HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Franck Cubier  2056   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Aygul Idrisova    AspM   2 2 0 0 4 0 2
3   Melanie Visser-Voskuil    WelM   2 2 0 0 4 0 2
4   Pieter Steijlen MF 2269   Jun   2 2 0 0 4 0 2
5   Aleksandrs Zajanckovskis    Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Svetlana Argunova  2072   JunM   2 2 0 0 4 0 2
  Joanna Sild    PupM   2 2 0 0 4 0 2
8   Famil Kamilli    Wel   2 2 0 0 4 0 2
9   Arleta Flisikowska  1974   AspM   2 2 0 0 4 0 2
10   Frerik Andriessen  2179   Jun   2 2 0 0 4 0 2
11   Vladislav Mazur  2029   Asp   2 2 0 0 4 0 2
12   Domantas Norkus    Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Zane Magone    JunM   2 2 0 0 4 0 2
  Azaliya Sagitova    PupM   2 2 0 0 4 0 2
  Nick Waterink    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Karlijn Overes  1938   AspM   2 2 0 0 4 0 2
17   Roel Boomstra MI 2322   Asp   2 2 0 0 4 0 2
18   Uladzislau Valjuk    Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Agnieszka Szymanska    PupM   2 2 0 0 4 0 2
  Adrian Lakomski    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Laura Timmerman  1921   AspM   2 2 0 0 4 0 2
  Serhiy Yurchenko    Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Ilse Barf    WelM   2 2 0 0 4 0 2
24   Martijn van IJzendoorn  2051   Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Natalia Sadowska MFF 2034   JunM   2 2 0 0 4 0 2
26   Przemyslaw Sloma    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Heike Verheul  1945   AspM   2 2 0 0 4 0 2
  Martijn de Leeuw  1959   Asp   2 2 0 0 4 0 2
29   Sabina Kovalevskaja    AspM   2 2 0 0 4 0 2
30   Karolina Sobolewska    WelM   2 2 0 0 4 0 2
  Aleksei Kunitsa  1958   Pup   2 2 0 0 4 0 2
  Aneta-Kinga Sobiegraj  1906   JunM   2 2 0 0 4 0 2
33   Vera Khvashchynskaya    PupM   2 2 0 0 4 0 2
34   Leonids Cilevics  1999   Asp   2 2 0 0 4 0 1
35   Jakov Zlobin    Wel   2 1 1 0 3 0 3
36   Sardaana Chuprova    WelM   2 1 1 0 3 0 3
37   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   JunM   2 1 1 0 3 0 3
38   Anton Permyakov  2003   Pup   2 1 1 0 3 0 3
39   Simona Brokane    WelM   2 1 1 0 3 0 3
  Michel Stempher  2019   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Alexander Safonov  2027   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Damil Sahiullin    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Olga Fedorovich MFF 2032   JunM   2 1 1 0 3 0 3
44   Valeriya Kryshtal    PupM   2 1 1 0 3 0 3
45   Anton Bursuk    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Helina Rajasalu  2038   AspM   2 1 1 0 3 0 3
  Apolonia Miazek    WelM   2 1 1 0 3 0 3
  Kevin Machtelinck  2157   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Oskar Budis  1940   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Viktoriya Belaya    JunM   2 1 1 0 3 0 3
  Aisen Andreev  1942   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Lisa Aleven  1900   PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Andreas Tulva    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Lotte Aleven  1900   AspM   2 1 1 0 3 0 3
  Przemyslaw Paleczny  1946   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Sidgi Samanduyev    Asp   2 1 1 0 3 0 3
57   Andrei Tolchykau MI 2316   Jun   2 1 1 0 3 0 3
58   Jan Groenendijk  1982   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Andrej Innokentiev    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Wladyslaw Daliga  1940   Asp   2 1 1 0 3 0 3
61   Christina Osipova    WelM   2 1 1 0 3 0 3
62   Martins Galauskis    Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Damir Rusaev    Pup   2 1 1 0 3 0 3
64   Darja Fedorovich    JunM   2 1 1 0 3 0 3
65   Nick Hoving  2078   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Gerardo Pititto    Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Thijs Gerritsen  2071   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Andrejs Cehanovics  1992   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Wouter Sipma  2170   Asp   2 1 1 0 3 0 1
  Damian Derlatka    Pup   2 1 1 0 3 0 1
71   Nurguyana Azarova    PupM   2 1 1 0 3 0 1
72   Dmitry Mironov    Pup   2 1 1 0 3 0 1
73   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    PupM   2 1 1 0 3 0 1
74   Konstantin Selli  2053   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Mateusz Piatek  2005   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Jonas Puksta    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Ester van Muijen  1992   JunM   2 1 0 1 2 0 4
