HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 950
  Rat. 951 - 1050
  Rat. 1051 - 1125
  Rat. 1126 - 1250
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 2405   Alg   3 3 0 0 6 12 24
2   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   3 3 0 0 6 11 22
3   Johan Krajenbrink GMI 2328   Alg   3 3 0 0 6 10 20
4   Jasper Lemmen MI 2311   Alg   3 3 0 0 6 9 18
5   Aleksej Domchev GMI 2317   Alg   3 2 1 0 5 11 18
6   Jos Stokkel GMI 2287   Alg   3 2 1 0 5 11 17
  Artem Ivanov GMI 2362   Alg   3 2 1 0 5 11 17
8   Bart Terwel  2236   Alg   3 2 1 0 5 10 17
9   Jan van Loenen Jr.  2098   Alg   3 2 1 0 5 10 16
  Anton Kosior MF 2174   Alg   3 2 1 0 5 10 16
11   Thijs Verboon  2055   Alg   3 2 1 0 5 10 15
  Peter Kort  2145   Alg   3 2 1 0 5 10 15
13   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   3 2 1 0 5 8 13
  Geert van Aalten GMI 2246   Alg   3 2 1 0 5 8 13
15   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   3 2 1 0 5 8 12
  Dirk Joosten  2129   Alg   3 2 1 0 5 8 12
17   Robert-Jan van Steenbergen  1984   Alg   3 1 2 0 4 13 17
18   Shammie Kasnadi  2198   Alg   3 2 0 1 4 13 14
19   Maarten Linssen MF 2235   Alg   3 1 2 0 4 12 15
  Michel Stempher MI 2245   Alg   3 1 2 0 4 12 15
21   Juri Geisenblas MF 2096   Alg   3 2 0 1 4 11 12
22   Jan Adema  2118   Alg   3 2 0 1 4 11 10
23   Arnout Mossink    Alg   3 1 2 0 4 10 12
24   Kees Hazen  2108   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Anton Schotanus MF 2137   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Francis Tholel  2077   Alg   3 2 0 1 4 10 8
27   Raoul Alias MF 2109   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Berend Plijter  1980   Alg   3 1 2 0 4 9 11
29   Arnoud de Greef  2135   Alg   3 2 0 1 4 9 8
  Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   3 2 0 1 4 9 8
31   Coen Bommel  2058   Alg   3 2 0 1 4 9 6
  Erik ten Hagen  2142   Alg   3 2 0 1 4 9 6
  Tom Swelsen  2036   Alg   3 2 0 1 4 9 6
34   Fons Huijbreghts  2047   Alg   3 1 2 0 4 7 9
35   Christophe Delavenne  1988   Alg   3 2 0 1 4 7 6
36   Henk Kleinrensink  2093   Alg   3 1 2 0 4 6 8
37   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   3 2 0 1 4 6 4
  Arian Konstantinov  2025   Alg   3 2 0 1 4 6 4
39   Cor Langeveld  1968   Alg   3 2 0 1 4 5 4
  David Riupassa  1999   Alg   3 2 0 1 4 5 4
41   Jos Eggen  2151   Alg   3 0 3 0 3 12 12
42   Denis Karataev  1906   Alg   3 1 1 1 3 12 11
  Harry Doomernik  2002   Alg   3 1 1 1 3 12 11
44   RenĂ© Runhaar  1853   Alg   3 1 1 1 3 10 8
45   Stef Migchelbrink  1998   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Job Arts  2140   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Fred Passchier  2083   Alg   3 1 1 1 3 10 7
48   Sjaam Biekram  1999   Alg   3 1 1 1 3 10 5
  Ludger Buijs  1948   Alg   3 1 1 1 3 10 5
  Wim van Mourik  1888   Alg   3 1 1 1 3 10 5
51   Arno Bloks  1962   Alg   3 1 1 1 3 9 7
