HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Joanna Sild    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Nataliia Ivasyk    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Elvija Vanaga    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Liliya Ivanova    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Elina Kruze    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Azaliya Sagitova    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Marta Stangret  1900   PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Leticija Dubickaite    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Hanna Dmytrenko    PupM   1 1 0 0 2 0 0
10   Michelle de Jong    PupM   1 1 0 0 2 0 0
11   Valeriya Kryshtal    PupM   1 1 0 0 2 0 0
12   Paula Gutmane    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
13   Maryia Mironava    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
14   Veronika Pikkel    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Carina Gucan    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
16   Daria Babiak    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Lisa Aleven  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Zuzanna Suchocka    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Anneli Trees    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Nastassia Kashnikava    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Martina Durante    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Elza Garokalna  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Apolonia Miazek    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy2    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Mariska Veer    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
26   Valeria Denisova    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 za 07-08-2010  Maryia Mironava  - Carina Gucan  1-1
 Valeriya Kryshtal  - Daria Babiak  2-0
 Joanna Sild  - Lisa Aleven (1900) 2-0
 Nataliia Ivasyk  - Zuzanna Suchocka  2-0
 Paula Gutmane  - Veronika Pikkel  1-1
 Elvija Vanaga  - Anneli Trees  2-0
 Nastassia Kashnikava  - Liliya Ivanova  0-2
 Martina Durante  - Elina Kruze  0-2
 Elza Garokalna (1900) - Azaliya Sagitova  0-2
 Valeria Denisova  - Michelle de Jong  0-2
 Marta Stangret (1900) - Apolonia Miazek  2-0
 Dummy2  - Leticija Dubickaite  0-2
 Mariska Veer  - Hanna Dmytrenko  0-2