HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roel Boomstra MI 2322   Asp   6 6 0 0 12 31 40
2   Martijn van IJzendoorn  2051   Pup   6 5 1 0 11 29 39
3   Aygul Idrisova    AspM   6 5 1 0 11 28 36
4   Vera Khvashchynskaya    PupM   6 4 2 0 10 32 42
5   Sabina Kovalevskaja    AspM   6 4 2 0 10 30 39
6   Jan Groenendijk  1982   Pup   6 4 2 0 10 29 40
7   Sardaana Chuprova    WelM   6 4 2 0 10 29 38
8   Frerik Andriessen  2179   Jun   6 5 0 1 10 28 37
9   Maryia Mironava    WelM   6 5 0 1 10 28 37
10   Karol Cichocki    Wel   6 5 0 1 10 27 36
11   Jitse Slump    Wel   6 5 0 1 10 26 35
12   Nurguyana Azarova    PupM   6 4 2 0 10 25 35
13   Christina Osipova    WelM   6 4 1 1 9 34 44
14   Pieter Steijlen MF 2269   Jun   6 4 1 1 9 32 42
15   Natalia Sadowska MFF 2034   JunM   6 4 1 1 9 32 41
16   Svetlana Argunova  2072   JunM   6 4 1 1 9 32 41
17   Valeriya Kryshtal    PupM   6 3 3 0 9 30 40
18   Anton Permyakov  2003   Pup   6 3 3 0 9 30 40
19   Vladislav Mazur  2029   Asp   6 4 1 1 9 29 41
20   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   JunM   6 3 3 0 9 29 37
21   Martijn de Leeuw  1959   Asp   6 4 1 1 9 28 40
22   Dmitry Mironov    Pup   6 4 1 1 9 28 39
23   Famil Kamilli    Wel   6 4 1 1 9 28 38
24   Jakov Zlobin    Wel   6 4 1 1 9 28 38
25   Melanie Visser-Voskuil    WelM   6 4 1 1 9 27 37
  Veronika Vilcinska    JunM   6 4 1 1 9 27 36
  Alexander Safonov  2027   Asp   6 3 3 0 9 27 34
28   Nika Leopoldova    AspM   6 4 1 1 9 26 36
29   Maksym Sharov    Asp   6 4 1 1 9 26 34
30   Oskar Budis  1940   Pup   6 4 1 1 9 25 34
31   Tomas Pavliukovic    Pup   6 4 1 1 9 24 33
32   Richard Bos  2065   Jun   6 3 3 0 9 23 32
33   Nick Waterink    Wel   6 4 0 2 8 33 43
34   Leonids Cilevics  1999   Asp   6 4 0 2 8 32 44
35   Karlijn Overes  1938   AspM   6 3 2 1 8 31 42
  Anton Bursuk    Wel   6 3 2 1 8 31 41
37   Andrei Tolchykau MI 2316   Jun   6 2 4 0 8 30 39
38   Ilse Barf    WelM   6 4 0 2 8 28 38
  Azaliya Sagitova    PupM   6 3 2 1 8 28 38
  Alina Lachynava    PupM   6 3 2 1 8 28 37
41   Darja Fedorovich    JunM   6 3 2 1 8 28 37
42   Mateusz Piatek  2005   Asp   6 4 0 2 8 27 39
  Gerlinda Schaafsma    PupM   6 3 2 1 8 27 37
  Aleksei Kunitsa  1958   Pup   6 4 0 2 8 27 35
45   Michel Stempher  2019   Jun   6 3 2 1 8 26 35
  Aneta-Kinga Sobiegraj  1906   JunM   6 3 2 1 8 26 35
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina    PupM   6 2 4 0 8 26 35
48   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   AspM   6 3 2 1 8 25 36
  Laura Timmerman  1921   AspM   6 3 2 1 8 25 35
  Thijs Gerritsen  2071   Jun   6 3 2 1 8 25 35
  Mei-Jhi Wu  1993   JunM   6 3 2 1 8 25 34
