HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Herfsttoernooi DDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 0 - 1000
  Rat. 1001 - 1200
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jan van Dijk MF 2284   Alg   2 2 0 0 4   2005.00     2284  
2   Leopold Sekongo MI 2244   Alg   2 2 0 0 4   1978.00     2244  
3   Matrena Nogovitsyna GMIF 2211   Alg   2 2 0 0 4   1970.00     2211  
4   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   2 2 0 0 4   1960.50     2180  
5   Darya Tkachenko GMIF 2176   Alg   2 2 0 0 4   1950.50     2176  
6   Jan de Vos  1905   Alg   2 1 1 0 3   2142.00     1905  
7   Peter van der Stap MF 2151   Alg   2 1 1 0 3   2109.00     2151  
8   Berend Plijter  2019   Alg   2 1 1 0 3   2086.50     2019  
9   Hans Jansen GMI 2310   Alg   2 1 1 0 3   2065.50     2310  
10   Jos Stokkel GMI 2278   Alg   2 1 1 0 3   1985.50     2278  
11   Fidèle Nimbi MF 2163   Alg   2 1 1 0 3   1908.00     2163  
12   Gerwin Mollink  2037   Alg   2 1 0 1 2   2092.00     2037  
13   Wim Koopman  1952   Alg   2 1 0 1 2   2089.00     1952  
14   Aize Plantinga  1980   Alg   2 1 0 1 2   2082.50     1980  
15   Henk Pruim  1908   Alg   2 1 0 1 2   2062.00     1908  
16   Jacqueline Schouten MFF 2013   Alg   2 1 0 1 2   2061.00     2013  
17   Hans van der Laan  2002   Alg   2 1 0 1 2   2026.50     2002  
18   Gert Bosker  2121   Alg   2 1 0 1 2   1956.00     2121  
19   Teus Stam  1991   Alg   2 1 0 1 2   1949.00     1991  
20   Jaap Hugen    Alg   2 1 0 1 2   1947.00     1918  
21   Leo Peters  1983   Alg   2 1 0 1 2   1946.50     1983  
22   John Folkers  1911   Alg   2 1 0 1 2   1940.00     1911  
23   Barbara Graas MIF 1943   Alg   2 0 1 1 1   2069.50     1943  
24   Lisa Scholtens  1938   Alg   2 0 1 1 1   2044.50     1938  
25   Boudewijn van der Veen  1930   Alg   2 0 1 1 1   2011.00     1930  
26   Jeanet Stel  1855   Alg   2 0 1 1 1   1993.50     1855  
27   Herm Jan Brascamp  2007   Alg   2 0 1 1 1   1988.00     2007  
28   Jan T. Terpstra  1895   Alg   2 0 1 1 1   1981.00     1895  
29   Matthijs Broek  1878   Alg   2 0 1 1 1   1975.50     1878  
30   Nicole Schouten  1842   Alg   2 0 1 1 1   1966.00     1842  
31   Gerard Bruins  1973   Alg   2 0 0 2 0   2096.00     1973  
32   Bart Jan Kortleven  1900   Alg   2 0 0 2 0   1994.50     1900  
33   Elzo de Vries    Alg   2 0 0 2 0   1954.50     1718  
34   Charell Schuller    Alg   2 0 0 2 0   1947.00     1717  
 Ronde 2 
 di 22-10-2019  Peter van der Stap (2151) - Hans Jansen (2310) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Gerwin Mollink (2037) 2-0Partij
 Berend Plijter (2019) - Jos Stokkel (2278) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2244) - Jacqueline Schouten (2013) 2-0Partij
 Hans van der Laan (2002) - Matrena Nogovitsyna (2211) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Teus Stam (1991) 2-0Partij
 Leo Peters (1983) - Darya Tkachenko (2176) 0-2Partij
 Fidèle Nimbi (2163) - Jan de Vos (1905) 1-1Partij
 Herm Jan Brascamp (2007) - Gert Bosker (2121) 0-2Partij
 Aize Plantinga (1980) - Jeanet Stel (1855) 2-0Partij
 Henk Pruim (1908) - Gerard Bruins (1973) 2-0Partij
 Wim Koopman (1952) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1895) - Barbara Graas (1943) 1-1Partij  
 Lisa Scholtens (1938) - Matthijs Broek (1878) 1-1Partij
 Nicole Schouten (1842) - Boudewijn van der Veen (1930) 1-1Partij
 Jaap Hugen  - Elzo de Vries  2-0Partij
 Charell Schuller  - John Folkers (1911) 0-2Partij