HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Letiagova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
2   Polina Bolotkova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
3   Palina Petrusiova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
4   Anastasiya Glushko    WelM   2 2 0 0 4 0 2
5   Nina Tsikhanovich    WelM   2 1 1 0 3 0 2
  Mariia Perederii    WelM   2 1 1 0 3 0 2
  Palina Liudchyk    WelM   2 1 1 0 3 0 1
  Maria Joesoo    WelM   2 1 1 0 3 0 1
9   Karolina Babiak    WelM   2 1 0 1 2 0 4
10   Christina Osipova    WelM   2 1 0 1 2 0 4
11   Mandana Khabbazi    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Marija Koleda    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Marta Bankowska    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Klaudia Zaborniak    WelM   2 1 0 1 2 0 3
  Elena Cesnokova    WelM   2 0 2 0 2 0 3
  Rebeca Riisna    WelM   2 1 0 1 2 0 2
17   Magdalena Nereda    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Ieva Pileckaite    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Daria Waszczuk    WelM   2 0 1 1 1 0 2
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   2 0 1 1 1 0 2
21   Ilse Barf    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Karmen Vagula    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Dummy3    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Magdalena Ganko    WelM   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 za 07-08-2010  Marija Koleda  - Anastasiya Glushko  0-2
 Christina Osipova  - Polina Bolotkova  0-2
 Olga Letiagova  - Mandana Khabbazi  2-0
 Marta Bankowska  - Palina Petrusiova  0-2
 Mariia Perederii  - Elena Cesnokova  1-1
 Nina Tsikhanovich  - Magdalena Nereda  2-0
 Ieva Pileckaite  - Palina Liudchyk  0-2
 Maria Joesoo  - Ilse Barf  2-0
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Daria Waszczuk  1-1
 Karolina Babiak  - Karmen Vagula  2-0
 Magdalena Ganko  - Rebeca Riisna  0-2
 Klaudia Zaborniak  - Dummy3  2-0