HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Herfsttoernooi DDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 0 - 1000
  Rat. 1001 - 1200
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jan de Vos  1905   Alg   1 1 0 0 2   2121.00     1905  
2   Hans Jansen GMI 2310   Alg   1 1 0 0 2   1980.00     2310  
3   Jan van Dijk MF 2284   Alg   1 1 0 0 2   1973.00     2284  
4   Jos Stokkel GMI 2278   Alg   1 1 0 0 2   1952.00     2278  
5   Leopold Sekongo MI 2244   Alg   1 1 0 0 2   1943.00     2244  
6   Matrena Nogovitsyna GMIF 2211   Alg   1 1 0 0 2   1938.00     2211  
7   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   1 1 0 0 2   1930.00     2180  
8   Darya Tkachenko GMIF 2176   Alg   1 1 0 0 2   1918.00     2176  
9   Fidèle Nimbi MF 2163   Alg   1 1 0 0 2   1911.00     2163  
10   Peter van der Stap MF 2151   Alg   1 1 0 0 2   1908.00     2151  
11   Gerwin Mollink  2037   Alg   1 1 0 0 2   1900.00     2037  
12   Berend Plijter  2019   Alg   1 1 0 0 2   1895.00     2019  
13   Jacqueline Schouten MFF 2013   Alg   1 1 0 0 2   1878.00     2013  
14   Hans van der Laan  2002   Alg   1 1 0 0 2   1842.00     2002  
15   Teus Stam  1991   Alg   1 1 0 0 2   1718.00     1991  
16   Leo Peters  1983   Alg   1 1 0 0 2   1717.00     1983  
17   Jeanet Stel  1855   Alg   1 0 1 0 1   2007.00     1855  
18   Herm Jan Brascamp  2007   Alg   1 0 1 0 1   1855.00     2007  
19   Aize Plantinga  1980   Alg   1 0 0 1 0   2310.00     1980  
20   Gerard Bruins  1973   Alg   1 0 0 1 0   2284.00     1973  
21   Wim Koopman  1952   Alg   1 0 0 1 0   2278.00     1952  
22   Barbara Graas MIF 1943   Alg   1 0 0 1 0   2244.00     1943  
23   Lisa Scholtens  1938   Alg   1 0 0 1 0   2211.00     1938  
24   Boudewijn van der Veen  1930   Alg   1 0 0 1 0   2180.00     1930  
25   Jaap Hugen    Alg   1 0 0 1 0   2176.00     1918  
26   John Folkers  1911   Alg   1 0 0 1 0   2163.00     1911  
27   Henk Pruim  1908   Alg   1 0 0 1 0   2151.00     1908  
28   Bart Jan Kortleven  1900   Alg   1 0 0 1 0   2037.00     1900  
29   Jan T. Terpstra  1895   Alg   1 0 0 1 0   2019.00     1895  
30   Matthijs Broek  1878   Alg   1 0 0 1 0   2013.00     1878  
31   Nicole Schouten  1842   Alg   1 0 0 1 0   2002.00     1842  
32   Elzo de Vries    Alg   1 0 0 1 0   1991.00     1718  
33   Charell Schuller    Alg   1 0 0 1 0   1983.00     1717  
34   Gert Bosker  2121   Alg   1 0 0 1 0   1905.00     2121  
 Ronde 1 
 ma 21-10-2019  Hans Jansen (2310) - Aize Plantinga (1980) 2-0Partij  
 Gerard Bruins (1973) - Jan van Dijk (2284) 0-2Partij  
 Jos Stokkel (2278) - Wim Koopman (1952) 2-0Partij
 Barbara Graas (1943) - Leopold Sekongo (2244) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2211) - Lisa Scholtens (1938) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1930) - Andrew Tjon A Ong (2180) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2176) - Jaap Hugen  2-0Partij
 John Folkers (1911) - Fidèle Nimbi (2163) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2151) - Henk Pruim (1908) 2-0Partij
 Jan de Vos (1905) - Gert Bosker (2121) 2-0Partij
 Gerwin Mollink (2037) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1895) - Berend Plijter (2019) 0-2Partij  
 Jacqueline Schouten (2013) - Matthijs Broek (1878) 2-0Partij
 Jeanet Stel (1855) - Herm Jan Brascamp (2007) 1-1Partij
 Hans van der Laan (2002) - Nicole Schouten (1842) 2-0Partij
 Elzo de Vries  - Teus Stam (1991) 0-2Partij
 Leo Peters (1983) - Charell Schuller  2-0Partij