HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Beilen DDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Roel Boomstra GMI 2411   Alg   9 4 5 0 13 90
2   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   9 4 5 0 13 89
3   Wouter Sipma GMI 2345   Alg   9 3 6 0 12 92
4   Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   9 4 4 1 12 89
5   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   9 3 6 0 12 89
6   Alexander Getmanski GMI 2353   Alg   9 4 4 1 12 88
7   Kees Thijssen GMI 2333   Alg   9 4 4 1 12 87
8   Martijn van IJzendoorn GMI 2367   Alg   9 3 6 0 12 86
9   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   9 3 6 0 12 82
10   Alexander Shvartsman GMI 2392   Alg   9 2 7 0 11 93
11   Evgeni Vatutin GMI 2332   Alg   9 3 5 1 11 87
12   Jos Stokkel GMI 2278   Alg   9 4 3 2 11 85
13   Guntis Valneris GMI 2394   Alg   9 2 7 0 11 85
14   Aleksej Domchev GMI 2315   Alg   9 2 7 0 11 84
15   Ron Heusdens GMI 2323   Alg   9 4 3 2 11 83
16   Ainur Shaibakov GMI 2339   Alg   9 4 3 2 11 83
17   Alexander Bulatov GMI 2288   Alg   9 4 3 2 11 81
18   Yurii Bobkov MF 2186   Alg   9 3 5 1 11 70
19   Auke Scholma GMI 2335   Alg   9 4 3 2 11 68
20   Matthias de Kruijf MF 2187   Alg   9 4 2 3 10 84
21   Anton van Berkel MI 2284   Alg   9 3 4 2 10 82
22   Gerlof Kolk  2250   Alg   9 3 4 2 10 82
23   Hein Meijer GMI 2258   Alg   9 1 8 0 10 81
24   Ivan Trofimov GMI 2319   Alg   9 4 2 3 10 78
25   Uladzislau Splendzer MF 2110   Alg   9 4 2 3 10 77
26   Jan Ekke de Vries  2222   Alg   9 2 6 1 10 77
27   Roberto Tovagliaro MF 2105   Alg   9 4 2 3 10 77
28   Artem Ivanov GMI 2368   Alg   9 2 6 1 10 77
29   Egor Bobkov MF 2176   Alg   9 4 2 3 10 68
30   Wim Bremmer MF 2198   Alg   9 4 2 3 10 67
31   Piotr Chmiel MI 2119   Alg   9 3 3 3 9 82
32   Rick Hakvoort  2236   Alg   9 4 1 4 9 82
33   Uladzislau Valjuk MF 2218   Alg   9 2 5 2 9 82
34   Erik ten Hagen  2138   Alg   9 2 5 2 9 82
35   Emre Hageman CMF 2102   Alg   9 2 5 2 9 75
36   Klaas Hendrik Leijenaar  2208   Alg   9 2 5 2 9 73
37   Loris Milanese MF 2160   Alg   9 3 3 3 9 70
38   Aleksei Kunitsa MI 2221   Alg   9 3 3 3 9 70
39   Fidèle Nimbi MF 2163   Alg   9 3 3 3 9 69
40   Danny Staal MF 2218   Alg   9 2 5 2 9 68
41   Anthony Alavoine  2030   Alg   9 2 5 2 9 65
42   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   9 3 2 4 8 85
43   Nick Waterink MF 2220   Alg   9 3 2 4 8 72
44   Mariusz Slezak MF 2124   Alg   9 2 4 3 8 71
45   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   9 1 6 2 8 71
46   Simon Harmsma CMF 2088   Alg   9 3 2 4 8 71
47   Henk Kalk MF 2175   Alg   9 1 6 2 8 63
48   René Wijpkema  2160   Alg   9 3 2 4 8 53
49   Han Seinhorst CMF 2138   Alg   9 3 1 5 7 80
50   Bert Dollekamp  2103   Alg   9 3 1 5 7 79
51   Yoann Lebon  2056   Alg   9 2 3 4 7 78
52   Anastase Leclerc  2128   Alg   9 1 5 3 7 73
53   Cees van der Vlis  1992   Alg   9 2 3 4 7 72
54   Taeke Kooistra MF 2179   Alg   9 2 3 4 7 68
55   Peter van der Stap MF 2151   Alg   9 2 3 4 7 67
56   Emanuele Danese  1977   Alg   9 2 3 4 7 65
57   Hans Zondervan  2101   Alg   9 1 5 3 7 62
58   Roland Kreeft  1961   Alg   9 2 3 4 7 56
59   Mateusz Sowizdrzal  2056   Alg   9 1 4 4 6 76
60   Machiel Weistra MF 2144   Alg   9 2 2 5 6 67
61   Harry de Groot  1956   Alg   9 1 4 4 6 64
62   Roep Bhawanibhiek MF 2099   Alg   9 1 4 4 6 61
63   Siep Buurke  2094   Alg   9 1 3 5 5 67
64   John Folkers  1911   Alg   9 1 3 5 5 63
65   Jacek Pawlicki  1955   Alg   9 1 3 5 5 60
66   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 50
 Ronde 9 
 zo 20-10-2019  Alexander Georgiev (2418) - Martijn van IJzendoorn (2367) 1-1Partij  
 Jan Groenendijk (2363) - Roel Boomstra (2411) 0-2Partij  
 Alexander Baliakin (2390) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2333) - Wouter Sipma (2345) 1-1Partij  
 Alexander Shvartsman (2392) - Ainur Shaibakov (2339) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2353) - Matthias de Kruijf (2187) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2394) - Alexander Bulatov (2288) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2323) - Yurii Bobkov (2186) 1-1
 Artem Ivanov (2368) - Gerlof Kolk (2250) 1-1
 Auke Scholma (2335) - Uladzislau Valjuk (2218) 2-0
 Evgeni Vatutin (2332) - Rick Hakvoort (2236) 2-0
 Aleksej Domchev (2315) - Erik ten Hagen (2138) 2-0
 Jan Ekke de Vries (2222) - Hein Meijer (2258) 1-1
 Piotr Chmiel (2119) - Jos Stokkel (2278) 0-2
 Anton van Berkel (2284) - Aleksei Kunitsa (2221) 2-0
 Ivan Trofimov (2319) - Nick Waterink (2220) 2-0
 Roberto Tovagliaro (2105) - Mariusz Slezak (2124) 2-0
 Valery Kudriavcev (2216) - Uladzislau Splendzer (2110) 0-2
 Simon Harmsma (2088) - Egor Bobkov (2176) 0-2
 Emre Hageman (2102) - Danny Staal (2218) 1-1
 Han Seinhorst (2138) - Wim Bremmer (2198) 0-2
 Loris Milanese (2160) - Bert Dollekamp (2103) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2208) - Yoann Lebon (2056) 2-0
 Peter van der Stap (2151) - Anthony Alavoine (2030) 0-2
 Anastase Leclerc (2128) - Fidèle Nimbi (2163) 0-2
 Taeke Kooistra (2179) - Henk Kalk (2175) 1-1
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Machiel Weistra (2144) 2-0
 Emanuele Danese (1977) - Hans Zondervan (2101) 1-1
 René Wijpkema (2160) - Mateusz Sowizdrzal (2056) 2-0
 Harry de Groot (1956) - Roep Bhawanibhiek (2099) 1-1
 Roland Kreeft (1961) - John Folkers (1911) 2-0
 Jacek Pawlicki (1955) - Siep Buurke (2094) 1-1