HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov MF   Jun   9 6 3 0 15 73 87
2   Maksim Milshin MF   Jun   9 5 4 0 14 76 91
3   Roel Boomstra MI 1465   Jun   9 5 3 1 13 77 92
4   Frerik Andriessen MF 1342   Jun   9 5 3 1 13 73 88
5   Anti Ingel    Jun   9 4 3 2 11 63 76
6   Albert Kovalevskij    Jun   9 5 1 3 11 62 76
7   Vladislav Mazur    Jun   9 3 4 2 10 76 91
8   Aslan Aslanly    Jun   9 4 2 3 10 68 83
9   Mariusz Slezak    Jun   9 3 4 2 10 64 78
  Hein De Cokere  1149   Jun   9 4 2 3 10 64 77
11   Wladyslaw Daliga    Jun   9 4 2 3 10 58 73
12   Andrejs Cehanovics    Jun   9 3 3 3 9 78 93
13   Luca Salvato    Jun   9 4 1 4 9 70 83
14   Mateusz Piatek    Jun   9 4 1 4 9 56 67
15   Arkadiusz Slezak    Jun   9 4 1 4 9 50 61
16   Ilmars Galanskis    Jun   9 2 4 3 8 68 81
17   Tigran Harutyunyan    Jun   9 2 4 3 8 66 81
18   Wouter Sipma MF 1255   Jun   9 3 2 4 8 64 79
19   Martin Talimets    Jun   9 2 4 3 8 52 63
20   Vincent Kopp    Jun   9 3 1 5 7 47 57
21   Priit Tänav    Jun   9 0 6 3 6 60 71
22   Lukasz Wocial    Jun   9 2 2 5 6 53 64
23   Edgar Vardanyan    Jun   9 2 2 5 6 49 59
24   Davide Marchegiani    Jun   9 2 1 6 5 56 70
25   Maksim Afonchanka    Jun   9 2 1 6 5 51 62
26   Peteris Gailans    Jun   9 1 2 6 4 54 64
 Ronde 9 
 za 07-08-2010  Aslan Aslanly  - Ainur Shaibakov  0-2
 Vladislav Mazur  - Maksim Milshin  0-2
 Frerik Andriessen (1342) - Mariusz Slezak  1-1
 Roel Boomstra (1465) - Andrejs Cehanovics  2-0
 Luca Salvato  - Anti Ingel  0-2
 Albert Kovalevskij  - Martin Talimets  2-0
 Tigran Harutyunyan  - Wladyslaw Daliga  0-2
 Ilmars Galanskis  - Hein De Cokere (1149) 0-2
 Arkadiusz Slezak  - Edgar Vardanyan  2-0
 Davide Marchegiani  - Mateusz Piatek  0-2
 Wouter Sipma (1255) - Lukasz Wocial  2-0
 Priit Tänav  - Vincent Kopp  0-2
 Peteris Gailans  - Maksim Afonchanka  0-2