HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 950
  Rat. 951 - 1050
  Rat. 1051 - 1125
  Rat. 1126 - 1250
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 2405   Alg   10 6 4 0 16 131 205
2   Jasper Lemmen MI 2311   Alg   10 5 5 0 15 127 184
3   Artem Ivanov GMI 2362   Alg   10 4 6 0 14 132 179
4   Johan Krajenbrink GMI 2328   Alg   10 4 6 0 14 129 174
5   Aleksej Domchev GMI 2317   Alg   10 4 6 0 14 128 172
6   Michel Stempher MI 2245   Alg   10 4 6 0 14 114 158
7   Arian Konstantinov  2025   Alg   10 7 0 3 14 110 140
8   Geert van Aalten GMI 2246   Alg   10 5 3 2 13 125 149
9   Peter Kort  2145   Alg   10 4 5 1 13 116 142
10   Jos Stokkel GMI 2287   Alg   10 4 5 1 13 116 140
11   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   10 4 5 1 13 113 141
12   Dirk Joosten  2129   Alg   10 3 7 0 13 110 138
13   Thijs Verboon  2055   Alg   10 3 7 0 13 109 134
14   Jan Adema  2118   Alg   10 4 5 1 13 108 131
15   Job Arts  2140   Alg   10 5 3 2 13 105 127
16   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   10 4 4 2 12 127 142
17   Robert-Jan van Steenbergen  1984   Alg   10 3 6 1 12 122 144
18   Arnout Mossink    Alg   10 4 4 2 12 118 135
19   Maarten Linssen MF 2235   Alg   10 2 8 0 12 116 140
20   Anton Kosior MF 2174   Alg   10 3 6 1 12 113 129
21   Prokopiy Govorov  2041   Alg   10 4 4 2 12 112 125
22   Erik ten Hagen  2142   Alg   10 4 4 2 12 112 120
23   Bart Terwel  2236   Alg   10 4 4 2 12 111 125
24   Francis Tholel  2077   Alg   10 3 6 1 12 109 125
25   Tom Swelsen  2036   Alg   10 5 2 3 12 109 115
26   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   10 5 2 3 12 108 121
27   Erik van de Weerdhof MF 2140   Alg   10 2 8 0 12 104 123
28   Gino Schirinzi  2046   Alg   10 5 2 3 12 98 102
29   Anton Schotanus MF 2137   Alg   10 3 5 2 11 120 122
30   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   10 3 5 2 11 116 120
31   Jan van Loenen Jr.  2098   Alg   10 2 7 1 11 115 117
32   Henk Kleinrensink  2093   Alg   10 2 7 1 11 113 120
33   Arnoud de Greef  2135   Alg   10 3 5 2 11 112 116
34   Tom Knapen  1985   Alg   10 2 7 1 11 110 117
35   Jos Eggen  2151   Alg   10 2 7 1 11 110 115
36   Juri Geisenblas MF 2096   Alg   10 3 5 2 11 107 111
37   Soender Kalpoe  1977   Alg   10 4 3 3 11 106 102
38   Kees Hazen  2108   Alg   10 2 7 1 11 105 110
39   Berend Plijter  1980   Alg   10 3 5 2 11 105 108
40   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   10 1 9 0 11 103 115
41   Remco Vredenberg  2015   Alg   10 2 7 1 11 102 107
42   Coen Bommel  2058   Alg   10 3 5 2 11 102 98
43   David Riupassa  1999   Alg   10 4 3 3 11 99 103
44   Cor Langeveld  1968   Alg   10 4 3 3 11 99 93
45   Floris Tol  1999   Alg   10 4 3 3 11 98 106
46   Ludger Buijs  1948   Alg   10 3 5 2 11 94 89
47   Shammie Kasnadi  2198   Alg   10 3 4 3 10 117 103
48   Raoul Alias MF 2109   Alg   10 2 6 2 10 108 102
49   Jean van Ingen    Alg   10 3 4 3 10 107 101
50   Fred Passchier  2083   Alg   10 3 4 3 10 105 97
