HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Famil Kamilli    Wel   3 3 0 0 6 4 8
2   Nick Waterink    Wel   3 3 0 0 6 4 8
3   Sabina Kovalevskaja    AspM   3 3 0 0 6 4 8
4   Vladislav Mazur  2029   Asp   3 3 0 0 6 4 8
5   Roel Boomstra MI 2322   Asp   3 3 0 0 6 4 8
6   Ilse Barf    WelM   3 3 0 0 6 4 8
7   Martijn van IJzendoorn  2051   Pup   3 3 0 0 6 4 8
8   Svetlana Argunova  2072   JunM   3 3 0 0 6 4 8
9   Pieter Steijlen MF 2269   Jun   3 3 0 0 6 4 8
  Vera Khvashchynskaya    PupM   3 3 0 0 6 4 8
11   Natalia Sadowska MFF 2034   JunM   3 3 0 0 6 3 7
12   Domantas Norkus    Pup   3 3 0 0 6 2 6
  Joanna Sild    PupM   3 3 0 0 6 2 6
  Serhiy Yurchenko    Pup   3 3 0 0 6 2 6
15   Heike Verheul  1945   AspM   3 2 1 0 5 4 9
16   Aygul Idrisova    AspM   3 2 1 0 5 4 9
17   Martijn de Leeuw  1959   Asp   3 2 1 0 5 4 8
  Melanie Visser-Voskuil    WelM   3 2 1 0 5 4 8
19   Jakov Zlobin    Wel   3 2 1 0 5 3 8
  Alexander Safonov  2027   Asp   3 2 1 0 5 3 8
  Anton Bursuk    Wel   3 2 1 0 5 3 8
  Wladyslaw Daliga  1940   Asp   3 2 1 0 5 3 8
23   Christina Osipova    WelM   3 2 1 0 5 3 7
24   Przemyslaw Paleczny  1946   Jun   3 2 1 0 5 3 7
  Jan Groenendijk  1982   Pup   3 2 1 0 5 3 7
26   Dmitry Mironov    Pup   3 2 1 0 5 3 6
27   Aisen Andreev  1942   Pup   3 2 1 0 5 3 6
28   Nurguyana Azarova    PupM   3 2 1 0 5 3 6
29   Karlijn Overes  1938   AspM   3 2 1 0 5 2 7
  Arleta Flisikowska  1974   AspM   3 2 1 0 5 2 7
  Michel Stempher  2019   Jun   3 2 1 0 5 2 5
32   Sardaana Chuprova    WelM   3 1 2 0 4 5 10
33   Frerik Andriessen  2179   Jun   3 2 0 1 4 4 10
34   Adrian Lakomski    Wel   3 2 0 1 4 4 10
  Uladzislau Valjuk    Pup   3 2 0 1 4 4 10
  Aleksei Kunitsa  1958   Pup   3 2 0 1 4 4 10
  Aneta-Kinga Sobiegraj  1906   JunM   3 2 0 1 4 4 10
  Olga Letiagova    WelM   3 2 0 1 4 4 10
  Aleksandrs Zajanckovskis    Pup   3 2 0 1 4 4 10
  Zane Magone    JunM   3 2 0 1 4 4 10
  Przemyslaw Sloma    Wel   3 2 0 1 4 4 10
42   Anton Permyakov  2003   Pup   3 1 2 0 4 4 9
  Andrei Tolchykau MI 2316   Jun   3 1 2 0 4 4 9
44   Maksim Dorogan    Pup   3 2 0 1 4 4 8
45   Darja Fedorovich    JunM   3 1 2 0 4 4 8
46   Helina Rajasalu  2038   AspM   3 1 2 0 4 4 8
47   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   JunM   3 1 2 0 4 4 8
48   Olga Fedorovich MFF 2032   JunM   3 1 2 0 4 4 8
  Aliaksei Kurachou    Wel   3 2 0 1 4 4 8
  Viktoriya Belaya    JunM   3 1 2 0 4 4 8
51   Karolina Sobolewska    WelM   3 2 0 1 4 3 9
  Agnieszka Szymanska    PupM   3 2 0 1 4 3 9
  Leonids Cilevics  1999   Asp   3 2 0 1 4 3 9
  Gerlinda Schaafsma    PupM   3 2 0 1 4 3 9
  Azaliya Sagitova    PupM   3 2 0 1 4 3 9
  Laura Timmerman  1921   AspM   3 2 0 1 4 3 9
  Wouter Sipma  2170   Asp   3 1 2 0 4 3 8
58   Nika Leopoldova    AspM   3 2 0 1 4 3 8
59   Martin Talimets  1951   Asp   3 2 0 1 4 3 8
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina    PupM   3 1 2 0 4 3 7
61   Maryia Mironava    WelM   3 2 0 1 4 3 7
62   Nick Hoving  2078   Jun   3 1 2 0 4 3 7
  Lotte Aleven  1900   AspM   3 1 2 0 4 3 7
  Kevin Machtelinck  2157   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Andrejs Cehanovics  1992   Jun   3 1 2 0 4 3 7
66   Valeriya Kryshtal    PupM   3 1 2 0 4 3 7
67   Damian Derlatka    Pup   3 1 2 0 4 3 7
  Denis Dudco  2112   Jun   3 1 2 0 4 3 6
69   Lidia Oleksienko    JunM   3 2 0 1 4 2 8
  Franck Cubier  2056   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Konstantin Selli  2053   Jun   3 2 0 1 4 2 8
  Marco de Leeuw    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Janet Tamm    AspM   3 2 0 1 4 2 8
  Anti Ingel  1995   Asp   3 2 0 1 4 2 8