52   Aliaksei Kurachou    Wel   6 4 0 2 8 24 34
  Wopke de Vries    Pup   6 3 2 1 8 24 32
  Daniel Glin  1933   Pup   6 4 0 2 8 24 31
55   Thijs Verboon    Wel   6 4 0 2 8 23 31
56   Heike Verheul  1945   AspM   6 3 1 2 7 32 43
  Domantas Norkus    Pup   6 3 1 2 7 32 41
58   Wouter Sipma  2170   Asp   6 2 3 1 7 30 39
59   Arleta Flisikowska  1974   AspM   6 3 1 2 7 29 40
  Serhiy Yurchenko    Pup   6 3 1 2 7 29 40
  Apolonia Miazek    WelM   6 3 1 2 7 29 39
  Damir Rusaev    Pup   6 3 1 2 7 29 39
  Anti Ingel  1995   Asp   6 3 1 2 7 29 38
  Viktoriya Belaya    JunM   6 2 3 1 7 29 38
65   Vyacheslav Grudskii    Asp   6 3 1 2 7 28 37
  Aleksandrs Zajanckovskis    Pup   6 3 1 2 7 28 37
  Sofya Morozova    JunM   6 3 1 2 7 28 37
  Wladyslaw Daliga  1940   Asp   6 3 1 2 7 28 37
69   Uladzislau Valjuk    Pup   6 2 3 1 7 27 38
  Joanna Sild    PupM   6 3 1 2 7 27 37
  Lisa Aleven  1900   PupM   6 3 1 2 7 27 37
  Vugar Babajew    Pup   6 3 1 2 7 27 36
73   Mikhaylo Kolobov  2068   Jun   6 3 1 2 7 26 36
  Aris Brantevics  1984   Jun   6 2 3 1 7 26 36
  Andreas Tulva    Wel   6 3 1 2 7 26 35
  Anri Plaksij    Asp   6 3 1 2 7 26 35
  Konstantin Selli  2053   Jun   6 3 1 2 7 26 35
  Przemyslaw Paleczny  1946   Jun   6 2 3 1 7 26 35
  Zane Magone    JunM   6 3 1 2 7 26 35
  Olga Fedorovich MFF 2032   JunM   6 2 3 1 7 26 34
  Kevin Machtelinck  2157   Asp   6 2 3 1 7 26 33
82   Simona Brokane    WelM   6 3 1 2 7 25 35
  Zainal Palmans  2169   Jun   6 3 1 2 7 25 34
  Lidia Oleksienko    JunM   6 3 1 2 7 25 34
  Andrej Innokentiev    Wel   6 3 1 2 7 25 34
  Rik Verboon  2005   Asp   6 2 3 1 7 25 34
  Martin Talimets  1951   Asp   6 3 1 2 7 25 34
88   Damil Sahiullin    Pup   6 2 3 1 7 24 34
  Alina Kovalenko    PupM   6 3 1 2 7 24 33
  Damian Derlatka    Pup   6 2 3 1 7 24 33
  Andrejs Cehanovics  1992   Jun   6 2 3 1 7 24 32
  Rolands Stasuls    Asp   6 2 3 1 7 24 31
  Nick Hoving  2078   Jun   6 2 3 1 7 24 31
94   Janet Tamm    AspM   6 3 1 2 7 23 33
  Katarzyna Stanczuk    WelM   6 3 1 2 7 23 33
  Ieva Brantevica  1984   AspM   6 3 1 2 7 23 31
97   Michelle de Jong    PupM   6 3 1 2 7 22 30
98   Marharyta Khramtsova    AspM   6 3 1 2 7 21 27
99   Jens Dekimpe    Pup   6 3 0 3 6 30 41
  Olga Letiagova    WelM   6 2 2 2 6 30 40
  Przemyslaw Sloma    Wel   6 3 0 3 6 30 40
102   Adrian Lakomski    Wel   6 3 0 3 6 29 39
  Aisen Andreev  1942   Pup   6 2 2 2 6 29 38
104   Akulina Sobakina    AspM   6 2 2 2 6 27 38
  Darius Kliusovskij    Wel   6 3 0 3 6 27 36
  Magdalena Szczybylo    JunM   6 2 2 2 6 27 36
  Maksim Dorogan    Pup   6 2 2 2 6 27 36
  Jonas Puksta    Pup   6 2 2 2 6 27 35
  Helina Rajasalu  2038   AspM   6 1 4 1 6 27 35
