HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Pim Meurs GMI 2368   Alg   7 4 3 0 11 46 56
2   Bas Messemaker MI 2223   Alg   7 3 4 0 10 47 58
3   Taeke Kooistra MF 2163   Alg   7 3 4 0 10 45 55
4   Roberts Misans MI 2322   Alg   7 3 4 0 10 44 54
5   Foeke Tiemensma  2196   Alg   7 4 2 1 10 43 54
6   Kees Thijssen GMI 2348   Alg   7 3 4 0 10 42 52
7   Jakov Shaus MI 2223   Alg   7 4 2 1 10 36 47
8   Boudewijn Derkx MI 2302   Alg   7 3 3 1 9 43 53
9   Hein Meijer GMI 2303   Alg   7 2 5 0 9 40 50
10   Kees Romijn MF 2129   Alg   7 3 3 1 9 39 50
11   Jos Stokkel GMI 2286   Alg   7 3 3 1 9 37 47
12   Viktoriya Belaya MFF 2078   Alg   7 3 3 1 9 36 46
13   Jiri Sysel MF 2184   Alg   7 4 1 2 9 34 45
14   Marius Sidla  2058   Alg   7 3 3 1 9 34 43
15   Erwin Heslinga MF 2154   Alg   7 2 4 1 8 42 52
16   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   7 3 2 2 8 39 49
17   Robert Töpfer  1947   Alg   7 3 2 2 8 39 49
18   Petra Duskova  1981   Alg   7 3 2 2 8 37 47
19   Bert Begeman  2009   Alg   7 3 2 2 8 36 46
20   Raoul Alias MF 2123   Alg   7 3 2 2 8 36 46
21   Rik Smit  2006   Alg   7 3 2 2 8 34 45
22   Nick de la Fonteyne  1982   Alg   7 4 0 3 8 33 43
23   Anton Schotanus MF 2146   Alg   7 3 2 2 8 33 42
24   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Alg   7 3 2 2 8 31 39
25   Leopold Sekongo MI 2198   Alg   7 2 3 2 7 43 54
26   Kseniya Bielaia CMFF 2037   Alg   7 3 1 3 7 36 46
27   Clemens Crucius  2008   Alg   7 1 5 1 7 36 46
28   Francesco Militello  1915   Alg   7 1 5 1 7 36 45
29   Vaclav Krista MI 2102   Alg   7 2 3 2 7 34 42
30   Joop Kip  1919   Alg   7 1 5 1 7 34 42
31   Michal Vitek  1866   Alg   7 1 5 1 7 32 41
32   John Stins  2051   Alg   7 2 3 2 7 30 38
33   IJsbrand Haven  2087   Alg   7 1 4 2 6 39 49
34   Reinout Sloot  2000   Alg   7 3 0 4 6 38 48
35   Ludwig Pietershove  1956   Alg   7 1 4 2 6 36 46
36   Henk Kamminga  1919   Alg   7 2 2 3 6 36 46
37   Jan T. Terpstra  1895   Alg   7 1 4 2 6 34 42
38   Jozef Bajdak  1937   Alg   7 1 4 2 6 33 43
39   Jacco Keizer    Alg   7 2 2 3 6 32 41
40   Ivan Surov  1965   Alg   7 2 2 3 6 30 39
41   Jaroslav Novotny  1918   Alg   7 2 2 3 6 30 38
42   Vaclav Marek  1945   Alg   7 0 6 1 6 29 39
43   Denis Cerny  1900   Alg   7 3 0 4 6 27 35
44   Nicholas Novelle  1877   Alg   7 2 1 4 5 38 48
45   Piet Dijkstra  1954   Alg   7 1 3 3 5 33 42
46   Daniel Keller  2020   Alg   7 2 1 4 5 32 41
47   Malvine Misane    Alg   7 1 3 3 5 31 39
48   Ludmila Petrova  1898   Alg   7 2 1 4 5 27 36
49   Tom Meurs    Alg   7 1 2 4 4 39 49
50   Sofia Iljinskaja  1919   Alg   7 2 0 5 4 30 39
51   Jeanet Stel  1812   Alg   7 1 2 4 4 29 38
52   Martin Plesnivy  1831   Alg   7 0 3 4 3 32 41
53   Ondrej Sikora    Alg   7 1 0 6 2 27 36
54   Hans van Dijk  1938   Alg   3 0 0 3 0 5 12
55   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 9 15
 Ronde 7 
 vr 14-06-2019  Sofia Iljinskaja (1919) - Ondrej Sikora  2-0Partij
 Denis Cerny (1900) - Martin Plesnivy (1831) 2-0Partij
 Tom Meurs  - Jacco Keizer  0-2Partij
 Jeanet Stel (1812) - Henk Kamminga (1919) 0-2Partij
 Jozef Bajdak (1937) - Vaclav Marek (1945) 1-1Partij
 Piet Dijkstra (1954) - Michal Vitek (1866) 0-2Partij
 Ludwig Pietershove (1956) - Ivan Surov (1965) 1-1Partij
 Daniel Keller (2020) - Kseniya Bielaia (2037) 0-2Partij
 Ludmila Petrova (1898) - John Stins (2051) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2102) - Malvine Misane  2-0Partij
 Francesco Militello (1915) - Jan T. Terpstra (1895) 1-1Partij
 Clemens Crucius (2008) - Joop Kip (1919) 1-1Partij
 IJsbrand Haven (2087) - Roep Bhawanibhiek (2104) 0-2Partij
 Gijs Schoenmakers (2135) - Jaroslav Novotny (1918) 2-0Partij
 Reinout Sloot (2000) - Anton Schotanus (2146) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2154) - Robert Töpfer (1947) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2198) - Viktoriya Belaya (2078) 0-2Partij
 Boudewijn Derkx (2302) - Rik Smit (2006) 2-0Partij
 Nick de la Fonteyne (1982) - Jakov Shaus (2223) 0-2Partij  
 Kees Romijn (2129) - Jos Stokkel (2286) 1-1Partij
 Marius Sidla (2058) - Hein Meijer (2303) 1-1Partij
 Roberts Misans (2322) - Raoul Alias (2123) 2-0Partij
 Jiri Sysel (2184) - Foeke Tiemensma (2196) 0-2Partij
 Taeke Kooistra (2163) - Kees Thijssen (2348) 1-1Partij
 Pim Meurs (2368) - Bas Messemaker (2223) 1-1Partij
 Petra Duskova (1981) - Bert Begeman (2009) 1-1