52   Gerwin Mollink  2064   Alg   3 1 1 1 3 9 6
  Jelle Groeneveld  2005   Alg   3 1 1 1 3 9 6
54   Gerard Boogaars  1927   Alg   3 1 1 1 3 9 5
55   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   3 0 3 0 3 8 8
  Remco Vredenberg  2015   Alg   3 0 3 0 3 8 8
  Erik van de Weerdhof MF 2140   Alg   3 0 3 0 3 8 8
58   Floris Tol  1999   Alg   3 1 1 1 3 8 6
59   Prokopiy Govorov  2041   Alg   3 1 1 1 3 8 4
  Tom Knapen  1985   Alg   3 1 1 1 3 8 4
61   Jan Riesthuis  2026   Alg   3 1 1 1 3 8 3
  Willem van den Berg    Alg   3 1 1 1 3 8 3
  Wim Koopman  1989   Alg   3 1 1 1 3 8 3
64   Jules Martens  2001   Alg   3 1 1 1 3 7 4
65   Rommy Moerlie  1918   Alg   3 1 1 1 3 7 3
66   Soender Kalpoe  1977   Alg   3 1 0 2 2 12 4
67   Marianna Fedorova  1908   Alg   3 0 2 1 2 11 7
  Jan Koerselman  1919   Alg   3 0 2 1 2 11 7
69   Jean van Ingen    Alg   3 0 2 1 2 11 6
70   Gino Schirinzi  2046   Alg   3 1 0 2 2 11 4
71   Ab Steenbergen  1966   Alg   3 1 0 2 2 11 2
72   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   3 0 2 1 2 10 6
  Vaclav Marek  1944   Alg   3 0 2 1 2 10 6
74   Ties Slagter  1955   Alg   3 1 0 2 2 10 2
75   Aroen Bholasingh    Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Jacques Brouns  1968   Alg   3 0 2 1 2 9 5
77   Marlon Mangroe    Alg   3 1 0 2 2 9 2
  Jan T. Terpstra  1916   Alg   3 1 0 2 2 9 2
79   Jaroslav Novotny  1907   Alg   3 1 0 2 2 9 0
  Alina Kardashevskaia  1880   Alg   3 1 0 2 2 9 0
81   Ratan Ganeshie  1845   Alg   3 0 2 1 2 8 5
82   Fred van Amersfoort  1955   Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Mara Langeveld  1905   Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Jos Lamers  1900   Alg   3 1 0 2 2 8 0
85   Roy Verveer  1900   Alg   3 0 2 1 2 7 3
86   Piet van Erp    Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Rob Everts  1910   Alg   3 1 0 2 2 7 0
88   Roy Slagter    Alg   3 1 0 2 2 6 0
89   Jeroen Huskens  1818   Alg   3 1 0 2 2 4 0
90   Jacob Reiffers  2027   Alg   3 0 1 2 1 10 2
  Boudewijn van der Veen  1975   Alg   3 0 1 2 1 10 2
92   Sammy Amusah  2004   Alg   3 0 1 2 1 9 1
93   Aital Vinokurov    Alg   3 0 1 2 1 8 3
94   Oleksandra Chumachenko  1914   Alg   3 0 1 2 1 8 1
95   Martien van Erp    Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Jan van den Hooff  1996   Alg   3 0 1 2 1 7 1
97   Ton Holla  1713   Alg   3 0 1 2 1 6 1
  Sandaara Tarskaia    Alg   3 0 1 2 1 6 1
99   Jeroen Gijsbers    Alg   3 0 0 3 0 9 0
  Ton Oosthoek  1906   Alg   3 0 0 3 0 9 0
101   Geert Hendricks  1893   Alg   3 0 0 3 0 8 0
  Bart Adema  1884   Alg   3 0 0 3 0 8 0
  Alexei Ovsyanko    Alg   3 0 0 3 0 8 0
104   Ad Peerenboom  1900   Alg   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 ma 22-07-2019  Roel Boomstra (2405) - Shammie Kasnadi (2198) 2-0Partij  
 Artem Ivanov (2362) - Peter Kort (2145) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Johan Krajenbrink (2328) 0-2Partij  
