HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Curacao Open Challenge 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2418   Alg   9 7 2 0 16 89 97
2   Kees Thijssen GMI 2333   Alg   9 5 3 1 13 91 98
3   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   9 3 6 0 12 94 103
4   Ivan Trofimov GMI 2319   Alg   9 4 4 1 12 93 102
5   Shang Wong Louiceus MI 2284   Alg   9 3 6 0 12 88 95
6   Miguel Almanzar MF 2357   Alg   9 3 6 0 12 87 96
7   Oliver Rafael Nuñez   2249   Alg   9 3 6 0 12 84 91
8   Emilio Segura Lar Gilberto  2208   Alg   9 5 2 2 12 81 82
9   Anatoli Gantvarg GMI 2394   Alg   9 3 5 1 11 96 106
10   Darya Tkachenko GMIF 2176   Alg   9 4 3 2 11 91 98
11   Niaaz Salarbaks MF 2148   Alg   9 3 5 1 11 91 100
12   Uladzislau Splendzer MF 2110   Alg   9 3 5 1 11 90 99
13   Angel Rafael Mejia MF 2233   Alg   9 4 3 2 11 88 97
14   Roep Bhawanibhiek MF 2099   Alg   9 3 5 1 11 84 86
15   Arief Salarbaks MF 2214   Alg   9 4 3 2 11 81 88
16   Andy Charles MF 2195   Alg   9 3 5 1 11 81 87
17   Aygul Idrisova GMIF 2163   Alg   9 3 5 1 11 76 82
18   Viktoriya Motrichko GMIF 2224   Alg   9 3 4 2 10 91 98
19   Rudsel Wolf MF 2110   Alg   9 2 6 1 10 85 92
20   Sharvan Debiepersad  1974   Alg   9 3 4 2 10 83 91
21   John Schmelz  2092   Alg   9 4 2 3 10 82 90
22   Paulino Cabrera Reward    Alg   9 4 2 3 10 82 89
23   Vitalia Doumesh MIF 2140   Alg   9 3 4 2 10 78 85
24   Bernard Willock  2057   Alg   9 4 2 3 10 76 83
25   Anthony Alavoine  2030   Alg   9 4 2 3 10 75 82
26   Devendra Dindial  2040   Alg   9 3 4 2 10 73 77
27   Mijail Eisden  2069   Alg   9 3 4 2 10 71 77
28   Walter Rodrig Quesada  1992   Alg   9 4 2 3 10 69 75
29   Luis Alberto Garcia    Alg   9 2 5 2 9 83 90
30   Chamizo Verdasco Adolfo Alberto  2034   Alg   9 3 3 3 9 80 87
31   Amaury Perlata MF 2132   Alg   9 2 5 2 9 80 85
32   Raoul Alias MF 2091   Alg   9 2 5 2 9 78 85
33   Phavankoemar Basdewsing  1900   Alg   9 3 3 3 9 76 81
34   Marcel Oostburg  2006   Alg   9 2 5 2 9 76 82
35   Carlos Hernandez  2084   Alg   9 3 3 3 9 75 81
36   Rufus Foster  1997   Alg   9 3 3 3 9 71 77
37   Clifton Agatha MF 2119   Alg   9 2 5 2 9 69 70
38   Evert Wiskerke  1967   Alg   9 4 1 4 9 66 72
39   Wouter Tuenter    Alg   9 2 5 2 9 65 70
40   Thomas Henriquez  1902   Alg   9 3 3 3 9 59 61
41   Damian Sanches    Alg   9 4 1 4 9 57 62
42   Carlos Lorevil MF 2150   Alg   9 3 2 4 8 81 87
43   Amoni Afonsoewa  2067   Alg   9 2 4 3 8 73 79
44   Anthony Gomes    Alg   9 4 0 5 8 56 56
45   Dennis Torres    Alg   9 3 2 4 8 54 56
46   Anthony Antonio Peralta  1965   Alg   9 2 3 4 7 80 89
47   Glenn Monk  2002   Alg   9 3 1 5 7 77 83