  Thijs van den Broek  2021   Asp   6 1 4 1 6 27 34
111   Sidgi Samanduyev    Asp   6 1 4 1 6 26 35
112   Franck Cubier  2056   Asp   6 3 0 3 6 25 37
  Denis Dudco  2112   Jun   6 2 2 2 6 25 35
  Elena Cesnokova    WelM   6 3 0 3 6 25 34
  Anar Mustafayev    Pup   6 2 2 2 6 25 34
  Elvia Sõber  1973   AspM   6 2 2 2 6 25 34
  Anastasia Baryshava    AspM   6 2 2 2 6 25 32
118   Veronika Pikkel    PupM   6 3 0 3 6 24 34
  Karolina Sobolewska    WelM   6 3 0 3 6 24 34
  Lotte Aleven  1900   AspM   6 1 4 1 6 24 33
121   Monika Pyrcz    AspM   6 3 0 3 6 23 34
  Stan Brink    Pup   6 2 2 2 6 23 32
  Vilius Aleknavicius  1976   Jun   6 1 4 1 6 23 32
  Marco de Leeuw    Wel   6 3 0 3 6 23 32
  Palina Petrusiova    WelM   6 2 2 2 6 23 32
126   Andrej Filimonov  2072   Asp   6 3 0 3 6 22 30
  Ainur Shaibakov MF 2245   Jun   6 3 0 3 6 22 30
  Alex Ketelaars    Pup   6 2 2 2 6 22 29
129   Adriaan Molendijk  1900   Pup   6 2 2 2 6 21 29
  Bartosz Lisiecki    Asp   6 2 2 2 6 21 28
131   Laine Kreitale    WelM   6 2 2 2 6 20 30
132   Hein De Cokere  1929   Jun   6 2 2 2 6 19 27
133   Dian Elksne    AspM   6 3 0 3 6 14 21
134   Marta Stangret    PupM   6 2 1 3 5 28 38
  Arfidah Beset    JunM   6 2 1 3 5 28 36
136   Mark Kristian Küttim    Asp   6 2 1 3 5 25 34
  Kamil Krygier  1959   Jun   6 2 1 3 5 25 33
  Karina Latysovic    AspM   6 2 1 3 5 25 33
  Ilmars Galanskis  1959   Jun   6 1 3 2 5 25 33
140   Vicky Andriessen    AspM   6 2 1 3 5 24 34
  Agnieszka Szymanska    PupM   6 2 1 3 5 24 33
  Margit Viirma  1924   JunM   6 2 1 3 5 24 32
143   Iaroslav Gerus    Wel   6 2 1 3 5 23 33
  Pavel Truhlar  1969   Jun   6 1 3 2 5 23 32
  Gerardo Pititto    Asp   6 2 1 3 5 23 32
  Hendrik Tamm    Pup   6 1 3 2 5 23 32
  Denise van Dam    AspM   6 1 3 2 5 23 31
  Olga Pavlyak    PupM   6 2 1 3 5 23 31
  Wouter Morssink    Wel   6 2 1 3 5 23 31
  Arnolds Flemings    Pup   6 2 1 3 5 23 31
151   Britta-Elisabeth Koorem    WelM   6 2 1 3 5 22 31
  Matthias de Kruijf    Jun   6 0 5 1 5 22 31
  Kristaps Abersons    Pup   6 1 3 2 5 22 30
  Bert Aalberts    Asp   6 1 3 2 5 22 29
155   Tom Knapen    Wel   6 2 1 3 5 21 31
  Angelina Popova    PupM   6 2 1 3 5 21 31
  Filippo Catesi    Pup   6 2 1 3 5 21 30
  Andreas Jürgenson    Wel   6 2 1 3 5 21 30
  Elena Valentini    JunM   6 2 1 3 5 21 29
  Jannes Kromhout  1926   Pup   6 1 3 2 5 21 29
  Ruta Balasa    AspM   6 2 1 3 5 21 28
162   Digna Jonikaite    WelM   6 2 1 3 5 20 30
  Edgars Straumanis    Pup   6 1 3 2 5 20 27
164   Anna Graczyk    AspM   6 2 1 3 5 19 27
  Elza Garokalna    PupM   6 2 1 3 5 19 26
166   Alexander Uvarov    Pup   6 2 1 3 5 18 27