51   Fons Huijbreghts  2047   Alg   10 2 6 2 10 104 93
52   Harry Doomernik  2002   Alg   10 2 6 2 10 102 95
53   Willem van den Berg    Alg   10 4 2 4 10 102 90
54   Jelle Groeneveld  2005   Alg   10 3 4 3 10 99 91
  Sjaam Biekram  1999   Alg   10 2 6 2 10 99 91
56   Fred van Amersfoort  1955   Alg   10 4 2 4 10 99 81
57   Roy Slagter    Alg   10 4 2 4 10 98 96
58   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   10 5 0 5 10 98 76
59   Jules Martens  2001   Alg   10 3 4 3 10 93 86
60   Rob Everts  1910   Alg   10 5 0 5 10 93 74
61   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   10 3 4 3 10 90 76
62   Marianna Fedorova  1908   Alg   10 3 4 3 10 89 77
63   Jan Riesthuis  2026   Alg   10 3 3 4 9 104 80
64   Stef Migchelbrink  1998   Alg   10 3 3 4 9 102 83
65   Christophe Delavenne  1988   Alg   10 2 5 3 9 100 82
66   Jan Koerselman  1919   Alg   10 1 7 2 9 98 82
67   Jacques Brouns  1968   Alg   10 0 9 1 9 96 84
68   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   10 1 7 2 9 95 85
69   Gerwin Mollink  2064   Alg   10 2 5 3 9 95 79
70   Wim Koopman  1989   Alg   10 2 5 3 9 95 71
71   Mara Langeveld  1905   Alg   10 2 5 3 9 94 76
72   Jan T. Terpstra  1916   Alg   10 3 3 4 9 92 72
73   Ab Steenbergen  1966   Alg   10 2 5 3 9 92 67
74   Sammy Amusah  2004   Alg   10 3 3 4 9 91 70
75   Gerard Boogaars  1927   Alg   10 3 3 4 9 89 70
76   Ratan Ganeshie  1845   Alg   10 1 7 2 9 84 72
77   Jacob Reiffers  2027   Alg   10 3 3 4 9 84 62
78   Vaclav Marek  1944   Alg   10 1 7 2 9 83 70
79   Alexei Ovsyanko    Alg   10 3 3 4 9 76 57
80   Wim van Mourik  1888   Alg   10 3 2 5 8 100 66
81   Ties Slagter  1955   Alg   10 3 2 5 8 99 64
82   Arno Bloks  1962   Alg   10 1 6 3 8 98 75
83   Denis Karataev  1906   Alg   10 3 2 5 8 94 72
84   Rommy Moerlie  1918   Alg   10 2 4 4 8 92 62
85   Jan van den Hooff  1996   Alg   10 2 4 4 8 90 62
86   Marlon Mangroe    Alg   10 2 4 4 8 89 58
87   Roy Verveer  1900   Alg   10 2 4 4 8 82 50
88   Ton Holla  1713   Alg   10 2 4 4 8 73 48
89   Boudewijn van der Veen  1978   Alg   10 1 5 4 7 89 51
90   Jeroen Huskens  1818   Alg   10 2 3 5 7 87 45
91   Jos Lamers  1900   Alg   10 1 5 4 7 86 50
92   Aroen Bholasingh    Alg   10 1 5 4 7 80 49
93   Aital Vinokurov    Alg   10 3 1 6 7 78 46
94   Piet van Erp    Alg   10 1 5 4 7 77 43
95   Sandaara Tarskaia    Alg   10 2 3 5 7 70 43
96   RenĂ© Runhaar  1853   Alg   10 2 2 6 6 90 45
97   Jaroslav Novotny  1907   Alg   10 1 4 5 6 90 42
98   Oleksandra Chumachenko  1914   Alg   10 1 4 5 6 78 38
99   Bart Adema  1884   Alg   10 2 2 6 6 74 31
100   Ton Oosthoek  1906   Alg   10 2 2 6 6 73 27
101   Martien van Erp    Alg   10 1 3 6 5 80 36
102   Geert Hendricks  1893   Alg   10 1 3 6 5 72 27
103   Jeroen Gijsbers    Alg   10 1 2 7 4 68 17
104   Ad Peerenboom  1900   Alg   10 1 1 8 3 70 19
 Ronde 10 
 za 27-07-2019  Geert van Aalten (2246) - Roel Boomstra (2405) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2317) - Jasper Lemmen (2311) 1-1Partij
