HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Pim Meurs GMI 2368   Alg   8 4 4 0 12 60 72
2   Roberts Misans MI 2322   Alg   8 4 4 0 12 59 70
3   Jakov Shaus MI 2223   Alg   8 5 2 1 12 52 64
4   Bas Messemaker MI 2223   Alg   8 3 5 0 11 61 73
5   Kees Thijssen GMI 2348   Alg   8 3 5 0 11 60 72
6   Jos Stokkel GMI 2286   Alg   8 4 3 1 11 52 64
7   Taeke Kooistra MF 2163   Alg   8 3 4 1 10 61 73
8   Boudewijn Derkx MI 2302   Alg   8 3 4 1 10 59 70
9   Hein Meijer GMI 2303   Alg   8 2 6 0 10 58 70
10   Foeke Tiemensma  2196   Alg   8 4 2 2 10 58 70
11   Kees Romijn MF 2129   Alg   8 3 4 1 10 55 67
12   Erwin Heslinga MF 2154   Alg   8 3 4 1 10 54 65
13   Viktoriya Belaya MFF 2078   Alg   8 3 4 1 10 53 64
14   Petra Duskova  1981   Alg   8 4 2 2 10 50 61
15   Marius Sidla  2058   Alg   8 3 4 1 10 48 58
16   Leopold Sekongo MI 2198   Alg   8 3 3 2 9 55 67
17   Robert Töpfer  1947   Alg   8 3 3 2 9 55 66
18   Gijs Schoenmakers  2135   Alg   8 3 3 2 9 52 63
19   Bert Begeman  2009   Alg   8 3 3 2 9 51 61
20   Jiri Sysel MF 2184   Alg   8 4 1 3 9 50 62
21   Rik Smit  2006   Alg   8 3 3 2 9 48 60
22   Raoul Alias MF 2123   Alg   8 3 3 2 9 47 59
23   Nick de la Fonteyne  1982   Alg   8 4 1 3 9 47 59
24   Francesco Militello  1915   Alg   8 2 5 1 9 47 57
25   John Stins  2051   Alg   8 3 3 2 9 46 55
26   Anton Schotanus MF 2146   Alg   8 3 2 3 8 51 61
27   IJsbrand Haven  2087   Alg   8 2 4 2 8 48 60
28   Reinout Sloot  2000   Alg   8 4 0 4 8 48 59
29   Kseniya Bielaia CMFF 2037   Alg   8 3 2 3 8 48 58
30   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Alg   8 3 2 3 8 46 56
31   Henk Kamminga  1919   Alg   8 3 2 3 8 46 56
32   Vaclav Krista MI 2102   Alg   8 2 4 2 8 42 51
33   Clemens Crucius  2008   Alg   8 1 5 2 7 50 61
34   Michal Vitek  1866   Alg   8 1 5 2 7 49 59
35   Joop Kip  1919   Alg   8 1 5 2 7 48 58
36   Ludwig Pietershove  1956   Alg   8 1 5 2 7 47 59
37   Jacco Keizer    Alg   8 2 3 3 7 45 55
38   Jozef Bajdak  1937   Alg   8 1 5 2 7 43 53
39   Vaclav Marek  1945   Alg   8 0 7 1 7 42 54
40   Piet Dijkstra  1954   Alg   8 2 3 3 7 42 53
41   Ludmila Petrova  1898   Alg   8 3 1 4 7 35 45
42   Jan T. Terpstra  1895   Alg   8 1 4 3 6 49 59
43   Tom Meurs    Alg   8 2 2 4 6 48 60
44   Daniel Keller  2020   Alg   8 2 2 4 6 45 56
45   Ivan Surov  1965   Alg   8 2 2 4 6 45 55
46   Jaroslav Novotny  1918   Alg   8 2 2 4 6 43 53
47   Malvine Misane    Alg   8 1 4 3 6 42 51
48   Denis Cerny  1900   Alg   8 3 0 5 6 40 50
49   Jeanet Stel  1812   Alg   8 2 2 4 6 38 48
50   Nicholas Novelle  1877   Alg   8 2 1 5 5 49 59
51   Martin Plesnivy  1831   Alg   8 1 3 4 5 40 50
52   Sofia Iljinskaja  1919   Alg   8 2 0 6 4 38 47
53   Ondrej Sikora    Alg   8 1 0 7 2 39 48
54   Hans van Dijk  1938   Alg   3 0 0 3 0 7 16
55   Dummy    Alg   5 0 0 5 0 16 22
 Ronde 8 
 vr 14-06-2019  Foeke Tiemensma (2196) - Roberts Misans (2322) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2146) - Erwin Heslinga (2154) 0-2Partij
 Rik Smit (2006) - Gijs Schoenmakers (2135) 1-1Partij
 Robert Töpfer (1947) - Nick de la Fonteyne (1982) 1-1Partij  
 John Stins (2051) - Clemens Crucius (2008) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1895) - IJsbrand Haven (2087) 0-2Partij  
 Jacco Keizer  - Jozef Bajdak (1937) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2348) - Pim Meurs (2368) 1-1
 Jakov Shaus (2223) - Taeke Kooistra (2163) 2-0
 Hein Meijer (2303) - Bas Messemaker (2223) 1-1
 Viktoriya Belaya (2078) - Boudewijn Derkx (2302) 1-1
 Jos Stokkel (2286) - Jiri Sysel (2184) 2-0
 Marius Sidla (2058) - Kees Romijn (2129) 1-1
 Bert Begeman (2009) - Raoul Alias (2123) 1-1
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Petra Duskova (1981) 0-2
 Michal Vitek (1866) - Leopold Sekongo (2198) 0-2
 Kseniya Bielaia (2037) - Vaclav Krista (2102) 1-1
 Joop Kip (1919) - Francesco Militello (1915) 0-2
 Ivan Surov (1965) - Reinout Sloot (2000) 0-2
 Vaclav Marek (1945) - Ludwig Pietershove (1956) 1-1
 Henk Kamminga (1919) - Denis Cerny (1900) 2-0
 Jaroslav Novotny (1918) - Piet Dijkstra (1954) 0-2
 Malvine Misane  - Daniel Keller (2020) 1-1
 Nicholas Novelle (1877) - Ludmila Petrova (1898) 0-2
 Jeanet Stel (1812) - Sofia Iljinskaja (1919) 2-0
 Ondrej Sikora  - Tom Meurs  0-2