HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Toernooibase Lidraughts Summer Cup 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Aspiranten
  Pupillen
  Welpen
  Rat. 2050 - 2400
  Rat. 1950 - 2049
  Rat. 1850 - 1949
  Rat. 1800 - 1849
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexei Ovsyanko  1912   Alg   1 1 0 0 2   2109.00     1912  
2   Danila Lapchuk  1911   Alg   1 1 0 0 2   2096.00     1911  
3   Adrie Koedoot    Alg   1 1 0 0 2   2052.00     1831  
4   Fleur Kruysmulder    Alg   1 1 0 0 2   2022.00     1824  
5   Sytze Spijker    Alg   1 1 0 0 2   2015.00     1823  
6   Yaïr Eysbroek    Alg   1 1 0 0 2   2009.00     1822  
7   Aike de Vries    Alg   1 1 0 0 2   1978.00     1818  
8   Makendy Saint Juste  2338   Alg   1 1 0 0 2   1930.00     2338  
9   Michel Stempher MI 2242   Alg   1 1 0 0 2   1929.00     2242  
10   Erik van de Weerdhof MF 2151   Alg   1 1 0 0 2   1928.00     2151  
11   Gert Bosker  2120   Alg   1 1 0 0 2   1924.00     2120  
12   Martijn van Gortel MF 2118   Alg   1 1 0 0 2   1923.00     2118  
13   Katrinus Posthumus  2068   Alg   1 1 0 0 2   1900.00     2068  
  Heorhi Vydzerka CMF 2082   Alg   1 1 0 0 2   1900.00     2082  
15   Piotr Paluch MF 2058   Alg   1 1 0 0 2   1890.00     2058  
16   Fred Elgersma  2056   Alg   1 1 0 0 2   1848.00     2056  
17   Jan van de Veen  2049   Alg   1 1 0 0 2   1829.00     2049  
18   Rik Smit  2041   Alg   1 1 0 0 2   1828.00     2041  
19   Naryiaana Sergeeva  2023   Alg   1 1 0 0 2   1826.00     2023  
20   Giovanni Fava  2023   Alg   1 1 0 0 2   1825.00     2023  
21   Gerrit Terpstra    Alg   1 1 0 0 2   1821.00     2003  
22   Mickaël Carton  1980   Alg   1 1 0 0 2   1820.00     1980  
23   Stef Migchelbrink  1980   Alg   1 1 0 0 2   1819.00     1980  
24   Arno Bloks  1947   Alg   1 1 0 0 2   1817.00     1947  
25   Lisa Scholtens  1947   Alg   1 1 0 0 2   1816.00     1947  
26   Piet Rozenboom  1943   Alg   1 1 0 0 2   1815.00     1943  
27   Melvin Dahl  1940   Alg   1 1 0 0 2   1814.00     1940  
28   Raymond Vandecaetsbeek    Alg   1 0 1 0 1   2106.00     1911  
29   Stéphane Bochaton  1832   Alg   1 0 1 0 1   2054.00     1832  
  Gerrit Draaisma  2039   Alg   1 0 1 0 1   2054.00     2039  
31   Jorn Kruit    Alg   1 0 1 0 1   2050.00     1830  
32   Piet Bouma  2054   Alg   1 0 1 0 1   2039.00     2054  
33   Ludovic Kandem    Alg   1 0 1 0 1   2036.00     1827  
34   Hans de Vries    Alg   1 0 1 0 1   1936.00     1813  
35   Krijn Toet  2106   Alg   1 0 1 0 1   1911.00     2106  
36   Marcin Chesiak  2054   Alg   1 0 1 0 1   1832.00     2054  
37   Hans van Hal    Alg   1 0 1 0 1   1830.00     2050  
38   Ramon Forster  2036   Alg   1 0 1 0 1   1827.00     2036  
39   Patrick Kopp  1936   Alg   1 0 1 0 1   1813.00     1936  
40   Joop de Haas    Alg   1 0 1 0 1   1812.00     1816  
41   Henk Kamminga  1930   Alg   1 0 0 1 0   2338.00     1930  
42   Jan Snijder  1929   Alg   1 0 0 1 0   2242.00     1929  
43   Dieter van Gortel  1928   Alg   1 0 0 1 0   2151.00     1928  
44   Luitzen van der Heide    Alg   1 0 0 1 0   2120.00     1924  
45   Tanya-Marie Cnossen  1923   Alg   1 0 0 1 0   2118.00     1923  
46   Henk van der Heijden  1900   Alg   1 0 0 1 0   2082.00     1900  
