HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 950
  Rat. 951 - 1050
  Rat. 1051 - 1125
  Rat. 1126 - 1250
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 2405   Alg   7 4 3 0 11 67 102
2   Jasper Lemmen MI 2311   Alg   7 4 3 0 11 61 92
3   Artem Ivanov GMI 2362   Alg   7 4 3 0 11 60 91
4   Aleksej Domchev GMI 2317   Alg   7 3 4 0 10 64 89
5   Johan Krajenbrink GMI 2328   Alg   7 3 4 0 10 63 87
6   Arnout Mossink    Alg   7 3 4 0 10 58 81
7   Arian Konstantinov  2025   Alg   7 5 0 2 10 49 62
8   Geert van Aalten GMI 2246   Alg   7 3 3 1 9 65 79
9   Andrew Tjon A Ong MF 2177   Alg   7 3 3 1 9 65 78
10   Robert-Jan van Steenbergen  1984   Alg   7 2 5 0 9 63 80
11   Maarten Linssen MF 2235   Alg   7 2 5 0 9 61 77
12   Nikolai Kychkin MF 2165   Alg   7 3 3 1 9 60 71
13   Anton Kosior MF 2174   Alg   7 2 5 0 9 59 73
14   Shammie Kasnadi  2198   Alg   7 3 3 1 9 58 68
15   Peter Kort  2145   Alg   7 3 3 1 9 58 67
16   Bart Terwel  2236   Alg   7 3 3 1 9 57 71
17   Dirk Joosten  2129   Alg   7 2 5 0 9 57 68
18   Anton Schotanus MF 2137   Alg   7 3 3 1 9 57 67
19   Jos Stokkel GMI 2287   Alg   7 3 3 1 9 57 66
20   Michel Stempher MI 2245   Alg   7 2 5 0 9 55 67
21   Thijs Verboon  2055   Alg   7 2 5 0 9 55 66
22   Jan van Loenen Jr.  2098   Alg   7 2 5 0 9 55 65
23   Jan Adema  2118   Alg   7 3 3 1 9 55 64
24   Arnoud de Greef  2135   Alg   7 3 3 1 9 54 64
25   Prokopiy Govorov  2041   Alg   7 3 3 1 9 53 66
  Henk Kleinrensink  2093   Alg   7 2 5 0 9 53 66
27   Raoul Alias MF 2109   Alg   7 2 5 0 9 53 65
28   Francis Tholel  2077   Alg   7 3 3 1 9 52 63
29   Tom Swelsen  2036   Alg   7 4 1 2 9 51 54
30   Fons Huijbreghts  2047   Alg   7 2 5 0 9 49 60
31   Kumar Sookram CMF 2135   Alg   7 2 4 1 8 59 65
32   Jos Eggen  2151   Alg   7 1 6 0 8 56 61
33   Mari van Ballegooijen MF 2139   Alg   7 3 2 2 8 56 58
34   Erik ten Hagen  2142   Alg   7 3 2 2 8 55 52
35   Tom Knapen  1985   Alg   7 2 4 1 8 53 57
36   Kees Hazen  2108   Alg   7 2 4 1 8 53 55
37   Juri Geisenblas MF 2096   Alg   7 3 2 2 8 53 53
38   Fred Passchier  2083   Alg   7 3 2 2 8 51 53
39   Jean van Ingen    Alg   7 3 2 2 8 51 52
40   Coen Bommel  2058   Alg   7 3 2 2 8 51 48
41   Harry Doomernik  2002   Alg   7 2 4 1 8 50 53
  Remco Vredenberg  2015   Alg   7 2 4 1 8 50 53
43   Erik van de Weerdhof MF 2140   Alg   7 1 6 0 8 49 55
44   Job Arts  2140   Alg   7 3 2 2 8 49 47
45   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   Alg   7 1 6 0 8 48 55
46   David Riupassa  1999   Alg   7 3 2 2 8 46 46
47   Floris Tol  1999   Alg   7 3 2 2 8 45 46
48   Stef Migchelbrink  1998   Alg   7 3 1 3 7 54 46
49   Willem van den Berg    Alg   7 3 1 3 7 53 45
50   Arno Bloks  1962   Alg   7 1 5 1 7 52 48
51   Berend Plijter  1980   Alg   7 2 3 2 7 51 45
52   Christophe Delavenne  1988   Alg   7 2 3 2 7 50 42
