HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Toernooibase Lidraughts Summer Cup 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Aspiranten
  Pupillen
  Welpen
  Rat. 2050 - 2400
  Rat. 1950 - 2049
  Rat. 1850 - 1949
  Rat. 1800 - 1849
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Michel Stempher MI 2242   Alg   4 4 0 0 8   1990.25     2242  
2   Heorhi Vydzerka CMF 2082   Alg   4 4 0 0 8   1927.00     2082  
3   Yaïr Eysbroek    Alg   4 3 1 0 7   2107.00     1822  
4   Katrinus Posthumus  2068   Alg   4 3 1 0 7   1921.25     2068  
5   Jean-Paul Plantin CMF 2022   Alg   4 3 1 0 7   1912.75     2022  
6   Danila Lapchuk  1911   Alg   4 2 2 0 6   2105.25     1911  
7   Jan van de Veen  2049   Alg   4 3 0 1 6   2060.00     2049  
8   Erik van de Weerdhof MF 2151   Alg   4 2 2 0 6   1961.00     2151  
9   Martijn van Gortel MF 2118   Alg   4 2 2 0 6   1954.25     2118  
10   Piotr Paluch MF 2058   Alg   4 2 2 0 6   1943.75     2058  
11   Gerrit Terpstra    Alg   4 3 0 1 6   1926.00     2003  
12   Rik Smit  2041   Alg   4 3 0 1 6   1915.50     2041  
13   Fred Elgersma  2056   Alg   4 3 0 1 6   1910.50     2056  
14   Jorn Kruit    Alg   4 1 3 0 5   2062.25     1830  
15   Jan Snijder  1929   Alg   4 2 1 1 5   2041.00     1929  
16   Mickaël Carton  1980   Alg   4 2 1 1 5   2027.25     1980  
17   Lisa Scholtens  1947   Alg   4 1 3 0 5   2022.50     1947  
18   Zamble Bi Zamble Fulbert    Alg   4 2 1 1 5   1979.25     1825  
19   Gerrit Draaisma  2039   Alg   4 1 3 0 5   1957.75     2039  
20   Gert Bosker  2120   Alg   4 1 3 0 5   1938.75     2120  
21   Krijn Toet  2106   Alg   4 1 3 0 5   1906.00     2106  
22   Theo van den Hoek  2096   Alg   4 2 1 1 5   1900.25     2096  
23   Hans van Hal    Alg   4 1 3 0 5   1884.50     2050  
24   Marcin Chesiak  2054   Alg   4 2 1 1 5   1856.25     2054  
25   Piet Bakelaar  2009   Alg   4 2 1 1 5   1845.50     2009  
26   Alexei Ovsyanko  1912   Alg   4 1 2 1 4   2053.25     1912  
27   Sytze Spijker    Alg   4 2 0 2 4   2027.25     1823  
28   Luitzen van der Heide    Alg   4 1 2 1 4   1999.00     1924  
  Raymond Vandecaetsbeek    Alg   4 1 2 1 4   1999.00     1911  
30   Melvin Dahl  1940   Alg   4 2 0 2 4   1998.00     1940  
31   Henk van der Heijden  1900   Alg   4 1 2 1 4   1983.75     1900  
32   Albert Hendrik Snijder  1900   Alg   4 1 2 1 4   1976.50     1900  
33   Adrie Koedoot    Alg   4 2 0 2 4   1973.50     1831  
34   Dieter van Gortel  1928   Alg   4 2 0 2 4   1956.75     1928  
35   Makendy Saint Juste  2338   Alg   4 2 0 2 4   1945.25     2338  
36   Piet Rozenboom  1943   Alg   4 2 0 2 4   1945.00     1943  
37   Piet Bouma  2054   Alg   4 1 2 1 4   1927.00     2054  
38   Ramon Forster  2036   Alg   4 1 2 1 4   1921.25     2036  
39   Naryiaana Sergeeva  2023   Alg   4 1 2 1 4   1871.25     2023  
40   Giovanni Fava  2023   Alg   4 1 2 1 4   1864.75     2023  
41   Henny Manis    Alg   4 1 2 1 4   1863.00     2015  
42   Arno Bloks  1947   Alg   4 1 1 2 3   2029.50     1947  
43   Henk Kamminga  1930   Alg   4 1 1 2 3   2017.75     1930  
44   Aike de Vries    Alg   4 1 1 2 3   2003.75     1818  
