HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Letiagova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Marta Bankowska    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Marija Koleda    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Mandana Khabbazi    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Mariia Perederii    WelM   1 1 0 0 2 0 0
6   Polina Bolotkova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
7   Palina Petrusiova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
8   Christina Osipova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
9   Anastasiya Glushko    WelM   1 1 0 0 2 0 0
10   Palina Liudchyk    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Ieva Pileckaite    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Maria Joesoo    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Magdalena Nereda    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Elena Cesnokova    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Nina Tsikhanovich    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
16   Ilse Barf    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Daria Waszczuk    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Karmen Vagula    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Rebeca Riisna    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Karolina Babiak    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Magdalena Ganko    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Klaudia Zaborniak    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy3    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 za 07-08-2010  Anastasiya Glushko  - Ilse Barf  2-0
 Daria Waszczuk  - Christina Osipova  0-2
 Elena Cesnokova  - Nina Tsikhanovich  1-1
 Karmen Vagula  - Olga Letiagova  0-2
 Palina Liudchyk  - Magdalena Nereda  1-1
 Rebeca Riisna  - Marta Bankowska  0-2
 Ieva Pileckaite  - Maria Joesoo  1-1
 Marija Koleda  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Polina Bolotkova  - Karolina Babiak  2-0
 Mandana Khabbazi  - Magdalena Ganko  2-0
 Klaudia Zaborniak  - Mariia Perederii  0-2
 Palina Petrusiova  - Dummy3  2-0