 Jan Adema (2118) - Jasper Lemmen (2311) 0-2Partij  
 Thijs Verboon (2055) - Jos Stokkel (2287) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2177) - Kees Hazen (2108) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2317) - Juri Geisenblas (2096) 2-0Partij
 Harry Doomernik (2002) - Geert van Aalten (2246) 0-2Partij
 Gerwin Mollink (2064) - Bart Terwel (2236) 0-2Partij
 Berend Plijter (1980) - Michel Stempher (2245) 1-1Partij
 Maarten Linssen (2235) - Robert-Jan van Steenbergen (1984) 1-1Partij
 Ludger Buijs (1948) - Nikolai Kychkin (2165) 0-2Partij
 Wim van Mourik (1888) - Anton Kosior (2174) 0-2Partij
 Dirk Joosten (2129) - Denis Karataev (1906) 2-0Partij
 Prokopiy Govorov (2041) - Kumar Sookram (2135) 0-2Partij
 RenĂ© Runhaar (1853) - Jan van Loenen Jr. (2098) 0-2Partij
 Erik van de Weerdhof (2140) - Wim Koopman (1989) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (1977) - Erik ten Hagen (2142) 0-2Partij
 Jan Riesthuis (2026) - Job Arts (2140) 1-1Partij
 Arnoud de Greef (2135) - Ab Steenbergen (1966) 2-0Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Jacques Brouns (1968) 2-0Partij
 Ties Slagter (1955) - Coen Bommel (2058) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Sjaam Biekram (1999) 1-1Partij
 Jos Eggen (2151) - Arno Bloks (1962) 1-1Partij  
 Fred van Amersfoort (1955) - Francis Tholel (2077) 0-2Partij
 Stef Migchelbrink (1998) - Fred Passchier (2083) 1-1Partij
 Henk Kleinrensink (2093) - Marlon Mangroe  2-0Partij
 Raoul Alias (2109) - Vaclav Marek (1944) 2-0Partij
 Gino Schirinzi (2046) - Arnout Mossink  0-2Partij
 Remco Vredenberg (2015) - Rommy Moerlie (1918) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1908) - Tom Swelsen (2036) 0-2Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Jaroslav Novotny (1907) 2-0Partij
 Jos Lamers (1900) - Fons Huijbreghts (2047) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - David Riupassa (1999) 0-2Partij
 Cor Langeveld (1968) - Jan Koerselman (1919) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Christophe Delavenne (1988) 0-2Partij
 Aroen Bholasingh  - Vasilii Kupriianov (1988) 0-2Partij
 Willem van den Berg  - Sammy Amusah (2004) 2-0Partij
 Tom Knapen (1985) - Jan van den Hooff (1996) 2-0Partij
 Floris Tol (1999) - Jacob Reiffers (2027) 2-0Partij
 Gerard Boogaars (1927) - Sandaara Tarskaia  2-0Partij
 Jean van Ingen  - Ratan Ganeshie (1845) 1-1Partij
 Jules Martens (2001) - Aital Vinokurov  2-0Partij
 Ton Holla (1713) - Jelle Groeneveld (2005) 0-2Partij
 Roy Verveer (1900) - Boudewijn van der Veen (1975) 1-1Partij
 Rob Everts (1910) - Ton Oosthoek (1906) 2-0Partij
 Bart Adema (1884) - Mara Langeveld (1905) 0-2Partij
 Geert Hendricks (1893) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Oleksandra Chumachenko (1914) - Martien van Erp  1-1Partij
 Piet van Erp  - Jeroen Gijsbers  2-0Partij
 Roy Slagter  - Alexei Ovsyanko  2-0Partij
 Ad Peerenboom (1900) - Jeroen Huskens (1818) 0-2Partij