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   6 2 1 3 5 18 26
168   Diana Romanenkova    JunM   6 2 1 3 5 17 26
  Christian Durante    Pup   6 2 1 3 5 17 24
170   Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1969   JunM   6 2 1 3 5 15 22
171   Mariusz Slezak  1938   Jun   6 1 2 3 4 25 34
  Martins Galauskis    Jun   6 1 2 3 4 25 33
  Luca Salvato  1922   Jun   6 1 2 3 4 25 33
  Ester van Muijen  1992   JunM   6 2 0 4 4 25 32
175   Anthon Hanssens  1999   Asp   6 2 0 4 4 24 36
  Dmitri Zaruba    Pup   6 2 0 4 4 24 35
  Mara Langeveld    PupM   6 1 2 3 4 24 34
  Ivanna Ivasyk    AspM   6 2 0 4 4 24 31
179   Karmen Vagula    WelM   6 2 0 4 4 23 30
180   Paula Gutmane    PupM   6 1 2 3 4 22 30
  Karl Jaagup Kask    Pup   6 1 2 3 4 22 29
182   Keita Desmet    Asp   6 1 2 3 4 21 30
  Janis Urtans    Wel   6 2 0 4 4 21 28
  Ondrej Bajusz  1916   Asp   6 2 0 4 4 21 28
185   Wouter Kindt    Wel   6 2 0 4 4 20 30
  Marius Sidla  2013   Jun   6 1 2 3 4 20 30
  Stefano Valentini    Asp   6 2 0 4 4 20 29
  Xenia Rogojiner    AspM   6 2 0 4 4 20 27
  Natalia Zaborniak    PupM   6 1 2 3 4 20 27
190   Fabian Jaslar    Pup   6 2 0 4 4 19 29
  Anastasiya Glushko    WelM   6 2 0 4 4 19 28
  Rik Smit    Asp   6 2 0 4 4 19 27
  Jos Plijter  1909   Jun   6 1 2 3 4 19 27
  Kenny Le Roy    Asp   6 1 2 3 4 19 26
195   Amin Krane    Pup   6 1 2 3 4 18 27
  Bart Westerveld    Wel   6 2 0 4 4 18 26
197   Elvija Vanaga    PupM   6 2 0 4 4 17 24
198   Elina Breidaga    AspM   6 1 1 4 3 24 32
199   Elena Arnoldo    PupM   6 1 1 4 3 23 31
200   Daria Golubeva    JunM   6 1 1 4 3 22 31
  Walter Moscato  1946   Jun   6 1 1 4 3 22 29
202   Vivian Moorman  1900   JunM   6 1 1 4 3 21 29
203   Vasyl Pikiniar    Asp   6 1 1 4 3 20 28
  Arta Niedra    JunM   6 1 1 4 3 20 27
  Bert Deneef  1900   Pup   6 1 1 4 3 20 27
  Tessa Aleven    WelM   6 1 1 4 3 20 26
207   Stijn Kindt  1934   Pup   6 0 3 3 3 19 26
208   Elina Kruze    PupM   6 1 1 4 3 17 23
209   Kristaps Bruners    Wel   6 1 0 5 2 23 33
210   Ana Sleahovskaja    WelM   6 1 0 5 2 20 26
211   Jan van der Star    Pup   6 0 2 4 2 19 27
212   Marcel Lukanowski    Pup   6 0 2 4 2 18 25
213   Theo Heussner    Wel   6 1 0 5 2 17 25
  Maximilian Frese  1915   Asp   6 1 0 5 2 17 23
  Carina Gucan    PupM   6 0 2 4 2 17 22
216   Michael Mraz  1900   Asp   6 1 0 5 2 14 20
217   Simona Pagani    AspM   6 0 1 5 1 22 28
218   Filip Oplt    Pup   6 0 1 5 1 18 25
219   Benjamin Krane    Asp   6 0 1 5 1 17 23
220   Dummy2    AspM   6 0 0 6 0 23 32
221   Ré Servé    JunM   6 0 0 6 0 20 29
  Dummy    WelM   6 0 0 6 0 20 27
223   bye    Jun   6 0 0 6 0 17 23
224   Dummy3    Wel   6 0 0 6 0 16 22
 Ronde 6