45   Stéphane Bochaton  1832   Alg   4 1 1 2 3   1983.50     1832  
46   Pim Broeren    Alg   4 1 1 2 3   1960.75     1828  
47   Roy Verveer  1890   Alg   4 1 1 2 3   1935.25     1890  
48   Stef Migchelbrink  1980   Alg   4 1 1 2 3   1926.00     1980  
49   Yulia Bintsarovska    Alg   4 1 1 2 3   1920.00     1820  
50   Joop de Haas    Alg   4 1 1 2 3   1899.25     1816  
51   Tanya-Marie Cnossen  1923   Alg   4 1 1 2 3   1892.75     1923  
52   Jean-Louis Farcy  1964   Alg   4 0 3 1 3   1824.50     1978  
53   Ludovic Kandem    Alg   4 0 2 2 2   1999.00     1827  
54   Jan Hiemstra    Alg   4 1 0 3 2   1963.00     1816  
55   Ruben Kant    Alg   4 0 2 2 2   1925.25     1821  
56   Hans de Vries    Alg   4 0 2 2 2   1918.75     1813  
57   Patrick Kopp  1936   Alg   4 0 2 2 2   1891.25     1936  
58   Stefan Tigelaar    Alg   4 1 0 3 2   1890.75     1814  
59   Amoni Afonsoewa  2052   Alg   3 1 0 2 2   1883.33     2052  
60   Gianluca Spessato    Alg   4 1 0 3 2   1870.75     1815  
61   Ron de Vaal    Alg   4 0 1 3 1   1928.75     1848  
62   Marco Mies    Alg   4 0 1 3 1   1910.50     1817  
63   Anoniem    Alg   3 0 0 3 0   2048.33     1824  
64   Jeroen Gijsbers    Alg   2 0 0 2 0   2032.00     1829  
65   Christian Tiaya    Alg   1 0 0 1 0   2023.00     1826  
66   Wouter van Beek CMF 2109   Alg   1 0 0 1 0   1912.00     2109  
67   Cas Schaapveld    Alg   4 0 0 4 0   1903.50     1819  
 Ronde 5 
 ma 27-07-2020  Mickaël Carton (1980) - Theo van den Hoek (2096) 1-1Partij
 wo 29-07-2020  Yulia Bintsarovska  - Joop de Haas  2-0Partij
 Aike de Vries  - Tanya-Marie Cnossen (1923) 1-1Partij
 Luitzen van der Heide  - Sytze Spijker  0-2Partij
 do 30-07-2020  Stef Migchelbrink (1980) - Roy Verveer (1890) 2-0Partij  
 Piet Bouma (2054) - Jorn Kruit  1-1Partij
 Hans van Hal  - Zamble Bi Zamble Fulbert  1-1Partij
 Gerrit Terpstra  - Fred Elgersma (2056) 1-1Partij
 vr 31-07-2020  Marco Mies  - Hans de Vries  0-2Partij
 Ron de Vaal  - Stefan Tigelaar  2-0Partij
 Jan Hiemstra  - Piet Rozenboom (1943) 0-2Partij
 Henk Kamminga (1930) - Patrick Kopp (1936) 1-1Partij
 Arno Bloks (1947) - Pim Broeren  2-0Partij
 Jean-Louis Farcy (1964) - Stéphane Bochaton (1832) 1-1Partij  
 Adrie Koedoot  - Henny Manis  0-2Partij  
 Melvin Dahl (1940) - Henk van der Heijden (1900) 0-2Partij
 Naryiaana Sergeeva (2023) - Raymond Vandecaetsbeek  1-1Partij
 Ramon Forster (2036) - Alexei Ovsyanko (1912) 1-1Partij
 Gerrit Draaisma (2039) - Jan Snijder (1929) 1-1Partij
 Lisa Scholtens (1947) - Marcin Chesiak (2054) 0-2Partij
 Gert Bosker (2120) - Danila Lapchuk (1911) 1-1Partij
 Piet Bakelaar (2009) - Krijn Toet (2106) 0-2Partij
 Jan van de Veen (2049) - Martijn van Gortel (2118) 0-2Partij
 Erik van de Weerdhof (2151) - Jean-Paul Plantin (2022) 0-2Partij  
 za 01-08-2020  Gianluca Spessato  - Ruben Kant  2-0Partij
 Piotr Paluch (2058) - Rik Smit (2041) 0-2Partij
 Heorhi Vydzerka (2082) - Michel Stempher (2242) 2-0Partij
 Katrinus Posthumus (2068) - Yaïr Eysbroek  1-1Partij
 ma 03-08-2020  Ludovic Kandem  - Dieter van Gortel (1928) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Giovanni Fava (2023) 2-0Partij