47   Albert Hendrik Snijder  1900   Alg   1 0 0 1 0   2068.00     1900  
48   Roy Verveer  1890   Alg   1 0 0 1 0   2058.00     1890  
49   Ron de Vaal    Alg   1 0 0 1 0   2056.00     1848  
50   Jeroen Gijsbers    Alg   1 0 0 1 0   2049.00     1829  
51   Pim Broeren    Alg   1 0 0 1 0   2041.00     1828  
52   Christian Tiaya    Alg   1 0 0 1 0   2023.00     1826  
  Zamble Bi Zamble Fulbert    Alg   1 0 0 1 0   2023.00     1825  
54   Ruben Kant    Alg   1 0 0 1 0   2003.00     1821  
55   Cas Schaapveld    Alg   1 0 0 1 0   1980.00     1819  
  Yulia Bintsarovska    Alg   1 0 0 1 0   1980.00     1820  
57   Jan Hiemstra    Alg   1 0 0 1 0   1947.00     1816  
  Marco Mies    Alg   1 0 0 1 0   1947.00     1817  
59   Gianluca Spessato    Alg   1 0 0 1 0   1943.00     1815  
60   Stefan Tigelaar    Alg   1 0 0 1 0   1940.00     1814  
61   Wouter van Beek CMF 2109   Alg   1 0 0 1 0   1912.00     2109  
62   Theo van den Hoek  2096   Alg   1 0 0 1 0   1911.00     2096  
63   Amoni Afonsoewa  2052   Alg   1 0 0 1 0   1831.00     2052  
64   Jean-Paul Plantin CMF 2022   Alg   1 0 0 1 0   1824.00     2022  
65   Henny Manis    Alg   1 0 0 1 0   1823.00     2015  
66   Piet Bakelaar  2009   Alg   1 0 0 1 0   1822.00     2009  
67   Jean-Louis Farcy  1964   Alg   1 0 0 1 0   1818.00     1978  
 Ronde 1 
 zo 28-06-2020  Piet Bouma (2054) - Gerrit Draaisma (2039) 1-1Partij
 ma 29-06-2020  Albert Hendrik Snijder (1900) - Katrinus Posthumus (2068) 0-2Partij  
 di 30-06-2020  Luitzen van der Heide  - Gert Bosker (2120) 0-2Partij  
 vr 03-07-2020  Lisa Scholtens (1947) - Jan Hiemstra  2-0Partij
 Gianluca Spessato  - Piet Rozenboom (1943) 0-2Partij
 Melvin Dahl (1940) - Stefan Tigelaar  2-0Partij
 Hans de Vries  - Patrick Kopp (1936) 1-1Partij
 Marco Mies  - Arno Bloks (1947) 0-2Partij
 Jean-Louis Farcy (1964) - Aike de Vries  0-2Partij
 Cas Schaapveld  - Stef Migchelbrink (1980) 0-2Partij
 Mickaël Carton (1980) - Yulia Bintsarovska  2-0Partij
 Piet Bakelaar (2009) - Yaïr Eysbroek  0-2Partij
 Ruben Kant  - Gerrit Terpstra  0-2Partij  
 Sytze Spijker  - Henny Manis  2-0Partij
 Zamble Bi Zamble Fulbert  - Giovanni Fava (2023) 0-2Partij
 Jean-Paul Plantin (2022) - Fleur Kruysmulder  0-2Partij  
 Ludovic Kandem  - Ramon Forster (2036) 1-1Partij  
 Rik Smit (2041) - Pim Broeren  2-0Partij
 Jeroen Gijsbers  - Jan van de Veen (2049) 0-2Partij  
 Hans van Hal  - Jorn Kruit  1-1Partij
 Marcin Chesiak (2054) - Stéphane Bochaton (1832) 1-1Partij
 Ron de Vaal  - Fred Elgersma (2056) 0-2Partij
 Roy Verveer (1890) - Piotr Paluch (2058) 0-2Partij
 Heorhi Vydzerka (2082) - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Danila Lapchuk (1911) - Theo van den Hoek (2096) 2-0Partij
 Krijn Toet (2106) - Raymond Vandecaetsbeek  1-1Partij
 Martijn van Gortel (2118) - Tanya-Marie Cnossen (1923) 2-0Partij  
 Naryiaana Sergeeva (2023) - Christian Tiaya  2-0R
 Adrie Koedoot  - Amoni Afonsoewa (2052) 2-0R
 za 04-07-2020  Erik van de Weerdhof (2151) - Dieter van Gortel (1928) 2-0Partij  
 Makendy Saint Juste (2338) - Henk Kamminga (1930) 2-0Partij  
 Jan Snijder (1929) - Michel Stempher (2242) 0-2Partij
 Alexei Ovsyanko (1912) - Wouter van Beek (2109) 2-0R