78   Nika Leopoldova    AspM   2 1 0 1 2 0 4
79   Anti Ingel  1995   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Andreas Jürgenson    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Denise van Dam    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Anastasiya Glushko    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Veronika Vilcinska    JunM   2 1 0 1 2 0 4
  Jens Dekimpe    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Thijs Verboon    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Vicky Andriessen    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Michelle de Jong    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Alex Ketelaars    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Aliaksei Kurachou    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Karina Latysovic    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Palina Petrusiova    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Sofya Morozova    JunM   2 1 0 1 2 0 4
  Janet Tamm    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Ondrej Bajusz  1916   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Wopke de Vries    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Alina Kovalenko    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Tomas Pavliukovic    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Ivanna Ivasyk    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Olga Letiagova    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Zainal Palmans  2169   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Daniel Glin  1933   Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Lidia Oleksienko    JunM   2 1 0 1 2 0 4
  Ieva Brantevica  1984   AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Dmitri Zaruba    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Arfidah Beset    JunM   2 1 0 1 2 0 4
  Elvija Vanaga    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Marco de Leeuw    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Karmen Vagula    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Maksim Dorogan    Pup   2 1 0 1 2 0 4
111   Karol Cichocki    Wel   2 1 0 1 2 0 4
112   Gerlinda Schaafsma    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Mikhaylo Kolobov  2068   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Martin Talimets  1951   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Anri Plaksij    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Arnolds Flemings    Pup   2 1 0 1 2 0 4
117   Jitse Slump    Wel   2 1 0 1 2 0 4
118   Akulina Sobakina    AspM   2 1 0 1 2 0 4
  Alina Lachynava    PupM   2 1 0 1 2 0 3
  Vugar Babajew    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Ilmars Galanskis  1959   Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Kamil Krygier  1959   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Matthias de Kruijf    Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Bert Aalberts    Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Vilius Aleknavicius  1976   Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Vyacheslav Grudskii    Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Monika Pyrcz    AspM   2 1 0 1 2 0 3
  Vivian Moorman  1900   JunM   2 1 0 1 2 0 3
  Filippo Catesi    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Wouter Kindt    Wel   2 1 0 1 2 0 3
  Elena Cesnokova    WelM   2 1 0 1 2 0 3
  Aris Brantevics  1984   Jun   2 0 2 0 2 0 2
  Anar Mustafayev    Pup   2 1 0 1 2 0 2
  Veronika Pikkel    PupM   2 1 0 1 2 0 2
  Darius Kliusovskij    Wel   2 1 0 1 2 0 2
  Ainur Shaibakov MF 2245   Jun   2 1 0 1 2 0 2
  Rik Smit    Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Elvia Sõber  1973   AspM   2 1 0 1 2 0 2
  Rolands Stasuls    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Andrej Filimonov  2072   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Iaroslav Gerus    Wel   2 1 0 1 2 0 2
  Richard Bos  2065   Jun   2 0 2 0 2 0 2
  Jannes Kromhout  1926   Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Thijs van den Broek  2021   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Anastasia Baryshava    AspM   2 1 0 1 2 0 2
146   Maryia Mironava    WelM   2 1 0 1 2 0 2
147   Denis Dudco  2112   Jun   2 0 2 0 2 0 2
