HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Baryshava    AspM   9 6 2 1 14 73 86
2   Aygul Idrisova    AspM   9 6 1 2 13 74 88
3   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   9 5 3 1 13 68 82
4   Karlijn Overes  1954   AspM   9 3 6 0 12 74 88
5   Arleta Flisikowska  2008   AspM   9 6 0 3 12 70 83
6   Nika Leopoldova    AspM   9 4 3 2 11 77 91
7   Monika Pyrcz    AspM   9 5 1 3 11 70 84
8   Iana Sirenko    AspM   9 4 3 2 11 61 73
9   Denise van Dam    AspM   9 5 1 3 11 60 72
10   Vera Khvashchynskaya    AspM   9 4 2 3 10 74 87
11   Marharyta Khramtsova  1962   AspM   9 3 3 3 9 75 89
12   Ruta Balasa    AspM   9 4 1 4 9 68 81
13   Lotte Aleven  1886   AspM   9 4 1 4 9 61 75
14   Dace Nilova    AspM   9 3 3 3 9 60 72
15   Patrycja Chrzaszcz    AspM   9 2 5 2 9 59 72
16   Julija Bessonova    AspM   9 1 7 1 9 56 65
17   Gabriela Zuk    AspM   9 4 1 4 9 47 58
18   Julia Lakomska    AspM   9 3 2 4 8 67 81
  Ivanna Ivasyk    AspM   9 2 4 3 8 67 78
20   Karina Starchenkova    AspM   9 1 6 2 8 63 77
21   Kamila Biernat    AspM   9 2 4 3 8 57 68
22   Agnieszka Szymanska    AspM   9 3 1 5 7 67 80
23   Xenia Rogojiner    AspM   9 3 1 5 7 47 56
24   Karina Latysovic    AspM   9 2 2 5 6 57 70
25   Erika Rosso    AspM   9 3 0 6 6 54 65
26   Melita Rozentale    AspM   9 2 1 6 5 54 63
27   Janet Tamm    AspM   9 2 0 7 4 58 71
28   Baiba Dace Ozolina    AspM   9 2 0 7 4 53 65
 Ronde 9 
 za 07-08-2010  Aygul Idrisova  - Arleta Flisikowska (2008) 0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) - Monika Pyrcz  1-1
 Anastasia Baryshava  - Lotte Aleven (1886) 2-0
 Karlijn Overes (1954) - Vera Khvashchynskaya  2-0
 Nika Leopoldova  - Ruta Balasa  2-0
 Iana Sirenko  - Marharyta Khramtsova (1962) 2-0
 Ivanna Ivasyk  - Denise van Dam  0-2
 Patrycja Chrzaszcz  - Julija Bessonova  1-1
 Dace Nilova  - Julia Lakomska  2-0
 Karina Starchenkova  - Kamila Biernat  1-1
 Agnieszka Szymanska  - Xenia Rogojiner  0-2
 Gabriela Zuk  - Janet Tamm  2-0
 Baiba Dace Ozolina  - Karina Latysovic  2-0
 Melita Rozentale  - Erika Rosso  0-2