HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Xintai Cup China 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Getmanski GMI 2353   Alg   9 4 5 0 13 92 101
2   Alexey Chizhov GMI 2379   Alg   9 3 6 0 12 97 107
3   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2259   Alg   9 4 4 1 12 92 100
4   Marsel Sharafutdinov MF 2178   Alg   9 3 6 0 12 92 100
5   Ainur Shaibakov GMI 2339   Alg   9 3 6 0 12 91 100
6   Zhenyu Li GMI 2201   Alg   9 4 4 1 12 90 98
7   Nicolay Germogenov MI 2312   Alg   9 3 6 0 12 89 97
8   Murodullo Amrillaev GMI 2316   Alg   9 3 6 0 12 87 95
9   Daniil Ilin CMF 2159   Alg   9 4 4 1 12 86 91
10   Sukhbat Tsogtbaatar MF 2158   Alg   9 3 6 0 12 86 91
11   Pei Liu  2048   Alg   9 4 4 1 12 85 88
12   Anatoli Tatarenko MF 2183   Alg   9 4 4 1 12 85 93
13   Alia Aminova MFF 2068   Alg   9 5 2 2 12 81 88
14   Darja Fedorovich MIF 2200   Alg   9 3 5 1 11 87 95
15   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2147   Alg   9 3 5 1 11 86 94
16   Tamerlan Akhmerov CMF 2122   Alg   9 3 5 1 11 83 90
17   Aygul Idrisova GMIF 2163   Alg   9 3 5 1 11 82 88
18   You Zhang GMIF 2163   Alg   9 2 7 0 11 82 90
19   Matrena Nogovitsyna GMIF 2211   Alg   9 4 3 2 11 78 86
20   Aigiza Mukhametianova  1954   Alg   9 4 3 2 11 76 81
21   Christina Osipova MIF 2090   Alg   9 4 3 2 11 74 79
22   Zhiyong Xiong MF 2199   Alg   9 4 2 3 10 88 96
23   Wensong Wang  1911   Alg   9 3 4 2 10 86 94
24   Haochun Qiu  2094   Alg   9 3 4 2 10 83 90
25   Ganbold Dorj MF 2075   Alg   9 4 2 3 10 83 90
26   Ya Sai MIF 2071   Alg   9 3 4 2 10 79 87
27   Erdembileg Tserenbyamba  1961   Alg   9 3 4 2 10 79 87
28   Jianqiang Jin  2022   Alg   9 4 2 3 10 78 83
29   Daariimaa Erdenesaikhan    Alg   9 3 4 2 10 77 84
30   Hanqing Zhao GMIF 2131   Alg   9 3 4 2 10 77 82
31   Misheel Bayar GMIF 2071   Alg   9 3 4 2 10 71 77
32   Agata Parahina MFF 2094   Alg   9 3 3 3 9 86 93
33   Darya Tkachenko GMIF 2176   Alg   9 2 5 2 9 86 93
34   Zebin Han    Alg   9 4 1 4 9 80 87
35   Dongheng Yin  2039   Alg   9 2 5 2 9 78 86
36   Rufina Tavlykaeva CMFF 1950   Alg   9 4 1 4 9 76 82
37   Chengcheng Tian MF 2171   Alg   9 3 3 3 9 76 82
38   Daoyi Huang    Alg   9 3 3 3 9 74 80
39   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2095   Alg   9 2 5 2 9 73 80
40   Huijing Lv    Alg   9 3 3 3 9 69 74
41   Olga Fedorovich GMIF 2242   Alg   9 2 4 3 8 88 96
42   Jing Li  1947   Alg   9 3 2 4 8 83 91
43   Khuslen Enkhbold MFF 2020   Alg   9 1 6 2 8 83 83
44   Aleksandra Rozhina  1866   Alg   9 3 2 4 8 77 82
45   Yitong Si  1900   Alg   9 3 2 4 8 75 80
46   Junhan Zhang    Alg   9 3 2 4 8 73 79
47   Lingxing He    Alg   9 3 2 4 8 73 80
48   Ameliia Mestnikova  1900   Alg   9 3 2 4 8 70 76
49   Yifan Zhang  1917   Alg   9 3 2 4 8 69 74