53   Sjaam Biekram  1999   Alg   7 1 5 1 7 49 44
54   Roy Slagter    Alg   7 3 1 3 7 49 42
55   Gino Schirinzi  2046   Alg   7 3 1 3 7 49 37
  Cor Langeveld  1968   Alg   7 3 1 3 7 49 37
57   Jan Koerselman  1919   Alg   7 1 5 1 7 48 46
58   Soender Kalpoe  1977   Alg   7 2 3 2 7 48 38
59   Ludger Buijs  1948   Alg   7 2 3 2 7 46 36
60   Fred van Amersfoort  1955   Alg   7 3 1 3 7 46 33
61   Rommy Moerlie  1918   Alg   7 2 3 2 7 45 35
62   Sammy Amusah  2004   Alg   7 3 1 3 7 43 36
63   Alina Kardashevskaia  1880   Alg   7 2 3 2 7 43 35
64   Denis Karataev  1906   Alg   7 2 2 3 6 54 43
65   Jan Riesthuis  2026   Alg   7 2 2 3 6 53 37
66   Mara Langeveld  1905   Alg   7 2 2 3 6 49 33
67   Jelle Groeneveld  2005   Alg   7 1 4 2 6 48 34
68   Gerwin Mollink  2064   Alg   7 2 2 3 6 48 33
69   Wim van Mourik  1888   Alg   7 2 2 3 6 48 31
70   Jan van den Hooff  1996   Alg   7 1 4 2 6 47 35
71   Ab Steenbergen  1966   Alg   7 2 2 3 6 47 30
72   Jacques Brouns  1968   Alg   7 0 6 1 6 46 38
73   Aleksandra Rozhina  1845   Alg   7 1 4 2 6 46 37
74   Rob Everts  1910   Alg   7 3 0 4 6 46 28
75   Jules Martens  2001   Alg   7 2 2 3 6 44 31
76   Vasilii Kupriianov  1988   Alg   7 3 0 4 6 44 20
77   Jan T. Terpstra  1916   Alg   7 2 2 3 6 41 24
78   Marianna Fedorova  1908   Alg   7 1 3 3 5 48 29
79   Marlon Mangroe    Alg   7 1 3 3 5 46 26
  Boudewijn van der Veen  1975   Alg   7 1 3 3 5 46 26
81   Gerard Boogaars  1927   Alg   7 1 3 3 5 46 25
82   Wim Koopman  1989   Alg   7 1 3 3 5 46 24
83   Vaclav Marek  1944   Alg   7 0 5 2 5 45 29
84   Ties Slagter  1955   Alg   7 2 1 4 5 45 19
85   RenĂ© Runhaar  1853   Alg   7 2 1 4 5 44 25
86   Jaroslav Novotny  1907   Alg   7 1 3 3 5 43 20
87   Jos Lamers  1900   Alg   7 1 3 3 5 42 21
88   Ratan Ganeshie  1845   Alg   7 0 5 2 5 41 28
89   Jacob Reiffers  2027   Alg   7 1 3 3 5 40 20
90   Roy Verveer  1900   Alg   7 1 3 3 5 39 20
91   Piet van Erp    Alg   7 1 3 3 5 38 16
92   Jeroen Huskens  1818   Alg   7 2 1 4 5 38 15
93   Martien van Erp    Alg   7 1 3 3 5 34 18
94   Alexei Ovsyanko    Alg   7 2 1 4 5 32 11
95   Aital Vinokurov    Alg   7 2 1 4 5 30 15
96   Aroen Bholasingh    Alg   7 0 4 3 4 41 24
97   Oleksandra Chumachenko  1914   Alg   7 1 2 4 4 40 16
98   Bart Adema  1884   Alg   7 1 1 5 3 37 11
99   Ton Oosthoek  1906   Alg   7 1 1 5 3 37 7
100   Ton Holla  1713   Alg   7 0 3 4 3 35 11
101   Geert Hendricks  1893   Alg   7 1 1 5 3 31 7
102   Sandaara Tarskaia    Alg   7 1 1 5 3 26 5
103   Ad Peerenboom  1900   Alg   7 1 0 6 2 37 10
104   Jeroen Gijsbers    Alg   7 0 1 6 1 34 3
 Ronde 7 
 do 25-07-2019  Roel Boomstra (2405) - Jos Stokkel (2287) 2-0Partij  
 Andrew Tjon A Ong (2177) - Artem Ivanov (2362) 0-2Partij  
 Aleksej Domchev (2317) - Johan Krajenbrink (2328) 1-1Partij
 Geert van Aalten (2246) - Jasper Lemmen (2311) 0-2Partij