75   Jitse Slump    Wel   3 2 0 1 4 2 8
76   Jens Dekimpe    Pup   3 2 0 1 4 2 8
  Mateusz Piatek  2005   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Anri Plaksij    Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   AspM   3 2 0 1 4 2 7
  Palina Petrusiova    WelM   3 2 0 1 4 2 7
  Anar Mustafayev    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Tomas Pavliukovic    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Sofya Morozova    JunM   3 2 0 1 4 2 6
  Thijs Gerritsen  2071   Jun   3 1 2 0 4 2 6
  Vugar Babajew    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Monika Pyrcz    AspM   3 2 0 1 4 2 6
87   Karol Cichocki    Wel   3 2 0 1 4 2 6
88   Wopke de Vries    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Darius Kliusovskij    Wel   3 2 0 1 4 2 6
  Vyacheslav Grudskii    Asp   3 2 0 1 4 2 6
  Mikhaylo Kolobov  2068   Jun   3 2 0 1 4 2 6
  Jonas Puksta    Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Arfidah Beset    JunM   3 2 0 1 4 2 6
  Veronika Pikkel    PupM   3 2 0 1 4 2 5
  Rik Verboon  2005   Asp   3 1 2 0 4 2 5
  Elena Cesnokova    WelM   3 2 0 1 4 2 5
  Aris Brantevics  1984   Jun   3 1 2 0 4 2 4
98   Damil Sahiullin    Pup   3 1 1 1 3 5 10
  Martins Galauskis    Jun   3 1 1 1 3 5 10
100   Mark Kristian Küttim    Asp   3 1 1 1 3 4 10
  Marta Stangret    PupM   3 1 1 1 3 4 9
  Lisa Aleven  1900   PupM   3 1 1 1 3 4 9
  Sidgi Samanduyev    Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Stan Brink    Pup   3 1 1 1 3 4 9
  Mariusz Slezak  1938   Jun   3 1 1 1 3 4 8
  Thijs van den Broek  2021   Asp   3 1 1 1 3 4 8
  Matthias de Kruijf    Jun   3 0 3 0 3 4 8
  Alina Kovalenko    PupM   3 1 1 1 3 4 8
  Apolonia Miazek    WelM   3 1 1 1 3 4 8
110   Maksym Sharov    Asp   3 1 1 1 3 4 8
111   Vicky Andriessen    AspM   3 1 1 1 3 3 9
  Angelina Popova    PupM   3 1 1 1 3 3 9
  Oskar Budis  1940   Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Andrej Innokentiev    Wel   3 1 1 1 3 3 8
  Akulina Sobakina    AspM   3 1 1 1 3 3 8
  Damir Rusaev    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Andreas Tulva    Wel   3 1 1 1 3 3 8
  Simona Brokane    WelM   3 1 1 1 3 3 8
  Alina Lachynava    PupM   3 1 1 1 3 3 7
  Ruta Balasa    AspM   3 1 1 1 3 3 7
  Denise van Dam    AspM   3 1 1 1 3 3 7
  Olga Pavlyak    PupM   3 1 1 1 3 3 7
  Pavel Truhlar  1969   Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Elvia Sõber  1973   AspM   3 1 1 1 3 3 7
  Richard Bos  2065   Jun   3 0 3 0 3 3 6
126   Mei-Jhi Wu  1993   JunM   3 1 1 1 3 2 8
  Veronika Vilcinska    JunM   3 1 1 1 3 2 8
  Gerardo Pititto    Asp   3 1 1 1 3 2 7
  Anastasia Baryshava    AspM   3 1 1 1 3 2 6
  Alexander Uvarov    Pup   3 1 1 1 3 2 5
131   Britta-Elisabeth Koorem    WelM   3 1 1 1 3 1 6
  Luca Salvato  1922   Jun   3 1 1 1 3 1 6
  Bartosz Lisiecki    Asp   3 1 1 1 3 1 5
  Elena Valentini    JunM   3 1 1 1 3 1 5
  Margit Viirma  1924   JunM   3 1 1 1 3 1 5
  Laine Kreitale    WelM   3 1 1 1 3 1 5
  Paula Gutmane    PupM   3 1 1 1 3 1 5
  Wouter Morssink    Wel   3 1 1 1 3 1 4
139   Daniel Glin  1933   Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Katarzyna Stanczuk    WelM   3 1 0 2 2 4 10
  Dmitri Zaruba    Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Anthon Hanssens  1999   Asp   3 1 0 2 2 4 10
  Thijs Verboon    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Alex Ketelaars    Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Andreas Jürgenson    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Zainal Palmans  2169   Jun   3 1 0 2 2 4 10
  Elvija Vanaga    PupM   3 1 0 2 2 4 10
  Karina Latysovic    AspM   3 1 0 2 2 4 9