50   Mengxin Liu    Alg   9 3 2 4 8 68 73
51   Xueru Shi    Alg   9 4 0 5 8 67 73
52   Binxing Ying    Alg   9 3 2 4 8 64 67
53   Zixuan Zheng    Alg   9 3 2 4 8 61 66
54   Shoufu Wan    Alg   9 3 1 5 7 71 76
55   Tengfei Nie    Alg   9 3 1 5 7 63 66
56   Angelina Sedalishcheva    Alg   9 3 1 5 7 63 68
57   Yongxin Zhang    Alg   9 3 1 5 7 56 56
58   Chengyuan Ji    Alg   9 3 1 5 7 55 55
59   Fuhao Su    Alg   9 3 1 5 7 53 53
60   Kang Qin    Alg   9 3 0 6 6 65 65
61   Gongziyu Wang    Alg   9 3 0 6 6 63 68
62   Dehao Wang    Alg   9 2 1 6 5 62 67
63   Jiashun Zhuang    Alg   9 2 1 6 5 61 66
64   Yihang Wang    Alg   9 2 1 6 5 58 58
65   Xizhizi Chen    Alg   9 2 1 6 5 54 54
66   Yuchen Liu    Alg   9 1 3 5 5 48 48
67   Ning Liu    Alg   9 1 1 7 3 56 56
68   Jinze Liu    Alg   9 0 0 9 0 50 53
 Ronde 9 
 za 21-12-2019  Zhenyu Li (2201) - Alexander Getmanski (2353) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2379) - Anatoli Tatarenko (2183) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2316) - Ainur Shaibakov (2339) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2259) - Nicolay Germogenov (2312) 1-1Partij
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Daniil Ilin (2159) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2211) - You Zhang (2163) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2200) - Tamerlan Akhmerov (2122) 1-1Partij
 Christina Osipova (2090) - Aygul Idrisova (2163) 1-1Partij
 Ganbold Dorj (2075) - Sukhbat Tsogtbaatar (2158) 0-2Partij
 Alia Aminova (2068) - Haochun Qiu (2094) 2-0Partij
 Pei Liu (2048) - Ya Sai (2071) 2-0Partij
 Erdembileg Tserenbyamba (1961) - Zhiyong Xiong (2199) 1-1Partij
 Zebin Han  - Elena Milshina-Djemotskina (2147) 0-2Partij
 Agata Parahina (2094) - Aigiza Mukhametianova (1954) 0-2Partij
 Daariimaa Erdenesaikhan  - Wensong Wang (1911) 1-1Partij
 Jianqiang Jin (2022) - Olga Fedorovich (2242) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1866) - Hanqing Zhao (2131) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2095) - Dongheng Yin (2039) 1-1Partij  
 Jing Li (1947) - Misheel Bayar (2071) 0-2Partij
 Rufina Tavlykaeva (1950) - Yifan Zhang (1917) 2-0Partij
 Khuslen Enkhbold (2020) - Ameliia Mestnikova (1900) 1-1Partij
 Binxing Ying  - Yitong Si (1900) 1-1Partij
 Daoyi Huang  - Shoufu Wan  2-0Partij
 Huijing Lv  - Tengfei Nie  2-0Partij
 Kang Qin  - Junhan Zhang  0-2Partij
 Gongziyu Wang  - Xueru Shi  0-2Partij
 Dehao Wang  - Zixuan Zheng  0-2Partij
 Yihang Wang  - Angelina Sedalishcheva  0-2Partij
 Chengyuan Ji  - Jiashun Zhuang  2-0Partij
 Ning Liu  - Fuhao Su  0-2Partij
 Darya Tkachenko (2176) - Chengcheng Tian (2171) 1-1
 Mengxin Liu  - Lingxing He  1-1
 Yongxin Zhang  - Jinze Liu  2-0R
 Xizhizi Chen  - Yuchen Liu  1-1