HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Memorial Kulikauskas 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Victor Volosienkin MF 2126   Alg   8 5 3 0 13 61 73
2   Domantas Norkus MF 2078   Alg   8 4 4 0 12 61 74
3   Dzmitry Nemets MF 2100   Alg   8 4 4 0 12 60 73
4   Valentin Golubajev MF 2142   Alg   8 4 3 1 11 67 80
5   Andy Damen  2027   Alg   8 3 5 0 11 57 69
6   Arnas Sakalauskas  1900   Alg   8 5 1 2 11 55 66
7   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2033   Alg   8 4 3 1 11 49 61
8   Emilija Batkovskaja  1932   Alg   8 4 3 1 11 47 58
9   Jurgis Stipnieks  1900   Alg   8 5 1 2 11 47 57
10   Valery Kudriavcev MF 2216   Alg   8 4 2 2 10 60 73
11   Oleg Malugin  2034   Alg   8 4 2 2 10 56 69
12   Leonardas Gudynas  1948   Alg   8 4 2 2 10 53 64
13   Merilii Jalg  1986   Alg   8 3 4 1 10 51 61
14   Pateris Freidenfelds  1978   Alg   8 4 2 2 10 39 50
15   Marius Sidla  2080   Alg   8 3 3 2 9 57 70
16   Triinu Jalg  1968   Alg   8 2 5 1 9 56 67
17   Michail Petrov  1905   Alg   8 2 5 1 9 55 67
18   Anastasiya Sokolova    Alg   8 3 3 2 9 55 66
19   Rita Packauskaite  2019   Alg   8 2 5 1 9 54 65
20   Valda Vasariete  1923   Alg   8 2 5 1 9 53 64
21   Ricards Ositis  1996   Alg   8 3 3 2 9 51 62
22   Diana Stecka  1900   Alg   8 3 3 2 9 50 63
23   Marija Packauskaite  1881   Alg   8 2 5 1 9 50 59
24   Augustas Gainovskis  1969   Alg   8 3 3 2 9 47 57
25   Dalius Venclovas  1900   Alg   8 4 1 3 9 47 56
26   Kirils Gavlass  1903   Alg   8 4 1 3 9 43 54
27   Myja Plestyte  1909   Alg   8 1 6 1 8 55 66
28   Erikas Sabaliauskas  1904   Alg   8 3 2 3 8 54 66
29   Simona Trifonovaite  1923   Alg   8 2 4 2 8 53 64
30   Aiste Pukstaite  1968   Alg   8 3 2 3 8 52 63
31   Alisa Orlova  1900   Alg   8 4 0 4 8 51 61
32   Mantas Janavicius  1927   Alg   8 3 2 3 8 50 62
33   Janis Doze  1928   Alg   8 3 2 3 8 45 58
34   Arturas Sabaliauskas    Alg   8 3 2 3 8 43 54
35   Marija Alekseriunaite  1932   Alg   8 2 3 3 7 54 65
36   Martins Budreika  1900   Alg   8 3 1 4 7 53 64
37   Tatsiana Petrusiova  1900   Alg   8 3 1 4 7 51 63
38   Aleksandr Tabunov    Alg   8 3 1 4 7 50 61
39   Matas Sketerskas  1915   Alg   8 2 3 3 7 47 58
40   Dovile Venclovaite    Alg   8 2 3 3 7 43 52
41   Milana Simenaite  1900   Alg   8 3 1 4 7 39 50
42   Martinus Masanauskas    Alg   8 2 3 3 7 39 49
43   Julija Polanska  1912   Alg   8 2 2 4 6 46 56
44   Haralds Kadirovs    Alg   8 3 0 5 6 45 57
45   Jore Sketerskaite  1930   Alg   8 2 2 4 6 45 54
46   Renate Kalnina    Alg   8 2 2 4 6 41 52
47   Ilja Trasko    Alg   8 3 0 5 6 32 40
48   Domantas Bernotas    Alg   8 2 1 5 5 40 49
49   Nikita Vorotnikov    Alg   8 2 1 5 5 38 49
50   Ieva Vaitkute    Alg   8 2 1 5 5 36 45
51   Anton Morozov    Alg   8 2 1 5 5 36 45
52   Danielius Padelskas    Alg   8 2 1 5 5 31 41
53   Aleksandr Paskov    Alg   8 2 0 6 4 45 55
54   Kajus Stanikunas    Alg   8 1 2 5 4 42 51
55   Maksim Kuzminov    Alg   8 1 1 6 3 39 48
56   Elena Tanushko    Alg   3 0 1 2 1 6 13
57   Dummy    Alg   5 0 0 5 0 15 21
 Ronde 8 
 zo 13-10-2019  Andy Damen (2027) - Valentin Golubajev (2142) 1-1Partij
 Ieva Vaitkute  - Maksim Kuzminov  2-0
 Kajus Stanikunas  - Anton Morozov  0-2
 Aleksandr Paskov  - Renate Kalnina  0-2
 Julija Polanska (1912) - Danielius Padelskas  2-0
 Nikita Vorotnikov  - Martinus Masanauskas  0-2
 Milana Simenaite (1900) - Domantas Bernotas  2-0
 Jore Sketerskaite (1930) - Mantas Janavicius (1927) 0-2
 Haralds Kadirovs  - Arturas Sabaliauskas  0-2
 Tatsiana Petrusiova (1900) - Dovile Venclovaite  1-1
 Diana Stecka (1900) - Aleksandr Tabunov  2-0
 Kirils Gavlass (1903) - Marija Alekseriunaite (1932) 2-0
 Dalius Venclovas (1900) - Matas Sketerskas (1915) 2-0
 Janis Doze (1928) - Erikas Sabaliauskas (1904) 1-1
 Martins Budreika (1900) - Pateris Freidenfelds (1978) 0-2
 Myja Plestyte (1909) - Augustas Gainovskis (1969) 1-1
 Marius Sidla (2080) - Emilija Batkovskaja (1932) 0-2
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2033) - Ricards Ositis (1996) 2-0
 Jurgis Stipnieks (1900) - Triinu Jalg (1968) 2-0
 Anastasiya Sokolova  - Arnas Sakalauskas (1900) 0-2
 Alisa Orlova (1900) - Oleg Malugin (2034) 0-2
 Rita Packauskaite (2019) - Valda Vasariete (1923) 1-1
 Merilii Jalg (1986) - Aiste Pukstaite (1968) 2-0
 Simona Trifonovaite (1923) - Leonardas Gudynas (1948) 0-2
 Michail Petrov (1905) - Marija Packauskaite (1881) 1-1
 Dzmitry Nemets (2100) - Domantas Norkus (2078) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Victor Volosienkin (2126) 0-2