 Johan Krajenbrink (2328) - Artem Ivanov (2362) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Andrew Tjon A Ong (2177) 2-0Partij
 Jos Stokkel (2287) - Jan Adema (2118) 1-1Partij
 Michel Stempher (2245) - Anton Kosior (2174) 2-0Partij
 Nikolai Kychkin (2165) - Thijs Verboon (2055) 1-1Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (1984) - Ludger Buijs (1948) 1-1Partij
 Peter Kort (2145) - Soender Kalpoe (1977) 2-0Partij
 Maarten Linssen (2235) - Erik van de Weerdhof (2140) 1-1Partij
 Job Arts (2140) - Kumar Sookram (2135) 2-0Partij
 Dirk Joosten (2129) - Arnoud de Greef (2135) 2-0Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Francis Tholel (2077) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Floris Tol (1999) 1-1Partij
 Arnout Mossink  - Vasilii Kupriianov (1988) 2-0Partij
 Shammie Kasnadi (2198) - Gino Schirinzi (2046) 0-2Partij
 Bart Terwel (2236) - Fred van Amersfoort (1955) 2-0Partij
 Henk Kleinrensink (2093) - David Riupassa (1999) 1-1Partij
 Tom Knapen (1985) - Cor Langeveld (1968) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Jan van Loenen Jr. (2098) 1-1Partij
 Berend Plijter (1980) - Juri Geisenblas (2096) 1-1Partij
 Remco Vredenberg (2015) - Jos Eggen (2151) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Willem van den Berg  2-0Partij
 Tom Swelsen (2036) - Fred Passchier (2083) 2-0Partij
 Kees Hazen (2108) - Coen Bommel (2058) 1-1Partij
 Raoul Alias (2109) - Alexei Ovsyanko  1-1Partij
 Jean van Ingen  - Alina Kardashevskaia (1880) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1999) - Fons Huijbreghts (2047) 1-1Partij
 Christophe Delavenne (1988) - Vaclav Marek (1944) 1-1Partij
 Jan Riesthuis (2026) - Ratan Ganeshie (1845) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Roy Slagter  0-2Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Wim van Mourik (1888) 2-0Partij
 Rob Everts (1910) - Arno Bloks (1962) 2-0Partij
 Sammy Amusah (2004) - Stef Migchelbrink (1998) 1-1Partij
 Jelle Groeneveld (2005) - Jan van den Hooff (1996) 2-0Partij
 Ties Slagter (1955) - Jules Martens (2001) 0-2Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Wim Koopman (1989) 1-1Partij
 Jan Koerselman (1919) - Ab Steenbergen (1966) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - Gerwin Mollink (2064) 1-1Partij
 Jacques Brouns (1968) - Mara Langeveld (1905) 1-1Partij
 Sandaara Tarskaia  - Rommy Moerlie (1918) 1-1Partij
 Aroen Bholasingh  - Gerard Boogaars (1927) 0-2Partij
 Aital Vinokurov  - Jacob Reiffers (2027) 0-2Partij
 Martien van Erp  - Denis Karataev (1906) 0-2Partij
 Jaroslav Novotny (1907) - Ton Holla (1713) 0-2Partij
 Boudewijn van der Veen (1978) - Piet van Erp  1-1Partij
 RenĂ© Runhaar (1853) - Roy Verveer (1900) 0-2Partij
 Jos Lamers (1900) - Jeroen Huskens (1818) 1-1Partij
 Oleksandra Chumachenko (1914) - Bart Adema (1884) 1-1Partij
 Geert Hendricks (1893) - Ad Peerenboom (1900) 1-1Partij
 Jeroen Gijsbers  - Ton Oosthoek (1906) 0-2Partij
 Erik ten Hagen (2142) - Harry Doomernik (2002) 2-0R