HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ilmars Galanskis  1943   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Luca Salvato  1973   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Vladislav Mazur  2073   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Hein De Cokere  1970   Jun   1 1 0 0 2 0 0
5   Roel Boomstra MI 2316   Jun   1 1 0 0 2 0 0
6   Martin Talimets  1940   Jun   1 1 0 0 2 0 0
7   Maksim Milshin MF 2225   Jun   1 1 0 0 2 0 0
8   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   1 1 0 0 2 0 0
9   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   1 1 0 0 2 0 0
10   Mariusz Slezak  1966   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Andrejs Cehanovics  2028   Jun   1 1 0 0 2 0 0
12   Tigran Harutyunyan    Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Priit Tänav  1953   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Aslan Aslanly  1981   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Edgar Vardanyan  1953   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
16   Albert Kovalevskij  1948   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Wouter Sipma MF 2154   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Anti Ingel  2004   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Peteris Gailans  2036   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Lukasz Wocial    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Vincent Kopp    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Mateusz Piatek  1992   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Davide Marchegiani    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Maksim Afonchanka    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 za 07-08-2010  Aslan Aslanly (1981) - Priit Tänav (1953) 1-1
 Mateusz Piatek (1992) - Hein De Cokere (1970) 0-2
 Wouter Sipma (2154) - Frerik Andriessen (2202) 0-2
 Wladyslaw Daliga (1974) - Ainur Shaibakov (2247) 0-2
 Vincent Kopp  - Vladislav Mazur (2073) 0-2
 Lukasz Wocial  - Martin Talimets (1940) 0-2
 Mariusz Slezak (1966) - Maksim Afonchanka  2-0
 Arkadiusz Slezak (1913) - Luca Salvato (1973) 0-2
 Roel Boomstra (2316) - Anti Ingel (2004) 2-0
 Davide Marchegiani  - Maksim Milshin (2225) 0-2
 Andrejs Cehanovics (2028) - Albert Kovalevskij (1948) 2-0
 Ilmars Galanskis (1943) - Peteris Gailans (2036) 2-0
 Tigran Harutyunyan  - Edgar Vardanyan (1953) 1-1