HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Getmanski GMI 2351   Alg   9 3 6 0 12 93 102
2   Jan Groenendijk GMI 2376   Alg   9 3 6 0 12 90 99
3   Vadim Virny GMI 2365   Alg   9 3 6 0 12 90 98
4   Jitse Slump MI 2293   Alg   9 4 4 1 12 89 98
5   Sebastian Wieczorek  1993   Alg   9 3 6 0 12 89 97
6   Martijn van IJzendoorn GMI 2378   Alg   9 3 6 0 12 87 94
7   Alexander Shvartsman GMI 2388   Alg   9 3 6 0 12 86 94
8   Machiel Weistra MF 2136   Alg   9 4 3 2 11 77 84
9   Olga Fedorovich GMIF 2246   Alg   9 3 5 1 11 77 85
10   Natalia Sadowska GMIF 2249   Alg   9 2 6 1 10 88 96
11   Marta Bankowska MFF 2083   Alg   9 4 2 3 10 78 85
12   Arleta Flisikowska MFF 2143   Alg   9 2 6 1 10 78 86
13   Filip Kuczewski MF 2177   Alg   9 4 2 3 10 74 81
14   Simon Harmsma CMF 2059   Alg   9 4 1 4 9 85 87
15   Viktoriya Belaya MFF 2101   Alg   9 3 3 3 9 85 92
16   Douwe Hokwerda  2099   Alg   9 3 3 3 9 78 86
  Piotr Chmiel MI 2118   Alg   9 1 7 1 9 78 85
18   Brion Koullen MF 2213   Alg   9 3 3 3 9 73 75
19   Petra Duskova  2022   Alg   9 3 3 3 9 67 67
20   Damian Jakubik  2061   Alg   9 3 3 3 9 63 63
21   Oleg Malugin  1934   Alg   9 3 2 4 8 79 79
22   Rudi Claes MF 2168   Alg   9 3 2 4 8 73 80
23   Emre Hageman CMF 2109   Alg   9 1 6 2 8 73 75
24   Kees Romijn MF 2150   Alg   9 2 4 3 8 71 78
25   Katarzyna Stanczuk MFF 2035   Alg   9 1 6 2 8 71 78
26   Andy Damen  2034   Alg   9 3 2 4 8 70 70
27   Szymon Polinceusz  1985   Alg   9 2 4 3 8 61 61
28   Kacper Swiatek  1892   Alg   9 2 3 4 7 63 63
29   Vassily Ivanchuk  1997   Alg   9 3 1 5 7 63 63
30   Jan Biskupski  1889   Alg   9 2 3 4 7 62 62
31   Didier Basset  1789   Alg   9 1 0 8 2 64 64
32   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 63 65
 Ronde 9 
 za 31-08-2019  Jan Groenendijk (2376) - Alexander Shvartsman (2388) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2378) - Alexander Getmanski (2351) 1-1Partij
 Sebastian Wieczorek (1993) - Vadim Virny (2365) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2101) - Jitse Slump (2293) 0-2Partij
 Arleta Flisikowska (2143) - Natalia Sadowska (2249) 1-1Partij
 Douwe Hokwerda (2099) - Olga Fedorovich (2246) 0-2Partij
 Machiel Weistra (2136) - Simon Harmsma (2059) 2-0Partij
 Damian Jakubik (2061) - Brion Koullen (2213) 1-1Partij
 Andy Damen (2034) - Filip Kuczewski (2177) 0-2Partij  
 Piotr Chmiel (2118) - Petra Duskova (2022) 1-1Partij
 Emre Hageman (2109) - Marta Bankowska (2083) 0-2Partij
 Katarzyna Stanczuk (2035) - Rudi Claes (2168) 1-1Partij
 Kacper Swiatek (1892) - Kees Romijn (2150) 1-1Partij
 Vassily Ivanchuk (1997) - Jan Biskupski (1889) 1-1Partij
 Didier Basset (1789) - Szymon Polinceusz (1985) 0-2