HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Toernooi Netanya IsraĆ«l 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Guntis Valneris GMI 2394   Alg   9 5 4 0 14 87 94
2   Vadim Virny GMI 2368   Alg   9 4 5 0 13 88 96
3   Ainur Shaibakov GMI 2339   Alg   9 4 5 0 13 87 94
4   Alexander Getmanski GMI 2353   Alg   9 2 7 0 11 90 99
5   Olga Fedorovich GMIF 2242   Alg   9 3 4 2 10 91 98
  Igor Kirzner GMI 2253   Alg   9 3 4 2 10 91 96
7   Jakov Shaus MI 2239   Alg   9 3 4 2 10 84 91
8   Arjan van den Berg  2180   Alg   9 3 4 2 10 84 91
9   Dimitrii Melnikov  2136   Alg   9 4 2 3 10 81 88
10   Darja Fedorovich MIF 2200   Alg   9 3 4 2 10 79 83
11   Aleksei Bolshakov  2089   Alg   9 2 6 1 10 78 85
12   Nika Leopoldova MIF 2153   Alg   9 4 2 3 10 77 84
13   Vsevolods Mitrevics  1967   Alg   9 4 2 3 10 69 73
14   Arina Lushnikava    Alg   9 4 2 3 10 59 63
15   Aleksei Shinkorenko    Alg   9 1 7 1 9 78 86
16   Yuliia Makarenkova MIF 2163   Alg   9 1 7 1 9 77 82
17   Maxim Kozlovsky  1906   Alg   9 3 2 4 8 68 72
18   Daria Kosse  1967   Alg   9 3 2 4 8 66 70
19   Boris Plotkin MF 2057   Alg   9 2 3 4 7 76 81
20   Zinaida Aleksandrova  1959   Alg   9 2 3 4 7 74 79
21   Stanislav Iarukov    Alg   9 2 3 4 7 67 72
22   Natalia Pugacheva    Alg   9 1 5 3 7 61 65
23   Anton Kucherenko  1921   Alg   9 1 5 3 7 58 62
24   Johan Pronk  1954   Alg   9 0 5 4 5 64 68
25   Tikhon Matiashov    Alg   9 0 5 4 5 60 64
26   Jeroen Neve    Alg   9 0 4 5 4 65 70
 Ronde 9 
 wo 27-11-2019  Aleksei Bolshakov (2089) - Guntis Valneris (2394) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2239) - Vadim Virny (2368) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2339) - Darja Fedorovich (2200) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2353) - Igor Kirzner (2253) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2242) - Nika Leopoldova (2153) 1-1Partij
 Vsevolods Mitrevics (1967) - Arjan van den Berg (2180) 1-1Partij
 Boris Plotkin (2057) - Dimitrii Melnikov (2136) 0-2Partij
 Yuliia Makarenkova (2163) - Daria Kosse (1967) 1-1
 Stanislav Iarukov  - Arina Lushnikava  0-2
 Aleksei Shinkorenko  - Maxim Kozlovsky (1906) 1-1
 Tikhon Matiashov  - Zinaida Aleksandrova (1959) 1-1
 Johan Pronk (1954) - Anton Kucherenko (1921) 1-1
 Natalia Pugacheva  - Jeroen Neve  1-1