48   Peter Marecheau  1965   Alg   9 3 1 5 7 77 82
49   Daan van Os  1974   Alg   9 3 1 5 7 69 71
50   Dewsaran Sital  1846   Alg   9 2 3 4 7 69 74
51   Ludwig Leitoe  1892   Alg   9 2 3 4 7 64 68
52   Jaikishan Sital    Alg   9 2 3 4 7 64 70
53   Robert Provance  1927   Alg   9 3 1 5 7 63 64
54   Octavio Croes  1930   Alg   9 3 1 5 7 61 61
55   Darcelo Janga  1950   Alg   9 2 2 5 6 73 77
56   Ronald Ramos  1910   Alg   9 2 2 5 6 70 71
57   Alfred Benito  2034   Alg   9 2 2 5 6 69 76
58   Latif Ndawula    Alg   9 3 0 6 6 56 56
59   Franklin Maduro  1887   Alg   9 1 3 5 5 65 72
60   Mamugugu Justine    Alg   9 2 0 7 4 55 55
61   Ida Muwanga    Alg   9 1 0 8 2 60 60
62   Edgar Gibbs  1957   Alg   4 0 1 3 1 34 34
63   Dummy    Alg   5 0 0 5 0 27 27
 Ronde 9 
 zo 17-11-2019  Robert Provance (1927) - Ida Muwanga  2-0Partij
 Mamugugu Justine  - Daan van Os (1974) 0-2Partij
 Franklin Maduro (1887) - Octavio Croes (1930) 0-2Partij
 Anthony Gomes  - Ronald Ramos (1910) 2-0Partij
 Ludwig Leitoe (1892) - Jaikishan Sital  1-1Partij  
 Alfred Benito (2034) - Dennis Torres  0-2Partij
 Damian Sanches  - Darcelo Janga (1950) 2-0Partij
 Evert Wiskerke (1967) - Anthony Antonio Peralta (1965) 2-0Partij
 Dewsaran Sital (1846) - Chamizo Verdasco Adolfo Alberto (2034) 0-2Partij
 Thomas Henriquez (1902) - Glenn Monk (2002) 2-0Partij
 Clifton Agatha (2119) - Peter Marecheau (1965) 2-0Partij
 Wouter Tuenter  - Marcel Oostburg (2006) 1-1Partij
 Amaury Perlata (2132) - Rufus Foster (1997) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2030) - Amoni Afonsoewa (2067) 2-0Partij  
 Walter Rodrig Quesada (1992) - Carlos Lorevil (2150) 2-0Partij
 John Schmelz (2092) - Carlos Hernandez (2084) 2-0Partij
 Luis Alberto Garcia  - Roep Bhawanibhiek (2099) 0-2Partij  
 Devendra Dindial (2040) - Mijail Eisden (2069) 1-1Partij
 Uladzislau Splendzer (2110) - Raoul Alias (2091) 2-0Partij  
 Rudsel Wolf (2110) - Bernard Willock (2057) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2140) - Sharvan Debiepersad (1974) 1-1Partij
 Niaaz Salarbaks (2148) - Aygul Idrisova (2163) 1-1Partij
 Phavankoemar Basdewsing (1900) - Andy Charles (2195) 0-2Partij
 Arief Salarbaks (2214) - Darya Tkachenko (2176) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2224) - Emilio Segura Lar Gilberto (2208) 0-2Partij  
 Miguel Almanzar (2357) - Paulino Cabrera Reward  2-0Partij  
 Ivan Trofimov (2319) - Shang Wong Louiceus (2284) 1-1Partij
 Oliver Rafael Nuñez  (2249) - Natalia Sadowska (2228) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2333) - Angel Rafael Mejia (2233) 2-0Partij  
 Alexander Georgiev (2418) - Anatoli Gantvarg (2394) 2-0Partij