  Rik Verboon  2005   Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Jan van der Star    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Diana Romanenkova    JunM   2 1 0 1 2 0 2
  Ruta Balasa    AspM   2 1 0 1 2 0 2
152   Edgars Straumanis    Pup   2 0 1 1 1 0 4
  Mark Kristian Küttim    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Elena Valentini    JunM   2 0 1 1 1 0 4
  Stijn Kindt  1934   Pup   2 0 1 1 1 0 4
  Paula Gutmane    PupM   2 0 1 1 1 0 4
  Laine Kreitale    WelM   2 0 1 1 1 0 4
  Natalia Zaborniak    PupM   2 0 1 1 1 0 4
159   Maksym Sharov    Asp   2 0 1 1 1 0 4
160   Mei-Jhi Wu  1993   JunM   2 0 1 1 1 0 4
  Angelina Popova    PupM   2 0 1 1 1 0 4
  Digna Jonikaite    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Luca Salvato  1922   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Stan Brink    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Alexander Uvarov    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Pavel Truhlar  1969   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Bartosz Lisiecki    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Wouter Morssink    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Britta-Elisabeth Koorem    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Hendrik Tamm    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Hein De Cokere  1929   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Benjamin Krane    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Margit Viirma  1924   JunM   2 0 1 1 1 0 3
  Tom Knapen    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Mara Langeveld    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Keita Desmet    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   2 0 1 1 1 0 3
  Mariusz Slezak  1938   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Karl Jaagup Kask    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Jos Plijter  1909   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Kenny Le Roy    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Marta Stangret    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Adriaan Molendijk  1900   Pup   2 0 1 1 1 0 2
  Magdalena Szczybylo    JunM   2 0 1 1 1 0 2
  Carina Gucan    PupM   2 0 1 1 1 0 2
  Tessa Aleven    WelM   2 0 1 1 1 0 2
  Olga Pavlyak    PupM   2 0 1 1 1 0 2
  Arta Niedra    JunM   2 0 1 1 1 0 2
  Bert Deneef  1900   Pup   2 0 1 1 1 0 2
  Elza Garokalna    PupM   2 0 1 1 1 0 2
191   Janis Urtans    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Elina Kruze    PupM   2 0 0 2 0 0 4
  Ré Servé    JunM   2 0 0 2 0 0 4
  Anthon Hanssens  1999   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Marius Sidla  2013   Jun   2 0 0 2 0 0 4
  Vasyl Pikiniar    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Bart Westerveld    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Elina Breidaga    AspM   2 0 0 2 0 0 4
  Katarzyna Stanczuk    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Michael Mraz  1900   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Anna Graczyk    AspM   2 0 0 2 0 0 4
  Dian Elksne    AspM   2 0 0 2 0 0 4
  Marcel Lukanowski    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Maximilian Frese  1915   Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Daria Golubeva    JunM   2 0 0 2 0 0 3
  bye    Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Elena Arnoldo    PupM   2 0 0 2 0 0 3
  Theo Heussner    Wel   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy    WelM   2 0 0 2 0 0 3
  Fabian Jaslar    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Filip Oplt    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Kristaps Bruners    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Xenia Rogojiner    AspM   2 0 0 2 0 0 2
  Christian Durante    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Walter Moscato  1946   Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Stefano Valentini    Asp   2 0 0 2 0 0 2
  Dummy2    AspM   2 0 0 2 0 0 2
  Kristaps Abersons    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Marharyta Khramtsova    AspM   2 0 0 2 0 0 2
  Amin Krane    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Simona Pagani    AspM   2 0 0 2 0 0 2
  Dummy3    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Ana Sleahovskaja    WelM   2 0 0 2 0 0 2
  Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1969   JunM   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2