HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   MTB Open Dutch Championship KNDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale Jeugd A 
 Finale Jeugd B 
 Finale Jeugd C 
 Finale Jeugd D 
 Algemeen 
 Voorronde Jeugd A 
 Voorronde Jeugd B 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Junioren
  Pupillen
  60+
  Rat. 0 - 1899
  Rat. 1900 - 1999
  Rat. 2000 - 2125
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Gert Bosker  2099   Alg   8 3 4 1 10   2141.00     2099  
2   Jurgen Tholel  2121   Alg   8 3 4 1 10   2089.00     2121  
3   Jim Depaepe MF 2061   Alg   8 5 0 3 10   2069.75     2061  
4   Bert Dollekamp  2085   Alg   8 4 2 2 10   2052.12     2085  
5   Leo van der Laan  2088   Alg   8 4 2 2 10   2042.88     2088  
6   Roep Bhawanibhiek MF 2107   Alg   8 4 2 2 10   2019.75     2107  
7   Losseni Savané  2105   Alg   8 4 2 2 10   2007.50     2105  
8   Maarten Wichgers  2095   Alg   8 3 4 1 10   1996.50     2095  
9   Wouter Sosef  2011   Alg   8 3 4 1 10   1992.25     2011  
10   Amoni Afonsoewa  2072   Alg   8 5 0 3 10   1986.38     2072  
11   Arie de Bruijn  2091   Alg   8 3 3 2 9   2145.00     2091  
12   Alexander Slot  2008   Alg   8 2 5 1 9   2098.38     2008  
13   Jan Hendrik Kok  2106   Alg   8 3 3 2 9   2087.12     2106  
14   Ed Kok  2053   Alg   8 4 1 3 9   2035.62     2053  
15   Rik Smit  2027   Alg   8 3 3 2 9   2035.38     2027  
16   Raoul Alias MF 2109   Alg   8 1 7 0 9   2025.50     2109  
17   Radjinder Jharap  2055   Alg   8 4 1 3 9   2022.50     2055  
18   Bé Eggens  2098   Alg   8 2 5 1 9   2018.25     2098  
19   Gerwin Mollink  2064   Alg   8 4 1 3 9   2013.00     2064  
20   Marinus Morsink  2108   Alg   8 2 5 1 9   2006.38     2108  
21   Herman van Westerloo MF 2097   Alg   8 2 5 1 9   2002.62     2097  
22   Thijs Verboon  2055   Alg   8 2 4 2 8   2133.12     2055  
23   Peter Frans Koops  2054   Alg   8 3 2 3 8   2021.12     2054  
24   Henk Jonker  2003   Alg   8 2 4 2 8   2013.62     2003  
25   Jan Ongolesono  2020   Alg   8 3 2 3 8   1989.12     2020  
26   Petra Duskova  2022   Alg   8 3 2 3 8   1979.25     2022  
27   Bert Habets  2029   Alg   8 2 4 2 8   1957.75     2029  
28   Jaap Knipper  2051   Alg   8 2 2 4 6   1881.38     2051  
 Ronde 8 
 za 17-08-2019  Macodou N`Diaye (2346) - NDiaga Samb (2323) 1-1Partij
 Damien Come Aligna Messinga (2282) - Jan van Dijk (2281) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2326) - Rick Hakvoort (2219) 1-1Partij  
 Aleksej Domchev (2317) - Rienk van Marle (2198) 1-1Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2179) - Thomy Lucien Mbongo (2304) 2-0Partij  
 Jos Stokkel (2287) - Andrew Tjon A Ong (2177) 1-1Partij
 Nick Waterink (2186) - Christian Niami (2268) 2-0Partij  
 Zainal Palmans (2253) - Jim Depaepe (2061) 2-0Partij
 Auke Scholma (2339) - René Wijpkema (2167) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2330) - Waldo Aliar (2158) 2-0Partij
