   4 1 0 3 2 7 12
52   Martin Plesnivy  1831   Alg   4 0 2 2 2 7 12
53   Dummy    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
54   Hans van Dijk  1938   Alg   3 0 0 3 0 3 9
55   Sofia Iljinskaja  1919   Alg   4 0 0 4 0 9 15
 Ronde 4 
 wo 12-06-2019  Jaroslav Novotny (1918) - Sofia Iljinskaja (1919) 2-0Partij
 Jacco Keizer  - Martin Plesnivy (1831) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1945) - Ludmila Petrova (1898) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1895) - Ludwig Pietershove (1956) 2-0Partij  
 Ivan Surov (1965) - Jozef Bajdak (1937) 1-1Partij
 Nick de la Fonteyne (1982) - Malvine Misane  2-0Partij
 Jeanet Stel (1812) - Daniel Keller (2020) 0-2Partij
 John Stins (2051) - Piet Dijkstra (1954) 2-0Partij
 Michal Vitek (1866) - Francesco Militello (1915) 1-1Partij
 Joop Kip (1919) - Henk Kamminga (1919) 2-0Partij
 Viktoriya Belaya (2078) - Marius Sidla (2058) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Gijs Schoenmakers (2135) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2146) - Vaclav Krista (2102) 2-0Partij
 Jiri Sysel (2184) - Tom Meurs  2-0Partij
 Kees Romijn (2129) - Reinout Sloot (2000) 2-0Partij
 Erwin Heslinga (2154) - Boudewijn Derkx (2302) 0-2Partij  
 Hein Meijer (2303) - IJsbrand Haven (2087) 1-1Partij
 Jos Stokkel (2286) - Roberts Misans (2322) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2348) - Clemens Crucius (2008) 1-1Partij  
 Taeke Kooistra (2163) - Kseniya Bielaia (2037) 2-0Partij
 Foeke Tiemensma (2196) - Bert Begeman (2009) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2198) - Bas Messemaker (2223) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2223) - Pim Meurs (2368) 1-1Partij
 Ondrej Sikora  - Raoul Alias (2123) 0-2R
 Rik Smit (2006) - Nicholas Novelle (1877) 2-0R
 Robert Töpfer (1947) - Petra Duskova (1981) 1-1