HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Turkish Open Antalya 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2370   Alg   9 5 3 1 13 84 90
2   Jan Groenendijk GMI 2381   Alg   9 3 6 0 12 87 96
3   Guntis Valneris GMI 2424   Alg   9 4 4 1 12 87 95
4   Alexander Getmanski GMI 2347   Alg   9 3 6 0 12 87 96
5   Murodullo Amrillaev GMI 2309   Alg   9 2 7 0 11 88 94
6   Wouter Sipma GMI 2343   Alg   9 2 6 1 10 89 98
7   Viktoriya Motrichko GMIF 2205   Alg   9 1 8 0 10 84 90
8   Natalia Sadowska GMIF 2231   Alg   9 2 6 1 10 79 86
9   Matrena Nogovitsyna GMIF 2207   Alg   9 4 2 3 10 73 79
10   Angelina Popova MIF 2121   Alg   9 3 4 2 10 69 75
11   Yurii Bobkov MF 2186   Alg   9 2 5 2 9 81 88
12   Ivan Trofimov GMI 2306   Alg   9 3 3 3 9 81 87
13   Vitalia Doumesh MIF 2146   Alg   9 3 3 3 9 73 73
14   Lukasz Kosobudzki MF 2180   Alg   9 3 3 3 9 73 73
15   Jos Stokkel GMI 2286   Alg   9 2 5 2 9 67 67
16   Arleta Flisikowska MFF 2172   Alg   9 3 3 3 9 65 65
17   Raphaël Martens MF 2032   Alg   9 2 4 3 8 75 75
18   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2077   Alg   9 2 3 4 7 71 71
19   Tomasz Marczuk  1983   Alg   9 2 3 4 7 70 70
20   Marianna Fedorova  1918   Alg   9 2 2 5 6 77 77
21   Daan van Os  1962   Alg   9 2 2 5 6 67 67
22   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 64 70
 Ronde 9 
 za 14-03-2020  Tomasz Marczuk (1983) - Daan van Os (1962) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2077) - Jos Stokkel (2286) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1918) - Angelina Popova (2121) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2205) - Wouter Sipma (2343) 1-1Partij  
 Ivan Trofimov (2306) - Raphaël Martens (2032) 1-1Partij  
 Matrena Nogovitsyna (2207) - Murodullo Amrillaev (2309) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2146) - Guntis Valneris (2424) 0-2Partij
 Lukasz Kosobudzki (2180) - Alexander Getmanski (2347) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2381) - Natalia Sadowska (2231) 1-1Partij  
 Martijn van IJzendoorn (2370) - Yurii Bobkov (2186) 2-0Partij