 Francis Tholel (2077) - Robert-Jan van Steenbergen (1984) 1-1Partij
 Maarten Linssen (2235) - Jan Adema (2118) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Kumar Sookram (2135) 2-0Partij
 Anton Kosior (2174) - Fons Huijbreghts (2047) 1-1Partij
 Dirk Joosten (2129) - Henk Kleinrensink (2093) 1-1Partij
 Thijs Verboon (2055) - Arnoud de Greef (2135) 1-1Partij
 Peter Kort (2145) - Prokopiy Govorov (2041) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2139) - Arnout Mossink  0-2Partij
 Bart Terwel (2236) - Shammie Kasnadi (2198) 1-1Partij
 Jan van Loenen Jr. (2098) - Michel Stempher (2245) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2137) - Nikolai Kychkin (2165) 1-1Partij
 Roy Slagter  - Raoul Alias (2109) 0-2Partij
 Jos Eggen (2151) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2140) - Kees Hazen (2108) 1-1Partij  
 Tom Knapen (1985) - Harry Doomernik (2002) 1-1Partij
 Stef Migchelbrink (1998) - Tom Swelsen (2036) 0-2Partij
 Fred Passchier (2083) - Juri Geisenblas (2096) 1-1Partij
 Sammy Amusah (2004) - Denis Karataev (1906) 2-0Partij  
 Jean van Ingen  - Jules Martens (2001) 2-0Partij
 Rob Everts (1910) - Erik ten Hagen (2142) 0-2Partij
 Vasilii Kupriianov (1988) - Coen Bommel (2058) 0-2Partij
 Soender Kalpoe (1977) - Christophe Delavenne (1988) 1-1Partij
 Wim van Mourik (1888) - Job Arts (2140) 0-2Partij
 Jan Koerselman (1919) - Sjaam Biekram (1999) 1-1Partij
 Jan Riesthuis (2026) - Floris Tol (1999) 0-2Partij
 Remco Vredenberg (2015) - Mara Langeveld (1905) 2-0Partij
 Arno Bloks (1962) - Ludger Buijs (1948) 1-1Partij
 Cor Langeveld (1968) - Alina Kardashevskaia (1880) 1-1Partij
 Jelle Groeneveld (2005) - David Riupassa (1999) 0-2Partij
 Ties Slagter (1955) - Berend Plijter (1980) 0-2Partij
 Willem van den Berg  - Jos Lamers (1900) 2-0Partij
 Jan van den Hooff (1996) - Gerwin Mollink (2064) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1845) - Jacques Brouns (1968) 1-1Partij
 Gerard Boogaars (1927) - Rommy Moerlie (1918) 0-2Partij
 Vaclav Marek (1944) - Fred van Amersfoort (1955) 0-2Partij
 Martien van Erp  - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij
 Oleksandra Chumachenko (1914) - Ab Steenbergen (1966) 0-2Partij
 Wim Koopman (1989) - Jeroen Huskens (1818) 1-1Partij
 Piet van Erp  - Jaroslav Novotny (1907) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1845) - Jacob Reiffers (2027) 1-1Partij
 Boudewijn van der Veen (1975) - Marlon Mangroe  1-1Partij
 Aroen Bholasingh  - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 Ad Peerenboom (1900) - Roy Verveer (1900) 0-2Partij
 Geert Hendricks (1893) - Alexei Ovsyanko  0-2Partij
 Ton Holla (1713) - Ton Oosthoek (1906) 1-1Partij
 Jeroen Gijsbers  - Sandaara Tarskaia  0-2Partij
 Gino Schirinzi (2046) - RenĂ© Runhaar (1853) 2-0R
 Bart Adema (1884) - Aital Vinokurov  0-2R