 Jurgen Tholel (2121) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Jan Hendrik Kok (2106) - Bert Aalberts (2243) 0-2Partij
 Maarten Wichgers (2095) - Maikel Palmans (2199) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2190) - Gert Bosker (2099) 1-1Partij
 Henk Kalk (2171) - Arie de Bruijn (2091) 2-0Partij
 Matthias de Kruijf (2191) - Thijs Verboon (2055) 2-0Partij
 Gerbrand Hessing (2171) - Wouter Sosef (2011) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2137) - Jan Ongolesono (2020) 2-0Partij
 Rik Smit (2027) - Alex Boxum (2135) 1-1Partij
 Raoul Alias (2109) - Teus Stam (1986) 1-1Partij
 Alexander Slot (2008) - Marinus Morsink (2108) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2107) - Leo Peters (1985) 2-0Partij
 Henk Jonker (2003) - Losseni Savané (2105) 0-2Partij
 Floris Tol (1999) - Bé Eggens (2098) 1-1Partij  
 Alex Noppers (1996) - Herman van Westerloo (2097) 1-1Partij  
 Ton van der Ploeg (1950) - Leo van der Laan (2088) 0-2Partij
 Melvin Dahl (1938) - Bert Dollekamp (2085) 0-2Partij
 Jan Starke  - Amoni Afonsoewa (2072) 0-2Partij
 Gerwin Mollink (2064) - Klaas Veldstra  2-0Partij
 Radjinder Jharap (2055) - Iwan Fung (1976) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2054) - Jaap Akse  1-1Partij
 Ed Kok (2053) - Meint de Vries (1948) 2-0Partij
 Bert Habets (2029) - Lisa Scholtens (1927) 1-1Partij
 Petra Duskova (2022) - Jan T. Terpstra (1916) 1-1Partij  
 Adriaan Noppers  - Hans van der Laan (1996) 1-1Partij
 Daniël Boxum  - Wim Koopman (1989) 0-2Partij
 Janick Lanting  - Dirk van Schaik Sr. (1988) 0-2Partij
 Jaap Langerak (1899) - Teun van de Krol (2208) 0-2Partij  
 Renco Oostindjer (1893) - Jaap Knipper (2051) 2-0Partij
 Hans Loots (1886) - Aike Smid (1995) 0-2Partij
 Berend Plijter (1980) - Matheo Boxum  0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1845) - Soender Kalpoe (1977) 0-2Partij  
 Jeanet Stel (1836) - Boudewijn van der Veen (1975) 1-1Partij  
 Ab Steenbergen (1966) - Cor Darwinkel (1847) 2-0Partij
 Geert Lubberink (1950) - Matthijs Broek (1819) 2-0Partij
 Henk Kamminga (1927) - Bert Kooij  2-0Partij
 Demi Peters  - Yneke Goerres (1919) 0-2Partij
 Marcel Zwiers  - John Folkers (1908) 0-2Partij
 Tom Huizinga (1778) - Jan de Vos (1904) 0-2Partij
 Fred van Amersfoort (1955) - Jan Siegers (1866) 1-1Partij
 Klaas Mondria (1832) - Schelte Betten (1933) 1-1Partij
 Jaap Hugen  - Johan Tuenter  0-2Partij
 Martin Bosch (1893) - Kees Osté (1812) 2-0Partij
 Bart Jan Kortleven  - Johan Alidarso (1888) 2-0Partij
 Alberto Waterink (1881) - Elzo de Vries  2-0Partij
 Nick Bolks  - Lisa Schep (1900) 2-0Partij
 Joop de Graaf (1900) - Douwe Douma  1-1Partij
 Bennie Hendriks (1900) - Gert Brink (1889) 1-1Partij
 Wilmer Oostindjer (1900) - Gerhard Dunning (1828) 0-2Partij
 Jan Drijver (1626) - Arie van Diggele (1879) 0-2Partij
 Sandra Brakels  - Arthur Schep  0-2Partij
 Egbert Koning (1770) - Bé Brakels (1932) 0-2Partij