  Anastasiya Glushko    WelM   3 1 0 2 2 4 9
  Hendrik Tamm    Pup   3 0 2 1 2 4 9
  Ieva Brantevica  1984   AspM   3 1 0 2 2 4 9
  Ainur Shaibakov MF 2245   Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Ivanna Ivasyk    AspM   3 1 0 2 2 4 9
  Kamil Krygier  1959   Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Wouter Kindt    Wel   3 1 0 2 2 4 9
  Iaroslav Gerus    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Vasyl Pikiniar    Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Michelle de Jong    PupM   3 1 0 2 2 4 8
  Janis Urtans    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Ilmars Galanskis  1959   Jun   3 0 2 1 2 4 8
  Vilius Aleknavicius  1976   Jun   3 0 2 1 2 4 8
  Andrej Filimonov  2072   Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Vivian Moorman  1900   JunM   3 1 0 2 2 4 8
  Ondrej Bajusz  1916   Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Rolands Stasuls    Asp   3 0 2 1 2 4 8
  Arnolds Flemings    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Karmen Vagula    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Ester van Muijen  1992   JunM   3 1 0 2 2 4 8
  Rik Smit    Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Kristaps Abersons    Pup   3 1 0 2 2 4 8
171   Diana Romanenkova    JunM   3 1 0 2 2 3 7
  Jan van der Star    Pup   3 0 2 1 2 3 7
  Filippo Catesi    Pup   3 1 0 2 2 3 7
  Bert Aalberts    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Magdalena Szczybylo    JunM   3 0 2 1 2 3 7
  Elena Arnoldo    PupM   3 1 0 2 2 3 6
  Xenia Rogojiner    AspM   3 1 0 2 2 3 6
178   Edgars Straumanis    Pup   3 0 2 1 2 2 8
  Karl Jaagup Kask    Pup   3 0 2 1 2 2 7
  Marius Sidla  2013   Jun   3 1 0 2 2 2 6
  Daria Golubeva    JunM   3 1 0 2 2 2 6
  Jannes Kromhout  1926   Pup   3 0 2 1 2 2 6
  Bart Westerveld    Wel   3 1 0 2 2 2 6
  Christian Durante    Pup   3 1 0 2 2 2 6
  Adriaan Molendijk  1900   Pup   3 0 2 1 2 2 4
186   Kenny Le Roy    Asp   3 0 1 2 1 4 9
  Anna Graczyk    AspM   3 0 1 2 1 4 9
  Mara Langeveld    PupM   3 0 1 2 1 4 9
  Hein De Cokere  1929   Jun   3 0 1 2 1 4 8
  Elina Breidaga    AspM   3 0 1 2 1 4 8
  Marcel Lukanowski    Pup   3 0 1 2 1 4 8
  Digna Jonikaite    WelM   3 0 1 2 1 4 8
193   Natalia Zaborniak    PupM   3 0 1 2 1 3 9
  Stijn Kindt  1934   Pup   3 0 1 2 1 3 9
  Keita Desmet    Asp   3 0 1 2 1 3 8
  Arta Niedra    JunM   3 0 1 2 1 3 7
  Jos Plijter  1909   Jun   3 0 1 2 1 3 7
  Tom Knapen    Wel   3 0 1 2 1 3 7
  Simona Pagani    AspM   3 0 1 2 1 3 7
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   3 0 1 2 1 3 7
  Elza Garokalna    PupM   3 0 1 2 1 3 6
  Benjamin Krane    Asp   3 0 1 2 1 3 6
  Tessa Aleven    WelM   3 0 1 2 1 3 6
204   Amin Krane    Pup   3 0 1 2 1 2 6
  Bert Deneef  1900   Pup   3 0 1 2 1 2 5
  Carina Gucan    PupM   3 0 1 2 1 2 5
  Marharyta Khramtsova    AspM   3 0 1 2 1 2 5
208   Fabian Jaslar    Pup   3 0 0 3 0 4 9
  Dummy2    AspM   3 0 0 3 0 4 8
  Elina Kruze    PupM   3 0 0 3 0 4 8
211   Dummy3    Wel   3 0 0 3 0 3 7
  Ana Sleahovskaja    WelM   3 0 0 3 0 3 7
  Dummy    WelM   3 0 0 3 0 3 7
  Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1969   JunM   3 0 0 3 0 3 7
  Walter Moscato  1946   Jun   3 0 0 3 0 3 7
  Stefano Valentini    Asp   3 0 0 3 0 3 6
217   Ré Servé    JunM   3 0 0 3 0 2 8
  Theo Heussner    Wel   3 0 0 3 0 2 7
  Dian Elksne    AspM   3 0 0 3 0 2 7
  Kristaps Bruners    Wel   3 0 0 3 0 2 6
  Michael Mraz  1900   Asp   3 0 0 3 0 2 6
  bye    Jun   3 0 0 3 0 2 5
  Maximilian Frese  1915   Asp   3 0 0 3 0 2 5
  Filip Oplt    Pup   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3